Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
σε λίγο πρέπει να πάω Γιάννενα και βαριέμαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οτι πρεπει να παω για νανια.. επιγοντως ομως. :xixi:
Δηλαδη το επομενο σταδιο ειναι να ροχαλιζω με το κεφαλι πανω στο πληκτρολογιο. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ό,τι σκεφτόμουν όλη μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Οτι πρεπει να παω για νανια.. επιγοντως ομως. :xixi:
Δηλαδη το επομενο σταδιο ειναι να ροχαλιζω με το κεφαλι πανω στο πληκτρολογιο. :xixi:
αντε αθωο μου παιδι να πας για νανι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Περιμένω να δώ τι θα μου πεί.. της είπα να βγούμε.. και είμαι σε αναμένα κάρβουνα λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
...την Τριτη.. Θα ειναι μια υπεροχη μερα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XiWrHP15rOE[/ame]

αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αμαν πια !!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάνε ό,τι νομίζεις, μόνο κάντο γρήγορα...:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να 'ναι καλά αυτός που ανακάλυψε τη σόδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
”Από λεπτότητα και μόνο
έχω χάσει τη ζωή μου” :worry:

“Η ευγένεια μας σκοτώνει
Δεν θέλουμε να ενοχλήσουμε
και τελικά ενοχλούμε τον εαυτό μας”
Charles Dantzig
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κατι δεν παει καλα αι θινκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Υπαρχουν φορες που βρισκεσαι εξω, με την παρεα και ολα ωραια, ολα καλα. Απο εκει που δεν το περιμενεις τσουπ γινετε κατι και θες να εξαφανιστεις. Να πεις "γιατι μιλαω? γιατι δεν καθομουν οπως παντα ησυχα στο δωματιακι μου"?
Ειναι στιγμες που θες να κατσεις ηρεμα, μονος χωρις κανεναν και τιποτα στο σκοταδι. Να ηρεμησεις να σκεφτεις. Γιατι να ειναι ομως τοσο δυσκολο να σε αφησουν? Γιατι οι αλλοι δεν μπορουν να σεβαστουν τουλαχιστον αυτο? Θελω την ησυχια μου ρε συ...ξου..ξου...παραταμε...
Ησυχια..ησυχια..ησυχια...τουλαχιστον για μια ωρα.. Αυτο θα πει αγανακτηση, απελπισια. Να θες να μεινεις μονος και να μη μπορεις? Γιατι...? ΑΜΑΝ..!! (και οχι τα καθαρματα:P)
Εχουμε και εμεις προβληματα.Και μαλιστα πιο σοβαρα οχι βλακειες.."αχ..δεν βρισκω ταιριαστο σακακι","αχ..το κουκλι δε με χαιρετισε","αχ... δεν μου μιλαει..."," αχ...ποτε θα παω για ψωνια".....Νιωσε λιγο..Υπαρχυν πιο σοβαρα πραγματα στη ζωη.. Οχι ρε γαμωτο , καταλαβετο..ΔΕΝ ΘΕΛΩ να μαθω ολα τα κοτσομπολια, οχι δεν με ενδιαφερει τι εκανε ο ταδε...Με τη ζωη του αλλου θα ασχολουμε? Αχ...σε παρακαλω, αδιαφορω για τον κουκλο που καθετε απεναντι..Κοιτα τον εσυ εγω προτιμω να πιω σιωπηλα τον καφε μου. ΑΣΕ ΜΕ!!!...
Τα προβληματα πανε με την ηλικια? Δλδ εγω επειδη ειμαι 19 δεν εχω..? Δεν με ενδιαφερει τι πιστευεις. Ειδικα σε αυτο το θεμα για τα προβληματα αδιαφορω για την γνωμη σου, κατι που δεν κανω σχεδον ποτε. Ασε με να ξερω εγω καλυτερα απο οτι ξερεις εσυ.. ΑΣΕ ΜΕ... θελω ησυχια και ηρεμια... Γιατι να μην την εχω... ?
Και να σου πω κατι ? Τσαμπα μιλας. Δεν σε ακουω..Εγω ταξιδευω αλλου.. Φυγε..Ασε με..ειπαμε ξου...Ελληνικα δεν καταλαβαινεις?...Εχω κουραστει..

Θελω να με αφησεις ΜΟΝΗ ΜΟΥ... γιατι δεν το καταλαβαινεις ?????




ασχετο με τα παραπανω..
Γιατι να μενεις τοσο μακρυα ρε αστερακι?:(







Γιατι να μην υπαρχει ενα μαγικο κουμπακι που να μας εξαφανιζει οταν θελουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Χμμ.. αυριο παλι μπυρες.. ωραιος ο ναργιλες με γευση ουζο..
-----------------------------------------
Υπαρχουν φορες που βρισκεσαι εξω, με την παρεα και ολα ωραια, ολα καλα. Απο εκει που δεν το περιμενεις τσουπ γινετε κατι και θες να εξαφανιστεις. Να πεις "γιατι μιλαω? γιατι δεν καθομουν οπως παντα ησυχα στο δωματιακι μου"?
Ειναι στιγμες που θες να κατσεις ηρεμα, μονος χωρις κανεναν και τιποτα στο σκοταδι. Να ηρεμησεις να σκεφτεις. Γιατι να ειναι ομως τοσο δυσκολο να σε αφησουν? Γιατι οι αλλοι δεν μπορουν να σεβαστουν τουλαχιστον αυτο? Θελω την ησυχια μου ρε συ...ξου..ξου...παραταμε...
Ησυχια..ησυχια..ησυχια...τουλαχιστον για μια ωρα.. Αυτο θα πει αγανακτηση, απελπισια. Να θες να μεινεις μονος και να μη μπορεις? Γιατι...? ΑΜΑΝ..!! (και οχι τα καθαρματα:P)
Εχουμε και εμεις προβληματα.Και μαλιστα πιο σοβαρα οχι βλακειες.."αχ..δεν βρισκω ταιριαστο σακακι","αχ..το κουκλι δε με χαιρετισε","αχ... δεν μου μιλαει..."," αχ...ποτε θα παω για ψωνια".....Νιωσε λιγο..Υπαρχυν πιο σοβαρα πραγματα στη ζωη.. Οχι ρε γαμωτο , καταλαβετο..ΔΕΝ ΘΕΛΩ να μαθω ολα τα κοτσομπολια, οχι δεν με ενδιαφερει τι εκανε ο ταδε...Με τη ζωη του αλλου θα ασχολουμε? Αχ...σε παρακαλω, αδιαφορω για τον κουκλο που καθετε απεναντι..Κοιτα τον εσυ εγω προτιμω να πιω σιωπηλα τον καφε μου. ΑΣΕ ΜΕ!!!...
Τα προβληματα πανε με την ηλικια? Δλδ εγω επειδη ειμαι 19 δεν εχω..? Δεν με ενδιαφερει τι πιστευεις. Ειδικα σε αυτο το θεμα για τα προβληματα αδιαφορω για την γνωμη σου, κατι που δεν κανω σχεδον ποτε. Ασε με να ξερω εγω καλυτερα απο οτι ξερεις εσυ.. ΑΣΕ ΜΕ... θελω ησυχια και ηρεμια... Γιατι να μην την εχω... ?
Και να σου πω κατι ? Τσαμπα μιλας. Δεν σε ακουω..Εγω ταξιδευω αλλου.. Φυγε..Ασε με..ειπαμε ξου...Ελληνικα δεν καταλαβαινεις?...Εχω κουραστει..

Θελω να με αφησεις ΜΟΝΗ ΜΟΥ... γιατι δεν το καταλαβαινεις ?????




ασχετο με τα παραπανω..
Γιατι να μενεις τοσο μακρυα ρε αστερακι?:(







Γιατι να μην υπαρχει ενα μαγικο κουμπακι που να μας εξαφανιζει οταν θελουμε.
Γιατι η φυγη δεν ειναι η καλυτερη λυση μπαμουλινι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σκεφτομαι:Γιατί να με κοροιδευουν όλα τα παιδιά στο σχολείο;Δεν έχω κάνει κανένα κακό,Τι έχω και με διώχνουν οι άλλοι,Είμαι τόσο αντιπαθητικιά και αν ναι τι πρέπει να κάνω;Να μην τους μιλάω και να συνεχίζω το γράψιμο ή να τους κάνω καψόνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Μα τί έχουν πάθει όλοι και με αποφεύγουν?
Δε σημαίνει δηλαδή ότι επειδή είμαι καλή μαθήτρια τους σνομπάρω κιόλας.
Αλλά ξέρω ποιος ή μάλλον ποια φταίει.
Αυτή τους στρέφει όλους εναντίον μου.
Λες και δεν την ακούω όταν λέει "Κοίτα το φυτό, όλα τα ξέρει!", "Μμμμμ, είναι δυνατόν να μην το ήξερε και αυτό..?..".
Εκεί που μου την μπαίνει μπροστά σε όλους μου έρχεται να της χώσω μια ξεγυρισμένη σφαλιάρα, όλη δική της.:mad:
Αλλά η αξιοπρέπεια θα με φάει εμένα, το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εκεί που μου την μπαίνει μπροστά σε όλους μου έρχεται να της χώσω μια ξεγυρισμένη σφαλιάρα, όλη δική της.:mad:
Ε χωσε της!
Απο εμπειρια μιλαω.:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Θα το σκεφτώ.:P
Ρίξτεις μία εκτός σχολικού χώρου. Μην φας και καμιά αποβολή. ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top