Σαν την μύγα μέσα στο γάλα....

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Γεια σας! Σας έχει τύχει να νιώσετε κυριολεκτικά σαν την μύγα μέσα στο γάλα; είτε στο σχολειό είτε κάπου αλλού; Πώς νιώσατε και τι κάνατε;

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,445 μηνύματα.
Στη κατασκήνωση,όλοι ακούγανε Bieber και εγώ άκουγα Κλασσική ροκ :'(

Πατρεύς

New member

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.
Πάλιν καὶ πολλάκις... ;)

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,887 μηνύματα.
Αύγουστο μήνα στη παραλία, όλοι μαυρισμένοι με σοκολατένιο χρώμα κι εσύ άσπρη.
Βέβαια σ' αυτή τη περίπτωση είσαι το γάλα και όχι η μύγα. :redface:

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Στο σχολειο... Οταν ολοι ηξεραν την ιστορια εκτος απο μια! (εμενα!):redface:

Inartecubus

New member

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
:clapup:νηπιαγωγειοο τα κοριτσακια επαιζαν με κουκλες και μαγειρευαν ενω εγω κα9ομουν εξω και κυλιομουν στις λασπες :p

babo0ska

New member

Η Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Περσυ το καλοκαιρι σε ενα παρτυ ολες φιλε ντυμενες με γοβες φουστιτσες που ισα ισα καλυπταν τ απαραιτητα και βαμμενες λες και το make up με το eye liner ειχαν πεσει πανω τους και εγω με σκισμενο τζινακι μια αμανικη σταρακια λιγη μασκαρα και ελαχιστο μολυβι ;ρ

Dalian

New member

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.
η μοναδική που κυκλοφορεί άβαφη στη σχολή, it seems.

ε αφού βαριέμαι, τί να κάνω!

τρελή φιλόσοφος

New member

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.
η μόνη που δεν κάνει δίαιτα και τρώει σα γουρούνι

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,445 μηνύματα.
Όταν όλες γουστάρουν ψηλότερούς τους, τα έχουν με μεγαλύτερο, και εσύ τα έχεις και με κοντό και με μικρό, έστω και για λίγο. :hehe:

τρελή φιλόσοφος

New member

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.
εγώ που είμαι ερωτευμένη εδώ και 6 μηνες,είναι συνομήλικος μου και παρότι δεν δείχνει ενδιαφέρον ΔΕΝ κανω "φασεις" με αλλους

Alma Libre

Well-known member

Italian dream...

Well-known member

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.
Όταν όλοι ακούνε rihanna και Πάολα κι εγώ ακούω Σαββόπουλο, Χατζηδάκη, Laura Pausini και Eros Ramazzoti... Και αντε να μην φας δούλεμα μετά... :/:

τρελή φιλόσοφος

New member

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

a posse ad esse

New member

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

_fairygirl_

New member

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

Loony

New member

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

Aliona

New member

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Πάμπολλες φορές..
Τελευταία φορά μου ένιωσα έτσι..σε πορεία..

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...