Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
περαστικά !!
Ευχαριστώ πολύ, Sodaw. Πήγα σήμερα με πονοκέφαλο στα αγγλικά για να γράψω ένα τέστ και μου είπαν ότι έπρεπε να γράψω παραπάνω γιατί έγραψα μόνο 46%. :down:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Είμαι άρρωστος .... .. .... .. .. .. ... . .. . .. .. .. .... :down:

Άλλαξα κάρτα γραφικών και πλέον "τρέχω" και nVidia και ATI. :P

Τι έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Κρυώνω, τρέχει η μύτη μου και έχω 37, κάτι. Αλλά μου φαίνεται ότι θα γίνω χειρότερα γιατί ήμουν στη βροχή το απόγευμα.

Εσύ τι έχεις ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Κρυώνω, τρέχει η μύτη μου και έχω 37, κάτι. Αλλά μου φαίνεται ότι θα γίνω χειρότερα γιατί ήμουν στη βροχή το απόγευμα.

Εσύ τι έχεις ;;

Πονόλαιμο και μύτη που τρέχει μόνο. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ολοι τα ιδια σκ@τ@ ειμαστε τελικα.
Aυτο ξαναπεστο, λοβακι. Ειναι μια μεγαλη αληθεια. Το μονο που αλλαζουν με το καιρο ειναι οι ρολοι στα προσωπα. Γι'αυτο δεν πρεπει να βιαζομαστε να κρινουμε τον αλλον τελικα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πονόλαιμο και μύτη που τρέχει μόνο. :down:
Κι εγω τα ιδια, συν κλεισμενη φωνη και βηχα.

Επισης σκεφτομαι οτι βρισια υπαρχει στο ελληνικο λεξιλογιο για τους μ*****ς, π*******ς, κ********ς του υπουργειου παιδειας που αλλαξαν την υλη στη βιολογια γενικης.

Αλλα οσα εμποδια κι αν μου βαλετε I will survive, I 'll be a doctor. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κρυώνω, τρέχει η μύτη μου και έχω 37, κάτι. Αλλά μου φαίνεται ότι θα γίνω χειρότερα γιατί ήμουν στη βροχή το απόγευμα.

Εσύ τι έχεις ;;
Περαστικααααααααααα :xixi:
Και εγω την μια μερα ειμαι ετσι και την αλλη ειμαι μια χαρα...:P
Παντως βηχα εχω και εγω.. Και επισης κρυωνω αρκετα ολη μερα σχεδον και καθε μερα..:D
-----------------------------------------
Κι εγω τα ιδια, συν κλεισμενη φωνη και βηχα.

Επισης σκεφτομαι οτι βρισια υπαρχει στο ελληνικο λεξιλογιο για τους μ*****ς, π*******ς, κ********ς του υπουργειου παιδειας που αλλαξαν την υλη στη βιολογια γενικης.

Αλλα οσα εμποδια κι αν μου βαλετε I will survive, I 'll be a doctor. :P

Περαστικα..:D

:!: αλλαξαν την υλη στην Βιολογια ??? εχουν προβλημα ???

Παντως μπραβο που δεν το βαζεις κατω..:xixi::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Φχαριστω. Ηδη νιωθω πολυ καλυτερα, μου φευγουν τα νευρα... :P Κι αλλα μαθηματα αλλαξαν, και τη Λογοτεχνια μαλιστα σχεδον ολη.

Να σταματουσε να τρεχει κι αυτη η μυτη κι ολα τελεια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πονόλαιμο και μύτη που τρέχει μόνο. :down:
Περαστικα....!!!! :P:xixi:
-----------------------------------------
Φχαριστω. Ηδη νιωθω πολυ καλυτερα, μου φευγουν τα νευρα... :P Κι αλλα μαθηματα αλλαξαν, και τη Λογοτεχνια μαλιστα σχεδον ολη.

Να σταματουσε να τρεχει κι αυτη η μυτη κι ολα τελεια. :D
πραγματι :fss:
ειναι λιγο σπαστικο:(:P

:!: και την Λογοτεχνια ??? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ωχ λες στα 28 να είμαι κι εγώ παντρεμένη με παιδι; :hmm::worry::eek:
με ένα παιδί παλεύεται!

Αλλά σήμερα, βρήκα μια συμμαθήτρια μου [που είχα να δω από το δημοτικό γιατί μετά άλλαξε σχολείο] η οποία έχει δύο παιδιά εκ των οποίων το 1ο είναι ...έξι και πάει πρώτη δημοτικού :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ειναι οι τελευταιες μερες που μου μενουν αθηνα.
και εχω πυρετο. οποτε αναγκαστικα μεσα.
πώς θα τον δω να τον χορτασω λιγο πριν φυγω?
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
που είναι η γατούλα μου:'(...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και τα Χριστούγεννα όλο και πλησιάζουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Θελω να φυγω . . :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να πετάξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε μας χ3ζεις ρε μανδάμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σκεφτομαι ότι σήμερα είναι Σάββατο και όπου να είναι θα έρθει η κυρία των Ισπανικών.
Επίσης σκεφτομαι πόσω μου αρέσει η βροχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Βρέχει.. :D Νομίζω ότι μπήκε για τα καλά το Φθινόπωρο.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
οτι αυτο ηταν. θα μαζεψω υλικο και θα ζητησω απο την διευθυνση του σχολειου μου να παρουσιασω ημεριδα που εχει να κανει με την ψυχολογια του εφηβου και την σχολικη βια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top