Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:dance::dance::dance::dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Σκεφτομαι ότι ζηλεύω την απο πάνω γιατί εγω θα διαβάζω απο τις 3:30 μέχρι τις 6 και μετά θα πάω μάθημα και όταν γυρίσω θα είμαι πτώμα και θα πρέπει να κάνω εργασία. Τέλειο?



Ωχ.
Κουράγιο.
Θα έρθει άσπρη μέρα και για μας.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=slWRbC8txK0[/ame]

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Οτι υπαρχουν μερικοι πολυ ηλιθιοι ανθρωποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οτι μόλις τελείωσα για σήμερα! Αντε να ξεκουραστώ και λίγο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ποστάρω να πω στο Φάλκον: Γερά, γερά με τσαμπουκά.

Α, είπα που είπα αυτό, ας του πω και πως κάθε φορά που μπαίνω στο blog του, κολλάει ο όπερα, το πισι, το σύμπαν γενικώς. Αμάν ρε φάλκον, τι σύστημα ασφαλείας έχεις βάλει;

:P

Θα βγάλω τα πολλά εφέ τότε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τώρα μιλάς σωστά. :P

Σκέφτομαι πως είμαι ηλίθια που με πήρε ο ύπνος και έχασα το μπαλλέτο σήμερα.
-----------------------------------------
Επίσης σκέφτομαι πως ο Σάντοου γράφει την ιστορία της ζωής του και θα έχει ενδιαφέρον το ποστ του. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σκεφτομαι ότι ζηλεύω την απο πάνω γιατί εγω θα διαβάζω απο τις 3:30 μέχρι τις 6 και μετά θα πάω μάθημα και όταν γυρίσω θα είμαι πτώμα και θα πρέπει να κάνω εργασία. Τέλειο?

Σκέφτομαι πως πρέπει να γελάσω λίγο, με τα προγράμματα που διάβασα. Λοιπόν, γράφω έχοντας κοιμηθεί μόλις 2 ώρες χθες βράδυ και έχοντας παρακολουθήσει επτάωρο στο σχολείο, χωρίς μάλιστα την πολυτέλεια της βαρεμάρας σε κάποιο μάθημα - in fact με την υποχρέωση της καλύτερης επίδοσης σε όλα. Συνεχίζουμε, αμέσως μετά το σχολείο, στο φροντιστήριο για να τελειώσω μόλις μισή ώρα πριν και να έρθω εδώ έχοντας φάει μεσημεριανό στις 19:30 (!). Φυσικά δεν τελειώσαμε ακόμα. Για την ακρίβεια, μόλις αρχίσαμε. Σε ένα εικοσάλεπτο περίπου από τώρα ξεκινά διάβασμα για το σχολείο, διάβασμα για το φροντιστήριο και να μη ξεχάσω σαφώς την, δικής μου πρωτοβουλίας και οργάνωσης, επανάληψη στη Βιολογία (being the best is what we are talking about here, mate!) Για πες μου λοιπόν εσύ τώρα, τέλειο; :P

Οι μαθητές έχουμε την καλύτερη δουλειά, χωρίς πλάκα. Δοκιμαζόμαστε ταυτόχρονα σχεδόν παντού και φυσικά τα καταφέρνουμε. Σε όλα τα μαθήματα από διαφορετικούς καθηγητές με διαφορετικές απαιτήσεις, σχεδόν όλες τις ώρες της μέρας συχνά υπό αντίξοες συνθήκες και μάλιστα πολλές φορές ξεχνώντας τα κίνητρά μας. Αλλά αυτή είναι η επιλογή μας, σωστά; Κατά βάθος μας αρέσει ό,τι περιέγραψα παραπάνω, ω ναι! Πολύ μάλιστα. Being hardcore is fun, isn't it? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και μετα γκρινιαζω εγω για τα 11ωρα της σχολης και το διαβασμα των πανελλαδικων (που ολο λεω οτι ΘΑ αρχισω). :P

Σκεφτομαι διαβαζοντας το ποστ του Γιωργου οτι υπαρχουν και χειροτερα. Μια ερωτηση. Ποσους καφεδες εχεις πιει για να τ'αντεξεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αλήθεια κάνεις 11ωρα;:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Οι μαθητές έχουμε την καλύτερη δουλειά, χωρίς πλάκα. Δοκιμαζόμαστε ταυτόχρονα σχεδόν παντού και φυσικά τα καταφέρνουμε. Σε όλα τα μαθήματα από διαφορετικούς καθηγητές με διαφορετικές απαιτήσεις, σχεδόν όλες τις ώρες της μέρας συχνά υπό αντίξοες συνθήκες και μάλιστα πολλές φορές ξεχνώντας τα κίνητρά μας. Αλλά αυτή είναι η επιλογή μας, σωστά; Κατά βάθος μας αρέσει ό,τι περιέγραψα παραπάνω, ω ναι! Πολύ μάλιστα. Being hardcore is fun, isn't it? :P

Εμένα καθόλου δεν μ'αρέσει να δοκιμάζομαι στην φυσική, την χημεία και τα μαθηματικά ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αλήθεια κάνεις 11ωρα;:!:
Δευτερες και Τριτες εχω θεωριες+εργαστηριο καπακι. Απο τις 8 το πρωι ως τις 7 το απογευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
11ωρο.
Το πανεπιστήμιο είναι χειρότερο από το σχολείο, Κρις...
Πιο πολύ άγχος.
Και έπειτα, η δουλειά, πιο πολύ άγχος (ακόμα).

Πιστεύω, όμως, ότι κατά βάθος, είσαι ευτυχισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Και μετα γκρινιαζω εγω για τα 11ωρα της σχολης και το διαβασμα των πανελλαδικων (που ολο λεω οτι ΘΑ αρχισω). :P

Σκεφτομαι διαβαζοντας το ποστ του Γιωργου οτι υπαρχουν και χειροτερα. Μια ερωτηση. Ποσους καφεδες εχεις πιει για να τ'αντεξεις; :P

Χωρίς καφέδες. :P

Εμένα καθόλου δεν μ'αρέσει να δοκιμάζομαι στην φυσική, την χημεία και τα μαθηματικά ρε.

Κακώς γενίκευσα, ναι, αλλά εντάξει, χαλαρή κουβέντα γίνεται. Κατά βάθος σ' αρέσει κι εσένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Σκεφτομαι οτι θελω να τραγουδησω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χωρίς καφέδες. :P



Κακώς γενίκευσα, ναι, αλλά εντάξει, χαλαρή κουβέντα γίνεται. Κατά βάθος σ' αρέσει κι εσένα. :P

Είχες δεν είχες πάλι. :P

UH! Αύριο έχω 5 ώρες φιλολογικά, θα το κάψουμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χωρίς καφέδες. :P
Ξανα μπραβο. Εγω δεν εχω κλεισει καλα-καλα βδομαδα στην τριτοβαθμια εκπαιδευση, και εχω ηδη γινει coffe-junkie. :P Επισης τρωω μια φορα την ημερα (τοστ), θα πεσω κατω απο τα 50 κιλα μου φαινεται. :P

Ααααχ, που να φτασω και στο μηνα. Με ενεσεις καφεινης θα στεκομαι. :P

Σκεψη: Χαλαρα Χρηστακη παιδι μ'. ΧΑ-ΛΑ-ΡΑ. Βαθιες ανασες και οοολα θα παν' καλα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ξανα μπραβο. Εγω δεν εχω κλεισει καλα-καλα βδομαδα στην τριτοβαθμια εκπαιδευση, και εχω ηδη γινει coffe-junkie. :P Επισης τρωω μια φορα την ημερα (τοστ), θα πεσω κατω απο τα 50 κιλα μου φαινεται. :P

Ααααχ, που να φτασω και στο μηνα. Με ενεσεις καφεινης θα στεκομαι. :P

Σκεψη: Χαλαρα Χρηστακη παιδι μ'. ΧΑ-ΛΑ-ΡΑ. Βαθιες ανασες και οοολα θα παν' καλα... :P
Καλο κουραγιο :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χρήστο θες support group? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top