Σαν την μύγα μέσα στο γάλα....

_fairygirl_

New member

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.
+ Κάνεις ότι μπορείς για να τους σπάσεις τα νεύρα γιατί είσαι κακός άνθρωπος.
Πάντα.
Από κοριτσάκι υπήρξα γλωσσού και κακίστρω.:|
Όταν όλες λένε το μακρύ τους και το κοντό τους περί εμφάνισης εγώ σκέφτομαι πόσες ώρες μάθημα έχω τη Δευτέρα.:P

Loony

New member

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Πάντα.
Από κοριτσάκι υπήρξα γλωσσού και κακίστρω.:|
Όταν όλες λένε το μακρύ τους και το κοντό τους περί εμφάνισης εγώ σκέφτομαι πόσες ώρες μάθημα έχω τη Δευτέρα.:P
Σήκωνε το φρύδι με σνομπ τρόπο. Τους εκνευρίζει περισσότερο.
Απλά πρόσεχε μη σου μείνει, το έχω πάθει, για αυτό στο λέω. :)

Just a sweetie!!

New member

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Story of my life :-P σχεδόν παντού κ πάντα :-P

Soleado Febrero ~

New member

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 689 μηνύματα.

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

phneloph !!!

New member

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Οταν παω καπου και ολοι ειναι στην τριχα και εγω εγω ειμαι με το τζινακι μου κτλ

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.
Σε ενα γκοθαδικο. Ανεπαναληπτη η στιγμη! Πλακα ειχε! :D
E η παρεα που χαμε παει, μου χε πει βαλε μαυρα. Μαυρα εβαλα η καημενη, μαυρα παπουτσια, μαυρη μπλουζα και smokey eyes. Δεν ταιριαζα ομως με τιποτα :P

Όταν όλοι ακούνε rihanna και Πάολα κι εγώ ακούω Σαββόπουλο, Χατζηδάκη, Laura Pausini και Eros Ramazzoti... Και αντε να μην φας δούλεμα μετά... :/:
Η επιλογη της μουσικης ειναι πραγματι θεμα!! Ειδικα αμα βαριεσαι κιολας εκει.... Λες τωρα που ηρθα? Τι κανω εγω εδω μεσα? Που παμε ανθρωποι??:D

Τελευταία επεξεργασία:

NastStorm

Well-known member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Όταν όλο το σχολείο και όλη η παρέα μου έχουν πάθει κόλλημα με την ηλεκτρονική μουσική και τις πολύχρωμες ζακέτες των adidas και εγώ είμαι η μόνη που ακούω metal και πολύχρωμα ρούχα δεν βάζω ποτέ......

Κυριολεκτικά σαν τη μύγα μες το γάλα..

Νηματολάγνος

New member

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...