Σαβουάρ Βουρ - Απλά μαθήματα κακής συμπεριφοράς

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α δε ξερεις το καλο μου και το κακο μου?:confused:
αααα! εχεις πολλα να μαθεις ακομα :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
3ον δουλειά του ταξιτζή είναι να μετακινεί ΕΣΕΝΑ και όχι άλλους 3-4

Όταν είναι μαύρα μεσάνυχτα, όταν βρέχει, έχει καύσωνα θα συμφωνήσω και ούτε 8α ξυνίσω, αν πάρει και δύο και τρείς στο ταξί και ας το κάνει λεωφορείο εκεί μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
άσε Giovanna το χρηματηστήριο μετά από την άνοδο είχε μια ραγδαία πτώση :P
Από ό,τι ξέρω είναι δικαίωμα του επιβάτη. Δεν είναι αγοραίο το ταξί. Αλλά κανείς δε μιλάει γιατί οι ταξιτζήδες το παίζουν και πολύ της πιάτσας και "φοβάσαι" να τους μιλήσεις μήπως και σε βρίσουν.

αν καποιος ξερει σιγουρα, ας πει..

και επαναλαμβανω.. :)
ξερει κανεις αν ειναι δικαιωμα του επιβατη, να εεπιλεγει αν θα ναι μονος του η αν θα εχει μεσα αλλον 1 η αλλους 12? η του ταξιτζη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hippi

Νεοφερμένος

Η hippi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
και επαναλαμβανω.. :)
ξερει κανεις αν ειναι δικαιωμα του επιβατη, να εεπιλεγει αν θα ναι μονος του η αν θα εχει μεσα αλλον 1 η αλλους 12? η του ταξιτζη?
του πελάτη του πελάτη του πελάαααααααατη....υπάρχουν και τηλ για παράπονα και νεύρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι τηλ?
ποσο σιγουρη εισαι?
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hippi

Νεοφερμένος

Η hippi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
α δε ξερεις το καλο μου και το κακο μου?:confused:
αααα! εχεις πολλα να μαθεις ακομα :P :)
βοήθα και συ λιγάκι.....σίγουρα δεν μασάς......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hippi

Νεοφερμένος

Η hippi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τι τηλ?
ποσο σιγουρη εισαι?
:/:
υπάρχει ένα σωματείο ταξιτζήδων και επι μέρους....αυτά δηλ που παίρνεις τηλ.για να έρθουν..όσοι ανήκουν στην δεύτερη κατηγορία δεν το πολυρισκάρουν να κάνουν βλακείες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πάντως κι εμένα όσες φορές μου έχει τύχει, ο ταξιτζής με ρωτάει αν πρόκειται να πάρει κι άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Όταν είναι μαύρα μεσάνυχτα, όταν βρέχει, έχει καύσωνα θα συμφωνήσω και ούτε 8α ξυνίσω, αν πάρει και δύο και τρείς στο ταξί και ας το κάνει λεωφορείο εκεί μέσα.

Μα δε μιλάμε για τέτοιες περιπτώσει soydelsur. Αυτοί το κάνουν συστηματικά και συστηματικά τρώνε ψιλά. Άσε που πιάνουν τη δεξιά λωρίδα για να ψαρέψουν ή καθυστερούν όταν δουν πορτοκαλί για να τους πιάσει το κόκκινο. Και τη σκέψη της Giovannaς για να δίνει ο πελάτης λιγότερα την έχω κάνει κι εγώ. Πώς θα αντιδρούσαν άραγε;;;:hmm:
Άσε που οι περισσότεροι είναι και ενοχλητικοί θέλωντας να πιάσουν "κουβεντούλα" ή να σε κεράσουν "τσιχλα".
Μόνο σε έναν όλα αυτά τα χρόνια έχω πετύχει που ήταν συμπαθής, όλοι οι άλλοι από μέτριοι έως συνήθως κακοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
(offtopic/)Επειδή κι εγώ έχω δει και πολύ καλά την κατάσταση από μέσα, έχω μια παρατήρηση να κάνω... ΔΕΝ γίνεται να εξυπηρετείς πάντα με ΧΑΜΟΓΕΛΟ και ΕΥΓΕΝΙΑ σε δουλειές στις οποίες συναντάς κάθε καρυδιάς καρύδι. Είναι ΑΔΥΝΑΤΟ!!! Όπως στον καθένα μπορεί ο συνάδελφος να του σπάσει τα νεύρα και να είναι ΟΛΗ μέρα μουτρωμένος, φαντάσου σε μια δουλειά που ο καθένας θέλει το μακρί του και το κοντό του και οι περισσότεροι (γιατί οι Έλληνες φημιζόμαστε για την ευγένειά μας) να είναι αγενείς και ηλίθια απαιτητικοί.

Δεν ξέρω πόσο καιρό έμεινες σε μια τέτοια δουλειά, αλλά συνάδελφοι με πολύ καιρό στη δουλειά μου έλεγαν ότι θα γίνω μισάνθρωπος και δεν τους πίστευα. Και έτσι όμως γίνεσαι, και τα νεύρα σου είναι στα όριά τους. Γι'αυτό και σε τέτοιες δουλειές οι περισσότεροι δεν αντέχουν για πάνω από μήνα και όσοι μένουν, δεν κάθονται και πολύ. Εκτός από εξαιρέσεις. (/offtopic)

διαφωνώ :P
έκανα αυτή τη δουλειά 2 χρόνια και ήταν και νύχτα...
και δούλεψα και κάτω από άσχημες και δύσκολες συνθήκες....
και έτυχαν και μέρες που έτρεχα στην τουαλέτα για να κλάψω και μετά να διορθώσω το μακιγιάζ...
όμως δεν μου έφταιγαν μετά οι άλλοι... και το χαμόγελο επέστρεφε πάντα στα χείλη μου....
και δεν ήταν κανονική μου δουλειά αλλά η δεύτερη... παρόλα αυτα, πίστευα και πιστεύω ότι ή κάνεις κάτι και το κάνεις σωστά ή μην το κάνεις καθόλου :P
οσοι αισθάνονται ότι μπορεί να γίνουν μισάνθρωποι με αυτή τη δουλειά, απλά αυτή η δουλειά δεν κάνει για όλους!
το ότι δεν χρειάζεσαι πτυχίο και εξειδίκευση, δεν σημαίνει ότι είναι και εύκολη δουλειά που μπορεί να την κάνουν όλοι ... Είναι απλά μια δουλειά που όλοι βρίσκουν σαν την "εύκολη λύση"...
Φυσικά και δεν τα βάζω μαζί σου έτσι? :P απλά σου εξηγώ τη δική μου οπτική γωνία :)


ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ ΑΦΕΝΤΙΚΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
διαφωνώ :P
έκανα αυτή τη δουλειά 2 χρόνια και ήταν και νύχτα...
και δούλεψα και κάτω από άσχημες και δύσκολες συνθήκες....
και έτυχαν και μέρες που έτρεχα στην τουαλέτα για να κλάψω και μετά να διορθώσω το μακιγιάζ...
όμως δεν μου έφταιγαν μετά οι άλλοι... και το χαμόγελο επέστρεφε πάντα στα χείλη μου....
και δεν ήταν κανονική μου δουλειά αλλά η δεύτερη... παρόλα αυτα, πίστευα και πιστεύω ότι ή κάνεις κάτι και το κάνεις σωστά ή μην το κάνεις καθόλου :P
οσοι αισθάνονται ότι μπορεί να γίνουν μισάνθρωποι με αυτή τη δουλειά, απλά αυτή η δουλειά δεν κάνει για όλους!
το ότι δεν χρειάζεσαι πτυχίο και εξειδίκευση, δεν σημαίνει ότι είναι και εύκολη δουλειά που μπορεί να την κάνουν όλοι ... Είναι απλά μια δουλειά που όλοι βρίσκουν σαν την "εύκολη λύση"...
Φυσικά και δεν τα βάζω μαζί σου έτσι? :P απλά σου εξηγώ τη δική μου οπτική γωνία :)


ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ ΑΦΕΝΤΙΚΑ :P

(offtopic) Μάλλον είσαι μία από τις εξαιρέσεις. Άτομα σαν εσένα έχω δει 2-3 όλο αυτό τον καιρό.
Και στάνταρ δεν είναι εύκολη δουλειά... μην πω σε λογικά πλαίσια από τις δυσκολότερες. Γι'άυτό άλλωστε στον τομέα μου πολλοί φεύγουν μέσα στον πρώτο μήνα και οι περισσότεροι δεν αντέχουν και πολύ.:hmm:
Απλώς μάλλον αυτή την αντιμετώπιση την έχεις γενικά στη ζωή σου (και όχι μόνο τότε σε αυτή τη δουλειά), αλλά οι περισσότεροι δεν είμαστε έτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για ποια δουλειά λέτε ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Αν μιλάτε για taxi driver,την έκανα αυτή τη δουλειά 19 μήνες νύχτα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λέμε γενικώς για service bar Κλπ


εγώ δούλευα bar :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ωχχχ, όντως πολύ δύσκολη δουλειά.
Αν και δεν την έχω κάνει υποθέτω οτι είναι δύσκολο να ανταπεξέλθεις στην απαίτηση του καθενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τις προάλλες πάω να πάρω εισιτήριο για το λεωφορείο.
Ο υπάλληλος στο θάλαμο του ΟΑΣΑ είχε πιάσει ψιλή κουβεντούλα με έναν για άσχετα θέματα.
Εγώ: Εχμ...Συγγνώμη;
Με κλ@νει και συνεχίζει να μιλάει.
Ξανά: Εεεε...συγγνώμη;
Αυτός: Αμαν πια, συγγνώμη και συγγνώμη! Αμα κλείσω το θάλαμο και κάνεις να βρεις εισήτήριο μια ώρα θα σου πω εγώ!
(λέω απο μέσα μου, ηρέμησε Λία)
Εγώ: Ένα μειωμένο ενιαίο παρακαλώ
Πληρώνω, μου δίνει ένα εισητήριο, φεύγω.
Μετά απο λίγο που περίμενα το λεωφορείο, διαπιστώνω οτι αντί για μειωμένο ενιαίο μου έδωσε κανονικό για λεωφορείο μόνο (έχουν την ίδια τιμή οπότε δεν το κατάλαβα όταν πλήρωνα)
Πάω πίσω. Αυτός συνέχιζε την κουβεντούλα.
Εγώ: Συγγνώμη το ει΄σιτήριο που μου δώσατε, αντί για μειωμένο ενιαίο ήταν κανονικό λεωφορείου. Μπορείτε να μου το αλλάξετε;
Μου αλλάζει το εισητήριο μουρμουρώντας σε αυτόν που μίλαγε πριν για το ...θράσος μου.
Ε εκεί τα πήρα και του λέω "Μα τι πρόβλημα έχετε; Τι έκανα τώρα; Η δουλειά σας δεν είναι; Αν δεν μπορείτε να την κάνετε καλά είναι δικό σας πρόβλημα!"
Αυτός: Αντε φύγε απο εδώ ρε!
Εγώ: Γιατί; Δικός σας είναι ο χώρος; Μου φαίνεται πρέπει να αρχίζουν να σας απολύουν γιατί πολυ καλομάθατε!
Και φεύγω χωρίς να ακούσω τι έλεγε (μην χάσω και το λεωφορείο)
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τις προάλλες πάω να πάρω εισιτήριο για το λεωφορείο.
Ο υπάλληλος στο θάλαμο του ΟΑΣΑ είχε πιάσει ψιλή κουβεντούλα με έναν για άσχετα θέματα.
Εγώ: Εχμ...Συγγνώμη;
Με κλ@νει και συνεχίζει να μιλάει.
Ξανά: Εεεε...συγγνώμη;
Αυτός: Αμαν πια, συγγνώμη και συγγνώμη! Αμα κλείσω το θάλαμο και κάνεις να βρεις εισήτήριο μια ώρα θα σου πω εγώ!
(λέω απο μέσα μου, ηρέμησε Λία)
Εγώ: Ένα μειωμένο ενιαίο παρακαλώ
Πληρώνω, μου δίνει ένα εισητήριο, φεύγω.
Μετά απο λίγο που περίμενα το λεωφορείο, διαπιστώνω οτι αντί για μειωμένο ενιαίο μου έδωσε κανονικό για λεωφορείο μόνο (έχουν την ίδια τιμή οπότε δεν το κατάλαβα όταν πλήρωνα)
Πάω πίσω. Αυτός συνέχιζε την κουβεντούλα.
Εγώ: Συγγνώμη το ει΄σιτήριο που μου δώσατε, αντί για μειωμένο ενιαίο ήταν κανονικό λεωφορείου. Μπορείτε να μου το αλλάξετε;
Μου αλλάζει το εισητήριο μουρμουρώντας σε αυτόν που μίλαγε πριν για το ...θράσος μου.
Ε εκεί τα πήρα και του λέω "Μα τι πρόβλημα έχετε; Τι έκανα τώρα; Η δουλειά σας δεν είναι; Αν δεν μπορείτε να την κάνετε καλά είναι δικό σας πρόβλημα!"
Αυτός: Αντε φύγε απο εδώ ρε!
Εγώ: Γιατί; Δικός σας είναι ο χώρος; Μου φαίνεται πρέπει να αρχίζουν να σας απολύουν γιατί πολυ καλομάθατε!
Και φεύγω χωρίς να ακούσω τι έλεγε (μην χάσω και το λεωφορείο)
:mad:

Αίσχος... :mad:... Μα τι άνθρωπος . :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χαχααχ, "μα τι εκανα τωρα" !! Michelle καλα το πας, αλλα θελει λιγο πιο βαρυ υφος :p Εισαι σε καλο δρομο παντως :hehe:

Εμενα μ'επιασε η κακια μου παλι τη μερα που πηγα στον σταθμο στην ομονοια να παρω την μηνιαια καρτα.
Στηνομαι στην ουριτσα και περιμενω..Τυπισσα 30-35αρα το πολυ, με υφος "μου δωσαν πολυθρονα να κοβω εισιτηρια και την ειδα γαμαω", κανει το βαρυ πεπονι και μιλαει με τη διπλανη της. Ερχεται η σειρα μου και με αγνοει επιδεικτικα συνεχιζοντας να μιλαει. Βαζω τα ακουστικα μου και περιμενω. Αρχιζει να μου μιλαει και κανω κανενα 15δευτερολεπτο (χρονος εκνευριστικος αν το σκεφτειτε ολο παυση) να της δωσω σημασια. Τελικα της λεω τι θελω και περιμενω να γραψει τους αριθμους.
Εκει που γραφει, (μαλλον σταματησε η δραση των χαπιων) μου λεει με υφος-με-ληστεψες, ΤΟ ΠΑΣΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ?????????????.. Με τονο φωνης, καθηγητριας γυμνασιου που σε επιασε να αντιγραφεις.
Το βγαζω και λεω "εδω ειναι μην αγχωνεστε"(ολα κι ολα, ο πληθυντικος-πληθυντικος..κιουρια!).
"Μην αγχωνεσαι??? Ποιος σου δωσε τετοια ανεση?"
"Εσυ με το κοπελια που με ειπες πριν"..κατι γαβγισε μετα αλλα χου κερς.
Το κακο σε τετοιες περιπτωσεις ειναι οτι ειναι ενοχλητικο να μιλαει ο αλλος ενω εχεις φυγει και να ακουνε οι γυρω..αλλα αν σκεφτεις την ηθικη ικανοποιηση απ'τα νευρα που τους προκαλεις, μπορω να το ανεχτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τις προάλλες πάω να πάρω εισιτήριο για το λεωφορείο.
Ο υπάλληλος στο θάλαμο του ΟΑΣΑ είχε πιάσει ψιλή κουβεντούλα με έναν για άσχετα θέματα.
Εγώ: Εχμ...Συγγνώμη;
Με κλ@νει και συνεχίζει να μιλάει.
Ξανά: Εεεε...συγγνώμη;
Αυτός: Αμαν πια, συγγνώμη και συγγνώμη! Αμα κλείσω το θάλαμο και κάνεις να βρεις εισήτήριο μια ώρα θα σου πω εγώ!
(λέω απο μέσα μου, ηρέμησε Λία)
Εγώ: Ένα μειωμένο ενιαίο παρακαλώ
Πληρώνω, μου δίνει ένα εισητήριο, φεύγω.
Μετά απο λίγο που περίμενα το λεωφορείο, διαπιστώνω οτι αντί για μειωμένο ενιαίο μου έδωσε κανονικό για λεωφορείο μόνο (έχουν την ίδια τιμή οπότε δεν το κατάλαβα όταν πλήρωνα)
Πάω πίσω. Αυτός συνέχιζε την κουβεντούλα.
Εγώ: Συγγνώμη το ει΄σιτήριο που μου δώσατε, αντί για μειωμένο ενιαίο ήταν κανονικό λεωφορείου. Μπορείτε να μου το αλλάξετε;
Μου αλλάζει το εισητήριο μουρμουρώντας σε αυτόν που μίλαγε πριν για το ...θράσος μου.
Ε εκεί τα πήρα και του λέω "Μα τι πρόβλημα έχετε; Τι έκανα τώρα; Η δουλειά σας δεν είναι; Αν δεν μπορείτε να την κάνετε καλά είναι δικό σας πρόβλημα!"
Αυτός: Αντε φύγε απο εδώ ρε!
Εγώ: Γιατί; Δικός σας είναι ο χώρος; Μου φαίνεται πρέπει να αρχίζουν να σας απολύουν γιατί πολυ καλομάθατε!
Και φεύγω χωρίς να ακούσω τι έλεγε (μην χάσω και το λεωφορείο)
:mad:


ο καλά οι υπάλληλοι εκεί είναι ΟΛΟΙ τραγικοί.... Πριν κάποια χρόνια (που έβγαζα μηνιαία κάρτα) έχω φτάσει να πω σε έναν από αυτούς "κοιτάχτε να δείτε, για να είναι τόσο δύσκολο να συννενοηθούμε ένας από τους 2 μας είναι μ*λ*κας... Και, πιστέψτε με δεν είμαι εγώ...."

και δεν είμαι αγενής γενικά τα εξαντλώ τα περιθώρια μου αλλά ήταν ο πλέον αγενής και κακομούτσουνος άνθρωπος που έχω συναντήσει ever...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λοιπόν το προσφατοτερότερο. Μέσα στο αεροπλάνο, οι αεροσυνοδοί εξηγούσαν τις διαδικασίες ασφαλείας ("...όταν ακούσετε brace! brace! κάντε το σταυρό σας κλπ") και ένας ελληναράς τις διέκοψε (!!) για να βάλει το μπουφάν του στην θήκη πάνω από το κάθισμα... Ωραίος; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top