Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γι' αυτό λέω ότι το ασανσέρ είναι καλύτερη εφεύρεση.
Τώρα δεν ξέρω το χτυπητήρι του καφέ πώς συνδιάζεται, θα μας πει ο Ρεμπ.


Είναι θέμα εξαρτήσεων... εγώ έχω τον καφέ :P


Σκέψη: Ρε κέρατο σιντ, σε όλα τα ποστ σου με αναφέρεις;
τι ήταν αυτο πάλι στο θέμα με τους φίλους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σκέψη , όχι ρε έχω και ποστ που μιλάω για σοβαρά πράγματα . Όλα καλά ; τα παιδιά ; τα εγγόνια ;

(κοίτα πάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρε τον γιωργακη που μας βγηκε και τρελο αγορι...
να μας πεις που μενεις, ν'ανεβαινουμε με τις σκαλες αμα μας βγαλει ο δρομος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Σκέψη-Απορία:Υπάρχει άλλος λαός που ακόμα και στην προετοιμασία του καφέ προτιμά κάνει την γνωστή παλινδρομική κίνηση;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ρε τον γιωργακη που μας βγηκε και τρελο αγορι...
να μας πεις που μενεις, ν'ανεβαινουμε με τις σκαλες αμα μας βγαλει ο δρομος
αυτό μου θύμισε ένα ανέκδοτο:D
είναι μια πολύ άσχημη γυναίκα (μην κάνεις παραλληλισμούς , το ανέκδοτο λέω) και συζητάει με την φίλη της
-άσε , εχτές ήμουνα μόνη στο σκοτάδι και γυρνούσα σπίτι μου , όταν είδα έναν να τρέχει γρήγορα στον δρόμο , οπότε άρχισα να τρέχω και εγώ..
-και τι έγινε ; τον πρόλαβες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Σοβαρευω εντελως το συγκεκριμενο θεμα γιατι θελω να μοιραστω μαζι σας τις εξης σκεψεις:
Σημερα ημουν χαλια ψυχολογικα ολη μερα και εμεινα σπιτι γιατι δεν ηθελα να μιλαω σε ανθρωπο, "καηκα" μπροστα στην οθονη την περισσοτερη ωρα, και ειχα την ευκαιρια να διαβασω παρα πολλα ποστς στο στεκι. Πηρα σβαρνα σχεδον ολα (ε καλα, επιλεκτικα) τα θεματα της "συζητησης επι προσωπικου" και διαφορα αλλα και θελω να καταληξω στο συμπερασμα.. οτι δεν περιγραφεται το ποσο χαρηκα που εγινα μελος εδω! Δε γνωριζω κανεναν σας απο κοντα, δεν εχω οικειοτητα επισης με κανεναν σας, αλλα απο τις απαντησεις που διαβασα ανεβηκαν πολλα ατομα στην εκτιμηση μου.. Ειναι πραγματικα πολυ ωραιο και παρηγορο οτι ακομη και τη σημερον ημερα που ολα ειναι τοσο ρευστα, οι ανθρωποι πολλες φορες σε απογοητευουν και σου δινουν την εντυπωση οτι ειναι ρηχοι, συμφεροντολογοι κτλπ, βλεπει κανεις πως υπαρχουν ακομη ενα σωρο ανθρωποι με καλοσυνη, με ευγενεια, με χιουμορ, με ευφυια ωστε να μπορεις να επικοινωνησεις.. χωρις να το ξερετε μου δωσατε μεγαλη χαρα, γιατι μεσα απο διαφορα θεματα απαντηθηκαν και δικες μου αποριες σχετικα με ανασφαλειες που εχω, φοβιες κλπ. Ευχαριστω πολυ λοιπον για την εμμεση υποστηριξη(!), χαρηκα πολυ που σας "γνωρισα" και καπου εδω σταματαω γιατι θα χρειαστει να φορεσω γυαλια απο την πολυωρη χρηση του υπολογιστη.. (η αληθινη αιτια ειναι οτι με κραζει ο αδερφος μου γιατι θελει το ιντερνετ:P)
Αυτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Madrugada.. χωρις διαθεση να σε ειρωνευτω.. σκεφτηκες ποτε γιατι
Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*:
τη σημερον ημερα που ολα ειναι τοσο ρευστα, οι ανθρωποι πολλες φορες σε απογοητευουν και σου δινουν την εντυπωση οτι ειναι ρηχοι, συμφεροντολογοι κτλπ
μπορεις να ανακαλυψεις οτι
Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*:
υπαρχουν ακομη ενα σωρο ανθρωποι με καλοσυνη, με ευγενεια, με χιουμορ, με ευφυια ωστε να μπορεις να επικοινωνησεις
κυριως μεσω νετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Χωρις να θελω να μιλησω στην θεση της κοπελας αλλα δεν νμζ οτι 8ελει να περασει αυτο...οτι επικοινωνεις καλυτερα μεσω νετ και βρισκεις καλυτερους ανθρωπους κτλ.! απλα θελει να τονισει οτι της δημιουργηθηκε η ελπιδα εξαιτιας μας (μια μικρη κοινωνια εδω μεσα!)οτι υπαρχουν ανθρωποι που να αξιζουν γενικα και ειναι εκει εξω...αρα δεν χανει την ελπιδα τησ να τους αναζητησει....εγω καπως ετσι το καταλαβα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
...οτι δεν περιγραφεται το ποσο χαρηκα που εγινα μελος εδω! Δε γνωριζω κανεναν σας απο κοντα, δεν εχω οικειοτητα επισης με κανεναν σας, αλλα απο τις απαντησεις που διαβασα ανεβηκαν πολλα ατομα στην εκτιμηση μου.. Ειναι πραγματικα πολυ ωραιο και παρηγορο οτι ακομη και τη σημερον ημερα που ολα ειναι τοσο ρευστα, οι ανθρωποι πολλες φορες σε απογοητευουν και σου δινουν την εντυπωση οτι ειναι ρηχοι, συμφεροντολογοι κτλπ, βλεπει κανεις πως υπαρχουν ακομη ενα σωρο ανθρωποι με καλοσυνη, με ευγενεια, με χιουμορ, με ευφυια ωστε να μπορεις να επικοινωνησεις.. χωρις να το ξερετε μου δωσατε μεγαλη χαρα, γιατι μεσα απο διαφορα θεματα απαντηθηκαν και δικες μου αποριες σχετικα με ανασφαλειες που εχω, φοβιες κλπ. Ευχαριστω πολυ λοιπον για την εμμεση υποστηριξη(!), χαρηκα πολυ που σας "γνωρισα"...
Αυτα...:)
Σε ευχαριστούμε για τα καλά λόγια! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αυτή την φορά δεν θα πέσω στην παγίδα , και αν πέσω θα λέω ότι την έβαλα εγώ . Δεν είναι θέμα εγωϊσμού , αλλά ποιος ξέρει τελικά και τι θέμα είναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλή φάση.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
αυτή την φορά δεν θα πέσω στην παγίδα , και αν πέσω θα λέω ότι την έβαλα εγώ . Δεν είναι θέμα εγωϊσμού , αλλά ποιος ξέρει τελικά και τι θέμα είναι ;
Ε, αν δεν είναι θέμα εγωισμού, θα μπορούσες να σκεφτείς και την εκ διαμέτρου αντίθετη λύση.
Γιατί το να πέσεις στην δική σου παγίδα, μάλλον θα σου φανεί πολύ χειρότερο (κάποια στιγμή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μα γιατί χαλάει τόσο εύκολα η διάθεσή μου; Και πότε θα φτιάξω το απολογητικό που όλη μέρα μη πω τι κάνω και πρέπει την Δευτέρα να είναι έτοιμο; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
υπάρχει και η κυριακή βρε , μην αγχώνεσαι , κάνει κακό στην υγεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Το διάβασμα με βάρεσε. Πόσο 5χρονο πρέπει να μαι για να χαζογελάσω μόνη μου ενώ πλένω τα δόντια μου με την παμπάλαια ατάκα "Old faithful" ενώ έχω οδοντόκρεμες στο σαγόνι;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tίποτα δεν είναι πιο τρομακτικό στον θάνατο των άλλων, από εκείνη την σιωπή που ακολουθεί ..για πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Madrugada.. χωρις διαθεση να σε ειρωνευτω.. σκεφτηκες ποτε γιατι...

Ουσιαστικα με καλυψε η Νικολ, η οποια επιασε ακριβως το νοημα μου!
Δε χρειαζοταν η διευκρινηση βρε Corpse..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποιος κάθεται τώρα για OpenGL.... ? :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σκέψη#2 : τώρα η sig βγαίνει και σε roll-over :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ποιος κάθεται τώρα για OpenGL.... ? :crazy:
Κάτι ξέρουν οι δικοί μας που έχουν βάλει τα γραφικά στο χειμερινό εξάμηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top