Ρώτα με να σε ρωτώ

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Η καλοσύνη χωρίς ιδιοτέλεια.

Πως προτιμάς να ταξιδεύεις ;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,590 μηνύματα.
Νησιά lofoten .. Μου καρφώθηκαν στο μυαλό από τον Ναγκελ Χαρμπορ του Καββαδια . Στερεότυπο που απεχθάνεσαι;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μαύρο , κόκκινο

Προορισμός που θα ήθελες να δεις εντός Ευρώπης;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προτιμώ να ταξιδευω μόνη. Ποιο φαγητό δεν μπορείς να απ αρνηθείς;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,590 μηνύματα.
Φεύγω!!! Μόνος περιορισμός που με συγκρατεί η σταθερή δουλειά. Θα ζούσες σε κάποιο νησί ;και αν ναι σε ποιο;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν νομίζω μόνιμα ...

Θα έκανες σχέση από απόσταση;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,590 μηνύματα.
Έχω κάνει. Δυο χρόνια. Κάνεις στροφή καριέρας.. Τι θα σπουδαζες;
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,469 μηνύματα.
Επιτόπου ετοιμάζω μια βαλίτσα και φεύγω για ταξίδι. Ααααα και παίρνω τηλέφωνο στη δουλειά, αύριο να μη με περιμένουν...:upside:



Θα έλεγες ψέματα για να προστατέψεις κάποιον ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι .


Τι σκέφτεσαι τώρα ;
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,469 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα...εύστοχη ερώτηση. Πολύ...Λοιπόν - σκέφτομαι - αν αύριο, τέτοια ώρα, θα είμαι πάλι εδώ...



Εσύ ; Εσύ τί σκέφτεσαι τώρα ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχω ένα δίλημμα κ με παιδεύει :)



Τι θα έκανες αν σου έκαναν πρόταση για τηλεοπτική εκπομπή για έναν πολύ καλό μισθό ;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,590 μηνύματα.
Απεχθάνομαι την έκθεση σε μεγάλο κοινό. Αλλαγή πορείας σπουδών ή επαγγελματική..
. Διάλεξε που θα στραφείς;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Νηπιαγωγός - δασκάλα , οτιδήποτε με μικρά παιδιά!!!


Ποια ξένη γλώσσα θα ήθελες να μάθεις
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,590 μηνύματα.
Ρωσικά. Σου προσφέρει κάποιος εισιτήριο ανοικτής επιστροφής για ταξίδι εκτός Ευρώπης.. Που πας;
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Νότια Κορέα - Σεουλ
Αν ο κόσμος τελείωνε απόψε και μπορούσες να σώσεις μόνο ένα άτομο, ποιο θα ήταν αυτό;
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την @Klelial, γιατί να ακούμε ποπ τραγουδάρες μαζί 😛🙃

Έχεις τη δύναμη να καταστρέψεις έναν άνθρωπο, ή να τον απελευθερώσεις. Τι επιλέγεις;

Έτσι, το φυσικό σασ ένστικτο θελω να δω. :x
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,469 μηνύματα.
Την @Klelial, γιατί να ακούμε ποπ τραγουδάρες μαζί 😛🙃
Κατ΄ αρχήν, σ΄ ευχαριστώ πολύ...:)
Έχεις τη δύναμη να καταστρέψεις έναν άνθρωπο, ή να τον απελευθερώσεις. Τι επιλέγεις;
Να τον απελευθερώσω...Αν κι έχω μπει και στον πειρασμό για το πρώτο, δεν άφησα το θυμό να με νικήσει. Ευτυχώς...




Έχεις τη δυνατότητα για ένα ταξίδι, για δύο άτομα, σ΄ ένα εξωτερικό μέρος. Ποιόν/ποιάν θα έπαιρνες μαζί σου και γιατί ;
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.
Την κολλητή μου γιατί της αξίζει να εξερευνήσει ένα νέο μέρος.

Θα προτιμούσες να έχεις την ικανότητα να αλλάξεις το παρελθόν ή να βλέπεις το μέλλον;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,590 μηνύματα.
Αν αλλάξω το παρελθόν είναι σα να απορρίπτω το σημερινό μου εαυτό που έχει διαμορφωθεί μέσω των συγκεκριμένων εμπειριών / αστοχιων... Άρα επιλέγω το μέλλον, ώστε να κάνω τους καλύτερους ελιγμούς για τις λιγότερες απώλειες. Μπορείς να εγκαταλείψεις για ένα χρόνο την επαφή με οτιδήποτε σχετίζεται με την ψηφιακή τεχνολογία ;.. Nothing κλειστά όλα;;;
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, και τώρα δεν ειμαι ιδιαίτερα ενεργός στα σοσιαλ. Δεν ενιωθα ποτέ ανετα με το γεγονος ότι μπορούν άνθρωποι να μπαινοβγαίνουν κρυφά στη/από τη ζωή μου.

Σε ποια χώρα θα ήθελες να μεταναστεύσεις αν αυτό ήταν ανάγκη/επιθυμια ξέρω εγώ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν αλλάξω το παρελθόν είναι σα να απορρίπτω το σημερινό μου εαυτό που έχει διαμορφωθεί μέσω των συγκεκριμένων εμπειριών / αστοχιων... Άρα επιλέγω το μέλλον, ώστε να κάνω τους καλύτερους ελιγμούς για τις λιγότερες απώλειες. Μπορείς να εγκαταλείψεις για ένα χρόνο την επαφή με οτιδήποτε σχετίζεται με την ψηφιακή τεχνολογία ;.. Nothing κλειστά όλα;;;
Άσχετο άλλο το βρίσκω πολυ χαζό σαν απάντηση αυτό, το κονσεπτ να περναει κανεις τα πάνδεινα προκειμένου να ωριμάσει. Όχι, μπορεί εξίσου η και πρισσοτερο θα λεγα να ωρίμασει μέσα από ευχάριστα βιώματα. Εφόσον μπορούμε να αλλαξουμε το παρελθόν , επιλέγουμε να αφαιρέσουμε τα δυσάρεστα κατά τη γνώμη μου.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top