Ρώτα με να σε ρωτώ

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
Ναι, και τώρα δεν ειμαι ιδιαίτερα ενεργός στα σοσιαλ. Δεν ενιωθα ποτέ ανετα με το γεγονος ότι μπορούν άνθρωποι να μπαινοβγαίνουν κρυφά στη/από τη ζωή μου.

Σε ποια χώρα θα ήθελες να μεταναστεύσεις αν αυτό ήταν ανάγκη/επιθυμια ξέρω εγώ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Άσχετο άλλο το βρίσκω πολυ χαζό σαν απάντηση αυτό, το κονσεπτ να περναει κανεις τα πάνδεινα προκειμένου να ωριμάσει. Όχι, μπορεί εξίσου η και πρισσοτερο θα λεγα να ωρίμασει μέσα από ευχάριστα βιώματα. Εφόσον μπορούμε να αλλαξουμε το παρελθόν , επιλέγουμε να αφαιρέσουμε τα δυσάρεστα κατά τη γνώμη μου.
Πρόσεχε δε λεω " Να ωριμάσει " , αλλά να εξελιχθεί ως προσωπικότητα. Σε κάθε περίπτωση το παρελθόν διαμόρφωσε αυτό που είμαστε στο παρόν πχ εγώ έχω γίνει τρομερά υπομονετικό άτομο και επικοινωνιακό μέσω της επαφής μου με παιδιά ( λόγω εργασίας και επαφής με τα δικά μου ) έχω αποκτήσει δεξιότητες και αναπτύξει στοιχεία του χαρακτήρα που αν άλλαζα το παρελθόν πιθανόν θα είχα σήμερα μια διαφορετική εικόνα Σε κάποια σκανδιναβική μάλλον. Τρελαίνομαι για δάση σε συνδυασμό με ε υγρό στοιχείο λιμνης υπάρχει κάτι που απεχθανεσαι παρα πολυυυυ όμως, αλλά θα το έκανες έναντι μεγάλου ποσου;
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρόσεχε δε λεω " Να ωριμάσει " , αλλά να εξελιχθεί ως προσωπικότητα. Σε κάθε περίπτωση το παρελθόν διαμόρφωσε αυτό που είμαστε στο παρόν πχ εγώ έχω γίνει τρομερά υπομονετικό άτομο και επικοινωνιακό μέσω της επαφής μου με παιδιά ( λόγω εργασίας και επαφής με τα δικά μου ) έχω αποκτήσει δεξιότητες και αναπτύξει στοιχεία του χαρακτήρα που αν άλλαζα το παρελθόν πιθανόν θα είχα σήμερα μια διαφορετική εικόνα
Ήσουν πολύ τυχερή τότε, I guess.

ουπς, δνε είδα την ερώτηση αχαχαχαχααά
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι υπάρχουν αρκετά πράγματα που δεν με εκφράζουν, αλλά μέχρι σήμερα δεν έχει χρειαστεί να αφοσιωθώ σε αυτά, ευτυχώς…

Πως θα χειριζόσουν μια κατάσταση όπου ένας κοντινός σου άνθρωπος, φίλος-σχέση-οτιδήποτε, εκμεταλλευόταν τις αδυναμίες σου προς δικό του όφελος;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Απομάκρυνση :)


Πιστεύεις στην έννοια "soulmates"?
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Απομάκρυνση :)


Πιστεύεις στην έννοια "soulmates"?
Ναι! Πιστεύω στο ότι κάποιοι ανθρωποι συναντιούνται και με μιας οι ψυχές τους αναγνωρίζουν η μια την αλλη!
Τι μουσικό όργανο θα ήθελες να παίζεις;
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Βιολί ή Βιολοντσέλο

Πιστεύεις ότι οι άνθρωποι είναι καλύτεροι στο να δημιουργούν ή στο να καταστρέφουν;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Στο να δημιουργούν!


Σου αρέσει ο χρόνος με τον εαυτό σου ?
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, μου αρέσει.

Αν περνούσες ένα τραυματικό γεγονός και κανείς δεν ήταν πρόθυμος να σε ακούσει ή να αναγνωρίσει το βίωμα/συναισθήματα σου, τι θα έκανες;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε ειδικό . Και φυσικά μετά θα τους έκανα πέρα.


Αφήνεις άλλους να περνάνε πίσω σου στο μετρό με το εισιτήριο σου ?
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πήγαινα σε ειδικό . Και φυσικά μετά θα τους έκανα πέρα.


Αφήνεις άλλους να περνάνε πίσω σου στο μετρό με το εισιτήριο σου ?
Ο ειδικός αποκλείεται απο την ερώτηση αλλά δεν πειραζει.

λοίπον τους αφήνω, γιατί είμαι pushover. 😛

Ποιο ειναι το καλύτερο φαγητο που μαγειρεύεις
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ο ειδικός αποκλείεται απο την ερώτηση αλλά δεν πειραζει.

λοίπον τους αφήνω, γιατί είμαι pushover. 😛

Ποιο ειναι το καλύτερο φαγητο που μαγειρεύεις
Ααααα δεν το ήξερα !


Βασικά είναι γλυκό ,bueno cheesecake :inlove:


Θα έκανες σχέση από απόσταση (προσωρινά)??
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
Ναι. Αν και με έχει κουράσει ως μοτίβο. Θα άλλαζες συνήθειες για να γίνεις αποδεκτός/ η από το αντικείμενο του πόθου σου;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
Σίγουρα δε θα επέλεγα ποτέ το " Ευαγγελία"( το όνομα μου) .Μεταξύ πολλών που μου αρέσουν ίσως επέλεγα το Μυρτώ. Σε ποιο νησί θα επελεγες να μετακομίσεις, αν αποφάσιζες να ζήσεις μακριά από την ηπειρωτική χώρα;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
ΚΡΗ ΤΗ !!!!!


Παρακολουθεις βίντεο στο youtube ?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αμέ!


Στα ραντεβού σου αργείς, πας νωρίτερα, ή βρίσκεσαι ακριβώς στη σωστή ώρα;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
Αργώ... :pfff:Καλή δικαιολογία: φταίει ο ΟΑΣΘ γιατί παίζεις αυτό το παιχνίδι;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Για να :kill:την ώρα μου.


Ένα πράγμα που σε ξενερώνει στο πρώτο ραντεβού;
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Για να :kill:την ώρα μου.


Ένα πράγμα που σε ξενερώνει στο πρώτο ραντεβού;
Να μου μιλάς για λεφτά.
Δεν έχω χειροτερο.
Με προειδεαζει ότι είσαι σπάγκος.

Τι είναι Ρεντ φλαγκ για σενα σε έναν άνθρωπο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top