Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Για να δούμε τι λέει και το 24 που όλοι το χουν σε εκτίμηση...

Υπνάκο τώρα, θα με κράξει η άλλη αύριο!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.


για τη σειρά μιλάς, ε??


η πρώτη σεζόν ήταν πολύ καλή και εντελώς πρωτότυπη - νομίζω ότι θα άρεσε σε όλους όσους είναι φανς των καλών περιπετειών :) :)


μετά, άρχισε να επαναλαμβάνει τον εαυτό της - εγώ σταμάτησα να την παρακολουθώ στα
μισά του 3ου κύκλου :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν ξανακούσω ένα από τα τραγούδια της Eurovision, οποιοδήποτε, θα αρχίσω να τρέχω σε οχτάρια μες στο σαλόνι, τραβώντας τις φαβορίτες μου και ουρλιάζοντας "Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor. Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor. Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αν ξανακούσω ένα από τα τραγούδια της Eurovision, οποιοδήποτε, θα αρχίσω να τρέχω σε οχτάρια μες στο σαλόνι, τραβώντας τις φαβορίτες μου και ουρλιάζοντας "Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor. Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor. Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor."

Sie heeeeeeeißt Liliiiiiii Maaaarleeeeeen :whistle:
Να μην ξεχάσεις το μαύρο στενό στενό φόρεμα και το τσιγάρο με αυτό το μακρυνάρι που το κρατούσαν τότε!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Jawohl, όλο το σετάκι. Μόνο τη σβάστιγκα λέω να αφήσω απ' όξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''διαβασε διαβασε διαβασε διαβασε δαβασε διαβασε διαβασε βιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικ!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Αν ξανακούσω ένα από τα τραγούδια της Eurovision, οποιοδήποτε, θα αρχίσω να τρέχω σε οχτάρια μες στο σαλόνι, τραβώντας τις φαβορίτες μου και ουρλιάζοντας "Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor. Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor. Vor der Kaserne Bei dem großen Tor Stand eine Lanterne Und steht sie noch davor."

:rofl::worship:

Σκέψη : τί μου θύμισε το γίδι τώρα... αυτό το τραγούδι μου το τραγουδούσε συνέχεια ένας συμμαθητής μου που έμενε για καιρό Γερμανία. Μάλλον του άρεσε να τρώει μπάτσες, δεν εξηγείται αλλιώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:rofl::worship:

Σκέψη : τί μου θύμισε το γίδι τώρα... αυτό το τραγούδι μου το τραγουδούσε συνέχεια ένας συμμαθητής μου που έμενε για καιρό Γερμανία. Μάλλον του άρεσε να τρώει μπάτσες, δεν εξηγείται αλλιώς

Ρε White αυτό είναι εξαιρετικό τραγούδι ..... δε σου άρεσε αλήθεια; Εμένα πάντως μ' αρέσει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
από τον φάλτσο συμμαθητή μου τον Λευτέρη πάντως δεν μ άρεσε καθόλου :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βουτιά στα βαθιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πρέπει να φύγω σύντομα από το σπίτι μου.



Σύντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αχ κι εγω τι συμπτωση! Αντε ψησε καμια συγκατοικηση γιατι δε βγαινω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αχ κι εγω τι συμπτωση! Αντε ψησε καμια συγκατοικηση γιατι δε βγαινω..:P
Θα κατέβεις Αθήνα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σκέψη 1: Σκ@τα έχω όντως αλλάξει! Πρέπει να ξαναβρώ τον παλιό καλό(; ) μου εαυτό!

Σκέψη 2: Πως διαχωρίζεις το " Λέω απλά την γνώμη μου " από το " Γίνομαι απότομη "; Μάλλον πρέπει να βρω την ισορροπία μεταξύ των δυο, αλλά που είναι όταν την χρειάζεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αχ τι ωραία.... να έρθουν ο Μποράτ και η Μαδρούγω, να τους νοικιάσω τα διαμερίσματα να τσεπώνω λεφτά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Κατσε να ξεμπερδεψω με τη σχολη και ερχομαι..! Που εχεις διαμερισματα εσυ αγαπητε???

Phoebe μπορει να ειχες νευρα και να ειπες τη γνωμη σου με αποτομο τροπο..:worry:
με ποιον μαλωσες??? (η κουτσομπολα εδω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe μπορει να ειχες νευρα και να ειπες τη γνωμη σου με αποτομο τροπο..:worry:
με ποιον μαλωσες??? (η κουτσομπολα εδω:P)

Ναι και ξεσπάω σε λάθος άτομα!
Με ένα και σημαντικό... : ( :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αν εχεις αδικο παντως παραδεξου το μωρε να τα βρειτε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
re corpse πες κανα μλκια να μου φτιαξει η διαθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
"Εδαδ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top