Σαβουάρ Βουρ - Απλά μαθήματα κακής συμπεριφοράς

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τι μου θυμισατε...σκηνικο στην τριτη λυκειου..
μαθημα νεων ελληνικων..μαθημα κορμου...μας ειχε βαλει μια εργασια ο καθηγητης..με την οποια κανεις δεν ειχε ασχοληθει...ξενκινησε την εξεταση και μας πηρε με τη σειρα...ο πρωτος αρχισε να του λεει τα χιλια ασχετα...ο επομενος απλα ειπε οτι συμφωνει με τον προηγουμενο και ο μεθεπομενος μια απο τα ιδια...εφτασε σε μενα μετα απο λιγο...μονο που εγω δεν μπορουσα να τον δουλεψω οπως οι προηγοιμενοι και απλα ημουν ειλικρινης..."δεν εχω διαβασει" και η απαντηση του "και πως ειναι δυνατον να μην εχεις διαβασει, και δεν ντρεπεσαι γι αυτο"...ε εκει πηρα αναποδες στροφες...συγκρατηθηκα για να μην φωναξω και απλα απαθεστατα του απαντησα οτι ημουν απλα ειλικρινης και δεν ειχα την διαθεση να του απαντησω "ο,τι και ο προηγουμενος\" αυτο που εκαναν ολοι οι αλλοι. Σε εκεινο το σημειο μου ειπε οτι ημουν αυθαδης και με απεβαλλε απο την ταξη...πρωτη φορα στα σχολικα μου χρονια..:) :) εριξα τρελλο γελιο παντως...ευχαριστηθηκα το κοπανημα της πορτας κατα την εξοδο μου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τι θέλω να πω? Δεν είμαστε εμείς «κατινες». Μας αναγκάζουν αυτοί που δεν έχουν τρόπους, να τους αντιμετωπίζουμε το ίδιο.
Στην χώρα της υπερβολής και της κουτοπονηριάς είσαι.

Οταν έκανα την θητεία μου λοιπόν στο ΠΝ, είχα εναν αξιωματικό που πραγματικά μου είχε κάνει την ζωή πατίνι... ......... τέλος πάντων να μη σας τα πολυλογώ, πέρασε ο καιρός, απολύθηκα απο φαντάρος και μετά απο περίπου ένα δίμηνο, τον πετυχαίνω στο γήπεδο...
ΧΑ! που σε πονεί και που σε σφάζει! το παραδέχομαι... είμαι κάφρος... αλλά δεν άντεξα... θόλωσα όταν τον είδα και είδαν και έπαθαν οι γύρω -γύρω να τον πάρουν από τα χέρια μου... Το ξέρω είναι μεγάλη μλκια αλλά εκείνη τη στιγμή ένοιωσα πάρα πολύ όμορφα... ήταν ένα μικρό δείγμα της ευγνωμοσύνης μου για τις έννοιες υποτέλειας που μου έμαθε...
Τέτοια ποστ θέλω. Και άλλο και άλλο. Έτσι να ευχαριστηθώ εκδίκηση γιατί εμένα δεν μου έχει τύχει να συναντήσω κάποιον μαλάκα μετά την πάροδο του εξάμηνου της απόλυσης, άσε που δεν θα θυμάμαι. Αλλά έχω κάτι γυναίκες στην μπούκα.... Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι θα την κάνω ρόμπα δημοσίως αν και έχω ξεχάσει όλους τους χαρακτηρισμούς που είχα στο μυαλό μου. Πάντως αν μου κάνει μήνυση για εξύβριση θα είναι τα πιο γλυκά λεφτά που έχω δώσει ποτέ.
Founes καλά του εκάνες. Και να σου πω επρεπε να το πεις δυνατά ότι ήταν πιλάφι και σου είχε κάνει την ζωή πατίνι. Νομίζω ότι αυτή που θα σε κράταγαν θα αρχίσαν να βαράγαν και αυτοί.

Κοπελιές καλά τα λέτε και σας βρίσκω σωστές αλλά συγνώμη τι να πείτε και εσείς για καταστάσεις που κοντεύουν να σε βγάλουν κυριολεκτικά έξω από τα ρούχα σου και δεν έχεις και επιλογή που είναι το χειρότερο.
όχι να εκδικηθείς...
όχι να βρεις το δίκιο σου..
ούτε να διαμαρτυρηθείς.
Τίποτα Μούγκα. Αν και υπάρχουν κάποιοι έμεση τρόποι πιθανά.
Εγώ δεν γράφω για ΠΝ γιατί θα βγω έξω από τα ρούχα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πότε επιτέλους θα καταλάβουν οι Αθηναίοι (και όποιοι άλλοι) ότι ΠΡΩΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ από το τρένο/metro/λεωφορείο αυτοί που είναι μέσα και ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ αυτοί που είναι έξω?... :knife: :kill: :wall: :rant:

EDIT: Α, ξέχασα!...εκτός από το να χαλάω τη διάθεσή μου, δεν έχω εκφράσει καμία αντίδραση. Ο χρόνος που έχεις για την επίθεση, είναι ελάχιστος και άλλωστε τι να πεις? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πότε επιτέλους θα καταλάβουν οι Αθηναίοι (και όποιοι άλλοι) ότι ΠΡΩΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ από το τρένο/metro/λεωφορείο αυτοί που είναι μέσα και ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ αυτοί που είναι έξω?... :knife: :kill: :wall: :rant:

Έχεις αποοοοοοοοολυτο δίκιο. Όταν θέλω να μπω στο τρένο, στέκομαι στην άκρη, περιμένω να βγουν οι άνθρωποι και μετά μπαίνω ωραία και καλά. Αλλά είναι κάτι ζώα (που τι μας φταίνε και τα ζώα βεβαια) που με το που πας να βγεις μπαίνουνε και σε σπρώχνουν. Εγώ σε αυτην την περίπτωση αρχίζω και μουρμουράω "είναι τόσο ζώα" :P
Και να μην ξεχνάμε βέβαια οτι ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και σε τρόλευ-λεωφορεία, πας να κατέβεις και είναι όλοι μπροστά σου. Εκεί απλά πρέπει κατεβαίνοντας να τουσς πατήσεις τον κάλο για να καταλάβαουν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σκηνικό στο σχολείο:
(σημείωση: το σχολείο ήταν εσώκλειστο και αρμένικο που σημαίνει ότι όλοι μέναμε στο ίδιο κτήριο, με 2 τηλέφωνα σε κάθε όροφο και η γλώσσα συννενόησης ήταν ταρμένικα).
είμαι δεν είμαι 15 χρονων κ έχω κατέβει στον πρώτο όροφο για να μιλήσω με τη γιαγιά μου που με έχει πάρει, αφού τα πάνω τηλ δεν δουλεύουν. (κάτω βρίσκεται κ το γραφείο της επιτηρήτριας που εκείνη την ημέρα ήταν μια ανύπαντρη στρίγγλα!)
αρχίζω να μιλάω, μες την τρελή χαρά εγώ στα ελληνικά (η γιαγιά ήταν ελληνίδα), η τύπισσα για επητηρίτρια είανι από συρία, δεν ξέρει γρι ελληνικά. μιλάω κανα 5λεπτο, αυτή από την αρχή κάνει βόλτες πάνω κάτω πίσω μου. σε κάποια φάση μου πετάει: " δεν νομίζεις ότι πρέπει να μιλάς αρμένικα;"
ε, δεν ήθελα άλλη αφορμή αφού ήδη τα είχα πάρει με τις βόλτες της πάνω από το κεφάλι μου, λεω στη γιαγιά να περιμένει, κατεβάζω το ακουστικό κ της λέω με το πιο ηρεμο ύφος μου: "αυτή την ώρα γυναίκες στην ηλικία σας ευχαριστιούνται έναν άντρα ανάμεσα στα σκέλια τους. δεν νομίζετε ότι πρέπει πλέον ναρχίσετε να το σσκέφτεστε σοβαρά, μπας κ έρθει το μυαλό σας στα καλά του, αντί νασχολείστε με τα προσωπικά των άλλω;" κ συνεχίζω να μιλάω με τη γιαγιά (που έχει ξεκαρδιστεί στα γέλια, καταλάβαινε αρμένικα), ενώ η ίδια έχει ξεσηκώσει το κτίριο με τις φωνές της.
τελικά πήγα στον διευθυντή του εξήγησα τι έγινε, κατάλαβε κ απλά έφαγα μια τιμωρία για τον κακό τρόπο έκφρασής μου! η καλύτερη τιμωρία ever! ε, από τότε όλο μες το χαμόγελο ήταν η άλλη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
σκηνικό στο σχολείο:
(σημείωση: το σχολείο ήταν εσώκλειστο και αρμένικο που σημαίνει ότι όλοι μέναμε στο ίδιο κτήριο, με 2 τηλέφωνα σε κάθε όροφο και η γλώσσα συννενόησης ήταν ταρμένικα).
είμαι δεν είμαι 15 χρονων κ έχω κατέβει στον πρώτο όροφο για να μιλήσω με τη γιαγιά μου που με έχει πάρει, αφού τα πάνω τηλ δεν δουλεύουν. (κάτω βρίσκεται κ το γραφείο της επιτηρήτριας που εκείνη την ημέρα ήταν μια ανύπαντρη στρίγγλα!)
αρχίζω να μιλάω, μες την τρελή χαρά εγώ στα ελληνικά (η γιαγιά ήταν ελληνίδα), η τύπισσα για επητηρίτρια είανι από συρία, δεν ξέρει γρι ελληνικά. μιλάω κανα 5λεπτο, αυτή από την αρχή κάνει βόλτες πάνω κάτω πίσω μου. σε κάποια φάση μου πετάει: " δεν νομίζεις ότι πρέπει να μιλάς αρμένικα;"
ε, δεν ήθελα άλλη αφορμή αφού ήδη τα είχα πάρει με τις βόλτες της πάνω από το κεφάλι μου, λεω στη γιαγιά να περιμένει, κατεβάζω το ακουστικό κ της λέω με το πιο ηρεμο ύφος μου: "αυτή την ώρα γυναίκες στην ηλικία σας ευχαριστιούνται έναν άντρα ανάμεσα στα σκέλια τους. δεν νομίζετε ότι πρέπει πλέον ναρχίσετε να το σσκέφτεστε σοβαρά, μπας κ έρθει το μυαλό σας στα καλά του, αντί νασχολείστε με τα προσωπικά των άλλω;" κ συνεχίζω να μιλάω με τη γιαγιά (που έχει ξεκαρδιστεί στα γέλια, καταλάβαινε αρμένικα), ενώ η ίδια έχει ξεσηκώσει το κτίριο με τις φωνές της.
τελικά πήγα στον διευθυντή του εξήγησα τι έγινε, κατάλαβε κ απλά έφαγα μια τιμωρία για τον κακό τρόπο έκφρασής μου! η καλύτερη τιμωρία ever! ε, από τότε όλο μες το χαμόγελο ήταν η άλλη!:P


:jumpy::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Isiliel και Adespoto αυτά τα ζώα όμως βρίσκουν και να κάτσουν.Το αποτέλεσμα της κουτοπονηριάς σε σχέση με τους σωστούς στο μεγαλείο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βρε Demelene, να κάτσουν στο Μετρό? Λες και θα είναι μέσα για κανένα μισάωρο. Για τρόλευ και λεωφορεία οκ να το καταλάβω, αλλά υπάρχει λόγος να κάτσει κανείς στο μετρό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία αν συμφωνούμε του γιατί το κάνουν αλλά αν δεις γιαυτό τρέχουν.

Ειδικά στο τρένο που μπορεί να αγγίξει και την μια ώρα ίσως έχουν κάποιο δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δίκιο ξεδίκιο στο ότι θέλουν να κάτσουν (που άλλωστε οι περισσότεροι αν πρέπει να ταξιδέψουμε ώρα προτιμούμε να κάτσουμε) είναι λάθος τους αυτο που λεει η Isi.
Και το πιο σπαστικό ακόμη και στην Ομόνοια που απο την μια αποβάθρα μπαίνεις και απο την άλλη βγαίνεις υπάρχουν "έξυπνοι" που στέκουν στην αποβάθρα εξόδου για να μπουν πρώτοι.
Δυστυχως για αυτούς δεν έχει βρεθεί ένα καλό "μάθημα" πέρα απο το να τους προσβάλλεις ή να τους φωνάξεις στιγμιαία.
Αν κάποιος έχει καμμιά ιδέα πως να τους βάλει στην θέση τους ας την μοιραστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν κάποιος έχει καμμιά ιδέα πως να τους βάλει στην θέση τους ας την μοιραστεί.

Το σκέφτηκες να τους ρίξεις στις ράγες?
Ναι όντως μπορεί να τραυματιστεί ένας αλλα με την σκέψη ότι κυκλοφορεί η "τρελή της αποβάθρας" δεν νομίζω να το προσπαθήσει κανένας άλλος.
:) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Έχεις δεί τις ράγες από κοντά εσύ δηλαδή; Εγω επειδή τις έχω δει, στο Μοναστηράκι, λέω: Ούτε στο χειρότερο εχθρό μου!:|

Εξυπνάδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το σκέφτηκες να τους ρίξεις στις ράγες?
Ναι όντως μπορεί να τραυματιστεί ένας αλλα με την σκέψη ότι κυκλοφορεί η "τρελή της αποβάθρας" δεν νομίζω να το προσπαθήσει κανένας άλλος.
:) :) :) :)

Και τι είναι βρε Γιάννη χαλκομανία για να χωρέσουν μεταξύ του κενού τραίνου και αποβάθρας;Ακόμη και στο Μοναστηράκι που κάπως ενδείκνυται ο σταθμός πάλι δεν χωράνε:P
Η μόνη λύση σε αυτούς είναι δυστυχώς να τους σπρώχνεις κι εσύ, εξάλλου η πρωινή γυμναστική συνιστάται:D


Υ.Γ.Βαλ τι ακριβώς εννοείς έχεις δει τις ράγες απο κοντά;
Και φυσικά τα όσα γράφονται εδώ μέσα είναι καθαρά χιουμοριστικά όπως και το ίδιο το θέμα άλλωστε, για να μην υπάρξουν περαιτέρω παρεξηγήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχεις δεί τις ράγες από κοντά εσύ δηλαδή; Εγω επειδή τις έχω δει, στο Μοναστηράκι, λέω: Ούτε στο χειρότερο εχθρό μου!:|

Εξυπνάδες...

Χαλάρωσε, πρέπει να βάλω 500 smile για να καταλάβεις ότι έκανα πλάκα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Βαλ τι ακριβώς εννοείς έχεις δει τις ράγες απο κοντά;
Και φυσικά τα όσα γράφονται εδώ μέσα είναι καθαρά χιουμοριστικά όπως και το ίδιο το θέμα άλλωστε, για να μην υπάρξουν περαιτέρω παρεξηγήσεις.

Ότι λέει η φράση. Όπως έβγαινα από το συρμό, μπλούτς μέσα, γιατί ναι μεν εγώ έχω πρόβλημα στα πόδια αλλά όλοι αυτοί που σπρώχνουν να βγούν και οι άλλοι που βιάζονται να μπούν έχουν πρόβλημα στο μυαλό.

Χαλάρωσε, πρέπει να βάλω 500 smile για να καταλάβεις ότι έκανα πλάκα?

Τον κόκκορα δεν τον κάνει το λυρί. Νταξ πάντως, άμα το έλεγες χιουμοριστικά, σχωρνάσαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ότι λέει η φράση. Όπως έβγαινα από το συρμό, μπλούτς μέσα, γιατί ναι μεν εγώ έχω πρόβλημα στα πόδια αλλά όλοι αυτοί που σπρώχνουν να βγούν και οι άλλοι που βιάζονται να μπούν έχουν πρόβλημα στο μυαλό.

Και μετά μου λέτε ότι όλοι αυτοί έχουν δίκιο που σπρώχνουν γιατί θέλουν να κάτσουν, αει στο δια*λο μεσημεριάτικα εκνευρίστηκα περισσότερο μαζί τους, τώρα είναι που θέλω οπωσδήποτε να εμπνευστώ ένα μάθημα:mad:
Επίσης αναιρώ αυτό που νόμιζα πως δεν χωράει άνθρωπος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ότι λέει η φράση. Όπως έβγαινα από το συρμό, μπλούτς μέσα, γιατί ναι μεν εγώ έχω πρόβλημα στα πόδια αλλά όλοι αυτοί που σπρώχνουν να βγούν και οι άλλοι που βιάζονται να μπούν έχουν πρόβλημα στο μυαλό.



Τον κόκκορα δεν τον κάνει το λυρί. Νταξ πάντως, άμα το έλεγες χιουμοριστικά, σχωρνάσαι. :)

Βρε βαλ μόνο αν έγραφα βιβλίο για 1.001 τρόπους για να γίνετε ψυχοπαθείς θα μπορούσα να το γράψω σοβαρά!:P
Καταρχήν η πτώση είναι 1,5 - 2 μέτρα σε ατσάλι και αν είσαι και αρκετά γκαντέμις να ακουμπήσεις την τρίτη ράγα τότε τελείωσες.
Μόνο αν θές να ξεκάνεις κάποιον τον ρίχνεις στις ράγες.

off - topic Ξέρεται γιατί σε πολύ κεντρικούς σταθμούς έχει νερό ανάμεσα στις 2 ράγες (εκεί που έχει τα ξύλα )ακόμα και όταν έχει καιρό να βρέξει?
Εμένα μου φαίνετε πολύ περιεργο .:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Βρε βαλ μόνο αν έγραφα βιβλίο για 1.001 τρόπους για να γίνετε ψυχοπαθείς θα μπορούσα να το γράψω σοβαρά!:P
Καταρχήν η πτώση είναι 1,5 - 2 μέτρα σε ατσάλι και αν είσαι και αρκετά γκαντέμις να ακουμπήσεις την τρίτη ράγα τότε τελείωσες.
Μόνο αν θές να ξεκάνεις κάποιον τον ρίχνεις στις ράγες.

off - topic Ξέρεται γιατί σε πολύ κεντρικούς σταθμούς έχει νερό ανάμεσα στις 2 ράγες (εκεί που έχει τα ξύλα )ακόμα και όταν έχει καιρό να βρέξει?
Εμένα μου φαίνετε πολύ περιεργο .:hmm:

Ευτυχώς δηλαδή!!!!!!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Κρεμόμουν και με τράβηξαν με χίλιες δυσκολίες κάτι συμφοιτήτριές μου και ένας υπεύθυνος. Είμαι και ζώον 90 κιλών. Τότε 80 βέβαια...

ΥΓ: Νερό;;; Σε ποιό σταθμό; Μοναστηράκι στάζει κι όλας από πάνω.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ευτυχώς δηλαδή!!!!!!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Κρεμόμουν και με τράβηξαν με χίλιες δυσκολίες κάτι συμφοιτήτριές μου και ένας υπεύθυνος. Είμαι και ζώον 90 κιλών. Τότε 80 βέβαια...

ΥΓ: Νερό;;; Σε ποιό σταθμό; Μοναστηράκι στάζει κι όλας από πάνω.:clapup:

To έχω πετύχει και στο Σύνταγμα και στην κατεχάκι και σκέφτιμαι μήπως έχει καμια σχέση η ιστορία με τον ηλεκτρισμό που έχουν οι ράγες.
Αντί δηλαδή να ψηθεί αυτός που θα την ακουμπήσει, απλά να τον ξεκάνει χωρίς να τον ψήσει.
Κάτι σαν το βρεγμένο σφουγκάρι στην ηλεκτρική καρέκλα (Πράσινο Μήλι), η απλά μπορεί να είναι κακοτεχνία, αλλα σε ολόκληρο τον σταθμό ρε γμτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τώρα που είπατε νερό(για να ξαναμπούμε και στο θέμα) τι είναι πιο ενοχλητικό στην παραλία απο τους τύπους που βγαίνουν τρέχοντας απο την θάλασσα και σε κάνουν μούσκεμα ενώ έχεις στεγνώσει;
Οι τύποι/τύπισσες που την έχουν δει Αντρέ Αγκάσι και παίζουν ρακέτες μπροστά σου(και αν ξέρουν να παίζουν είναι καλά).Εχετε παρατηρήσει ότι μόνο ελάχιστοι καταφέρνουν να ανταλλάξουν συνεχόμενες μπαλιές;
Οι περισσότεροι σπαταλάνε το μισό παιχνίδι κυνηγώντας την μπάλα ενώ η αποτυχία τους να πετύχουν το μπαλάκι είναι αντιστρόφως ανάλογη της επιτυχίας τους να πετυχαίνουν τους λουόμενους.
Σε μια τέτοια κατάσταση λοιπόν κι ενώ το μπαλάκι έχει πετύχει καφέδες,τσάντες,ψάθες, μας έχει ζητηθεί καμμιά δεκαριά φορές συγγνώμη(χωρίς να φαίνεται να το εννοούν γιατί αν το εννοούσαν θα σταματούσαν να παίζουν) και οι οξύθυμοι της παρέας περιμένουν πότε το μπαλάκι θα χτυπήσει κάποιον στο σώμα για να γίνει φασαρία(το 3ο ηλίθιο πράγμα στην παραλία είναι να παίζεις ξύλο) αποφασίζουμε με μια φίλη να ασχοληθούμε κι εμείς με παραλιακό σπορ.
Δεν παίζω ούτε φρίσμπι ούτε ρακέτες γιατί είμαι τρομερά άγαρμπη.
Μου αρεσει όμως πολύ να φτιάχνω πυργάκια στην άμμο κι είχα να το κάνω απο μικρή και το καταδιασκέδασα με την φίλη μου χτίζωντας κάστρα με τα άδεια ποτηράκια του καφέ ακριβώς μπροστά απο την ψάθα μας και στην μέση του παιχνιδιού τους.:angelnot:

Υ.Γ.Γιάννη πάρε το κουβαδάκι(και τα ποστ σου) και πηγαινε το σε άλλη παραλία(θέμα).Είσαι οφ τόπικ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top