Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχα, ως προς τι;
Δεν κάνουμε διάλογο. Παιχνίδι είναι - με κανόνες - και ρώτησα. Όχι εσένα, προσωπικά, μα όποιον/α απαντήσει...:)


Ξανά, λοιπόν : Είσαι λίγο βιαστικός/η ή ιδέα μου είναι ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Φωτιά στα μπατζάκια μου. Έφυγα από το σπίτι στις 10:00, πήγα Αθήνα και γύρισα προ ολίγου. Πρέπει να φάω και μετά έχω μάθημα τηλεδιάσκεψη και φυσική παρουσία. Οπότε είμαι βιαστική.

Τι θα ήθελες να έχεις που δεν έχεις;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.
Εργασία στο εξωτερικό


Ιδια ερωτηση:

Τι θα ηθελες να έχεις που δεν έχεις;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

accurate

Νεοφερμένος

Η accurate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
πολλά λεφτά και σκυλιά

τι γεύση έχει συνήθως το… πέος; καθαρά ερευνητικό το ενδιαφέρον μου
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τί να σου πω καλή μου, ασυνήθιστο, πρωτοφανές και ευαίσθητου περιεχομένου το ερώτημά σου, όπου αυθαίρετες απαντήσεις επί του ζητήματος αυτού, θα υπαγόρευαν αναμφιβόλως τη λογοκρισία.

Αλλά εν πάση περιπτώσει, για να μην μείνει το θρεντ σκαλωμένο στη συγκεκριμένη ερώτηση, θα απαντήσω στο «ερευνητικού ενδιαφέροντος» ερώτημά σου, με όσο πιο «ερευνητικό» τρόπο μπορώ.

Θα 'λεγα ότι η γεύση ποικίλλει ανάλογα με το άτομο και την περίσταση.

Ένα καθαρό, όπως μετά από πλύσιμο, πιθανόν να μην έχει σχεδόν καθόλου γεύση. Και αυτό να οφείλεται στην έλλειψη αλατότητας που συσσωρεύεται από τον ιδρώτα. Ίσως, να υπάρχει μια μικρή γεύση σαπουνιού, η οποία να 'ναι κάπως ήπια, αλλά να μην είναι ιδιαίτερα ευδιάκριτη (γευστικά).

Αντιθέτως, ένα μη καθαρό, πιθανόν η γεύση του να εκδηλώνεται διαφορετικά, αφού μεταφέρει βακτήρια, προκαλώντας έτσι δυσοσμία. Συνεπώς, ένα ιδρωμένο να 'χει αλμυρή γεύση. Αν υπάρχουν υπολείμματα ούρησης, να 'χει παρόμοια γεύση (και μυρωδιά) όπως αυτή ένος ουρητηρίου. Και στη χειρότερη περίπτωση, να 'χει γεύση (και οσμή) είτε χαλασμένου τυριού είτε μανιταριού ή γάλατος, βρώμικου ρούχου... Ας μη συνεχίσω περαιτέρω.

Ελπίζω «ερευνητικά» να σε κάλυψα. Next question.

Πότε ήταν η τελευταία φορά που πράξατε κάτι όμορφο για κάποιον/α και δεν ζητήσατε/επιθυμήσατε τίποτα γι' αντάλλαγμα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

accurate

Νεοφερμένος

Η accurate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τί να σου πω καλή μου, ασυνήθιστο, πρωτοφανές και ευαίσθητου περιεχομένου το ερώτημά σου, όπου αυθαίρετες απαντήσεις επί του ζητήματος αυτού, θα υπαγόρευαν αναμφιβόλως τη λογοκρισία.

Ασυνήθιστο και πρωτοφανές τίποτα δεν είναι. Ειδικά στο διαδίκτυο. Μην υποκρίνεσαι…τον σοκαρισμένο. :P
συγχωράτε με.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Πότε ήταν η τελευταία φορά που πράξατε κάτι όμορφο για κάποιον/α και δεν ζητήσατε/επιθυμήσατε τίποτα γι' αντάλλαγμα;
Την προηγούμενη εβδομάδα (ανέφερες μόνο το ποτε, όχι και το τι)

Ποιο χόμπι/δραστηριότητα σου φτιάχνει τρελά την διάθεση ;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,550 μηνύματα.
Η πεζοπορία σε δασώδη μονοπάτια Ποιο μέρος του πλανήτη σε εξιτάρει να επισκεφτείς και γιατί;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Καταρχάς, hi. Ελπίζω να 'σαι (και να περνάς) καλά. :hello:
(ανέφερες μόνο το ποτε, όχι και το τι)
Διαισθάνομαι παράπονο. :devil: Ωραία λοιπόν, i'm really interested to know «τί» ήταν αυτό που έπραξες, για το οποίο μάλιστα σε συγχαίρω. :prettyplz: In the meantime:
Ποιο χόμπι/δραστηριότητα σου φτιάχνει τρελά την διάθεση ;
Unfortunately, I ain't a person of many hobbies. Υπάρχει όμως κάτι που μ' εξιτάρει περισσότερο απ' οτιδήποτε άλλο και «μου φτιάχνει τρελά τη διάθεση»:

Παίρνω τους δρόμους κι ώρες περπατώ
στ' ακουστικά ακούω κομμάτια π' αγαπώ,
πορεύομαι αορίστως κι όπου με βγάλει
επιστρέφων όμως σπίτι τ' επιθυμώ πάλι. :pardon:

Η πεζοπορία σε δασώδη μονοπάτια.

Ποιο μέρος του πλανήτη σε εξιτάρει να επισκεφτείς και γιατί;
Το νησί Elliðaey, καθώς εκεί βρίσκεται η πιο απομακρυσμένη οικία του κόσμου, εκτεθειμένη στη φύση και με θέα τον Ατλαντικό. Ωστόσο, δε θα πήγαινα εκεί απλά για επίσκεψη, αλλά για να εγκατασταθώ και να απολαύσω επιτέλους την απόλυτη ηρεμία που χρειάζομαι.

Τί είναι αυτό που θέλετε να βελτιώσετε ή ν' αλλάξετε στον εαυτό σας;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Να μην είμαι τόσο ευαίσθητη και αναβλητικη .

Βάζεις μικρούς και πιο εύκολα επίτευξιμους στόχους ή πιο μεγάλους?
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,550 μηνύματα.
Μικρους κάθε φορά! Αν είχατε την ευκαιρία να καλέσετε σε δείπνο ένα επώνυμο άτομο από οποιοδήποτε σημείο του χωροχρόνου, ποιον θα καλουσατε;;;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Τον Πλάτωνα, τον φιλόσοφο.


Πότε ερωτεύτηκες τελευταία φορά;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,550 μηνύματα.
Ποιο όριο που θα έβαζες στο έτερον ήμισυ;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Εξαρτάται το ποιος είναι... το έτερον.:cool:



Πες τρια πράγματα που έχεις στόχο για το 2023
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,550 μηνύματα.
1.διακοπη καπνίσματος , 2.αποταμιευση, 3.ολιστικη φροντίδα εαυτου τι σιχαίνεσαι σε ένα συντροφο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Τον ναρκισσισμό.


Ποιο είναι το αγαπημένο σου χρώμα ρούχων;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μαύρο , κόκκινο

Προορισμός που θα ήθελες να δεις εντός Ευρώπης;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Παρίσι.


Τι σε συγκινεί;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top