Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Kαι εκεί που χαίρεσαι και λες ότι όλα πάνε καλά,κάτι γίνεται και άντε πάλι τα ίδια...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
φαντασου ενα κοσμο χωρισ καμια μισερια να μπορουσεσ να ζεισ γλυκα σα τα καλοκαιρια...
φαντασου να μη σου σπαγε ποτε ο τσαμπουκασ να μη το βαζεσ κατω σα παιδι να μου γελασ
να αγγιζεισ ολα εκεινα που αγαπασ
στο δρομο ο πρωθυπουργοσ με σαγιοναρεσ και το κρατοσ να παψει τα παιδια του να γ****ι
φαντασου ενα κοσμο χωρισ σκληρα λημερια να απλωναμε τα χερια και να αγγιζαμε τα αστερια

:niki::star::star::star:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Τι ηθελα να παιξω εξτρεμάκι χθές γαμω το κερατο μου... ποναω ολοκληρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Να πάω θέλω, να πάω έτσι δε θέλω. Γι'αυτό το χάνω το ταξιδάκι αναψυχής.
Κερδίζω άλλα πιο σημαντικά (χουχ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ανυπομονώ να έρθει το βράδυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γιατί όσες συμμαθήτριες μου που έχω να δω από το δημοτικό πετυχαίνω στο facebook τον τελευταίο μήνα προκύπτουν ΟΛΕΣ παντρεμένες με τουλάχιστον 1 παιδί?!?!?!?! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
αχ ποσο βαριεμαι τωρα να διαβασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
γιατί όσες συμμαθήτριες μου που έχω να δω από το δημοτικό πετυχαίνω στο facebook τον τελευταίο μήνα προκύπτουν ΟΛΕΣ παντρεμένες με τουλάχιστον 1 παιδί?!?!?!?! :worry:

ωχ λες στα 28 να είμαι κι εγώ παντρεμένη με παιδι; :hmm::worry::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
γιατί όσες συμμαθήτριες μου που έχω να δω από το δημοτικό πετυχαίνω στο facebook τον τελευταίο μήνα προκύπτουν ΟΛΕΣ παντρεμένες με τουλάχιστον 1 παιδί?!?!?!?! :worry:

Μηδένα προ του τέλους μακάριζε. Δες τες σε 5 χρόνια αν θα είναι ακόμα παντρεμένες, και το ακόμα πιο δύσκολο, ευτυχισμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Για την άντε μην πω την τύχη μου άρχισα τώρα, μεσημέρι Παρασκευής να αρρωσταίνω. Τα νεύρα μου!:mad:

Καλό Σαββατοκύριακο από μένα παίδες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Την Τρίτη γράφω Φυσική..Ουίουοουουουουου!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Την Τρίτη γράφω Φυσική..Ουίουοουουουουου!:down:
συμφωνώ:iagree: καλή επυτιχία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Απαπαπα.. Φυσικη Β' Γυμνασιου.. μην μου την θυμιζεις! :$
Ο καθηγητης με εκανε να ακουω την λεξη "Φυσικη" και να τρεχω! :$
Μακρια απο 'μας!
Ενω φετος.. αλλο πραμα παιδι μου! :D
~~~
Σκεφτομαι οτι η μια εχει διαβασμα, οι αλλες 2 γερμανικα, η αλλη δεν ειναι σπιτι της, γκρρρρ.
Με ποιον θα μιλησω εγω, ΜΙΑ φορα που θελω να μιλησω με καποιον?:(
Ε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
συμφωνώ:iagree: καλή επυτιχία:)

Δε συμφωνώ, αλλά καλή επιτυχία.

Που να πάρει, αρρώστησα πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
συμφωνώ:iagree: καλή επυτιχία:)


Ευχαριστώ πολύ. Αύριο θα αφοσιωθώ στο διάβασμα. :D


Απαπαπα.. Φυσικη Β' Γυμνασιου.. μην μου την θυμιζεις! :$
Ο καθηγητης με εκανε να ακουω την λεξη "Φυσικη" και να τρεχω! :$
Μακρια απο 'μας!
Ενω φετος.. αλλο πραμα παιδι μου! :D


Εμάς φέτος είναι πολύ κουλ τύπος και περνάμε πολύ καλά. Σαν μάθημα όμως...Άστα χέστα και φασκελοκουκούλωστα! Χίλιες φορές Χημεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Αύριο θα αφοσιωθώ στο διάβασμα. :D





Εμάς φέτος είναι πολύ κουλ τύπος και περνάμε πολύ καλά. Σαν μάθημα όμως...Άστα χέστα και φασκελοκουκούλωστα! :P
παρακαλώ!!
-----------------------------------------
Δε συμφωνώ, αλλά καλή επιτυχία.

Που να πάρει, αρρώστησα πάλι.
περαστικα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Είμαι άρρωστος .... .. .... .. .. .. ... . .. . .. .. .. .... :down:

Άλλαξα κάρτα γραφικών και πλέον "τρέχω" και nVidia και ATI. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Είμαι άρρωστος .... .. .... .. .. .. ... . .. . .. .. .. .... :down:

Άλλαξα κάρτα γραφικών και πλέον "τρέχω" και nVidia και ATI. :P
περαστικά !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ολοι τα ιδια σκ@τ@ ειμαστε τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top