Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι.. που είναι όλοι αυτοί, όλο τον υπόλοιπο χρόνο; Και πόσο κόζμο μπορεί να ξέρω πια; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε τη παλέυω άλλο έτσι.

Θα πάω σε ένα βουνό να ζήσω.


Θα είμαι ο Χούλκ!

Εκει δε θα χει σεξ και χωρις αυτο εσυ δε ζεις!:devil: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Σκέψη:Αν 8.745 μέλη γράψουμε τις ευχές μας γιά όλους τους εορτάζοντες στο στέκι, στο θέμα (μα θέλουμε:/:).
Χρόνια Πολλά σε όλους!

δεν θα είναι πολύ κουραστικό γι αυτούς να τις διαβάσουν;:(
Όπως και να'χει
Χρόνια Πολλά σε όλους.:)



Edit:8.747Τελευταία απογραφή και ώρα 19.20μμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γιατί κοιτάζεις τον ουρανό; Τον κοιτάζω γιατί...:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
.... βλέπω κάτι να κινείται!





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
θελω να μην με νοιαζει κανενας και τπτ!να μην πληγωνομαι απο κανεναν και τπτ!μπορωωωωωωωωωωωω???????????????????????????:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
θελω να μην με νοιαζει κανενας και τπτ!να μην πληγωνομαι απο κανεναν και τπτ!μπορωωωωωωωωωωωω???????????????????????????:(:(:(:(:(

τσου... μπορείς να επιλέγεις να συγχωρείς και να προχωράς όμως :)
πάντα θα πονάει λιγάκι, αλλά με τον καιρό ο πόνος θα γλυκαίνει και θα μετριάζεται
ώσπου στο τέλος θα γίνεται ανεπαίσθητος

τα καλά θα τα έχεις κρατήσει όμως. αυτά είναι που έχουν σημασία, που σου δίνουν μαθήματα και σε πάνε μπροστά- αυτά δεν στα παίρνει κανείς καλό μου :)


σκέψη: σε συγχωρώ... 16 χρόνια τώρα και ακόμα βρίσκεις τρόπους να με πονάς
συγγνώμη που δεν σου απάντησα στο μήνυμα- δεν θα το άντεχα. καληνύχτα
.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
My therapist said not to see you no more
She said youre like a disease without any cure
She said Im so obsessed that Im becoming a bore, oh noooooo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τόσες μέρες ξενυχτάω για ψύλλου πήδημα και σήμερα που πρέπει να ξυπνήσω την αδερφή μου για τελευταίο πέρασμα στις πανελλήνιες , έχω πεθάνει από την νύστα :yawn:
αν υπάρχεις θεούλη , δεν έχεις και τόσο χιούμορ :rant:



π.σ. καλά έχω καεί - αλλά δοκιμάστε να χασμουρηθείτε συγχρόνως με το εμότικον - αυθόρμητα όσο μπορείτε . .Επαναλαμβάνω , έχω καεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.

έχω πιεί τόσα υγρά από το πρωί σήμερα που πονάει το στομάχι μου !!!!!



(αλλά η εξακολουθώ να πεινάω ....... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Seriously, get a life.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τελικά η ντουζιέρα είναι μεγάλη εφεύρεση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μα γιατι στις ,κατα τα αλλα πολυ ωραιες ελληνικες ταινιες βαζουν στη μεση της ταινιας τη πρωταγονιστρια να κανει σοου τραγουδωντας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Tελικά ΝΑΙ μπορώ να κοιμηθώ και όρθια!! :worry::P:P:P Καρατσεκαρισμένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τελικά η ντουζιέρα είναι μεγάλη εφεύρεση! :D
Σεκς;

μα γιατι στις ,κατα τα αλλα πολυ ωραιες ελληνικες ταινιες βαζουν στη μεση της ταινιας τη πρωταγονιστρια να κανει σοου τραγουδωντας????
Βλαχοπούλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τελικά η ντουζιέρα είναι μεγάλη εφεύρεση!
Και τα ασανσέρ επίσης. :shifty:


Eγώ παιδιά θα φηφίσω το χτυπητήρι του φραπέ.
Μακάρι όλη η ανθρωπότητα να είχε συλλάβει το μεγαλείο αυτης της εφευρεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Γι' αυτό λέω ότι το ασανσέρ είναι καλύτερη εφεύρεση.
Τώρα δεν ξέρω το χτυπητήρι του καφέ πώς συνδιάζεται, θα μας πει ο Ρεμπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

έχω πιεί τόσα υγρά από το πρωί σήμερα που πονάει το στομάχι μου !!!!!



(αλλά η εξακολουθώ να πεινάω ....... )

σκέψη: τι είναι το Α.Μ.Β.Α.Ν.Σ. , πρώτη φορά το ακούω:hmm:



α , και για να μην το κουράζετε . Η πρώτη μίλησε για ντουζιέρα γιατί είναι σοβαρός άνθρωπος που κουράστηκε από την δουλειά.Ο δεύτερος είναι σεξομανής που την ντουζιέρα την έχει για να ικανοποιεί τις ακόρεστες ορέξεις του , οπότε το γύρισε εκεί με το εξίσου πρόστυχο - για το μυαλό του - ασανσέρ.Ο τρίτος που μίλησε για φραπέ , υποτίμησε το σύνολο των εφευρέσεων εκτός από αυτές που έχουνε λειτουργικό σκοπό την υποβοήθηση της τεμπελιάς.Ο τέταρτος (εγώ) έχει βαρεθεί την ντουζιέρα και απαιτεί θάλασσα , στο ασανσέρ του η μόνη πρόστυχη σκέψη είναι να πάνε να ... οι γείτονες που πετάνε σκουπίδια και τέλος σιχαίνεται πλέον τον φραπέ και του κλασσικούς τρόπους τεμπελιάς.

Για όλα αυτά , μιλάει ακατάπαυστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top