Ρώτα με να σε ρωτώ

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Το καλοκαίρι μπορεί να πίνω αρκετά κυριως μπύρες και λίγο βότκα αλλά το χειμώνα σπάνια πίνω αλκοόλ

Ποιο είναι το πιο άχρηστο πράγμα που έχεις μέσα στο σπίτι σου;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
20201229_233833.jpg


Επιτραπέζιο τζακάκι και καλά, λειτουργεί με κάτι σαν πετρέλαιο αλλά δεν το έχω ανάψει ποτέ.

Ίδια ερώτηση.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τα μασελακια που φορούσα στο γυμνάσιο. Τώρα που τα λέμε, μάλλον καιρός να τα πετάξω.

Ποιο φαγητό δε σου αρέσει και το ξέρεις αλλά μια στο τόσο δοκιμάζεις μόνο και μόνο για να επιβεβαιώσεις πως δε σου αρέσει;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τα συγγενικα μου προσωπα... ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ, ενας χαλασμενος εκτυπωτης

α με προλαβαν

θα ελεγα συκωτια, καθε χρονο προσπαθω τις γιορτες καθε χρονο νιωθω λες και τρωω εμετο

Ποιο ειναι το χειροτερο πραγμα που σου ειχε συμβει στο σχολειο?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Τα μασελακια που φορούσα στο γυμνάσιο. Τώρα που τα λέμε, μάλλον καιρός να τα πετάξω.

Ποιο φαγητό δε σου αρέσει και το ξέρεις αλλά μια στο τόσο δοκιμάζεις μόνο και μόνο για να επιβεβαιώσεις πως δε σου αρέσει;
φρικασέ
τα συγγενικα μου προσωπα... ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ, ενας χαλασμενος εκτυπωτης

α με προλαβαν

θα ελεγα συκωτια, καθε χρονο προσπαθω τις γιορτες καθε χρονο νιωθω λες και τρωω εμετο

Ποιο ειναι το χειροτερο πραγμα που σου ειχε συμβει στο σχολειο?
μια απουσία επειδή του έστριψε το μυαλό του μαθηματικο και δεν έφταιγα σε τιποτα εγώ αλλα τελικα δεν μου εβαλε απουσια εμενα γενικα ημουν καλος και χαμηλων τονων μαθητης και δεν εχω παρει καμια απουσια κατι αλλο χειροτερο δεν μου εγινε δεν εχω μπλεξει σε καυγα ή να δεχθω bullying

αν έβγαινε ο τρελός εαυτός σου τι θα εκανες εκεινη τη στιγμη που δεν θα το τολμουσε ο αλλος εαυτος σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα αποκάλυπτα στους γονείς μου όλα τα ψέματα που τους έχω πει και τα πράγματα που έχω κάνει και δεν ξέρουν.



Πες 1 πράγμα που δεν ξέρουν για σένα οι γονείς σου
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ότι πέφτω για ύπνο μετά τις 3 τα ξημερώματα. :P

Πώς σχεδιάζεις να περάσεις την παραμονή της Πρωτοχρονιάς;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ή με παρεα ή μονη αναλογα το προγραμμα😊

Τι θα ηθελες να κανεις τη χρονια που ερχεται?
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είμαι έτοιμος και δε θέλω να αποχαιρετήσω το 2020 υπό τέτοιες συνθήκες. Για πρώτη φορά δεν έχω ούτε σχέδια , ούτε πολλές ελπίδες για το έτος που έρχεται. Μάλλον για αρκετό καιρό ακόμη τίποτα δε θα αλλάξει στην καθημερινότητά μου και η σκέψη αυτή μου προκαλεί αϋπνία αυτήν τη στιγμή.




Εσύ τι σχέδια έχεις για το 2021;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να κανω οτι δεν εκανα το 2020 υγεια πρωτα απολα βεβαια, αλλα θα κανω οτι ειχα για το 2020 και χαλασε οπως και πολλων.

Τι θα θυμάσαι απο το 2020 περα απο κοβιντ? Τι αλλο?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Τις μεγάλες απώλειες που μου επιφύλαξε κατά τη διάρκειά του. :/:

Με ποιο μέσο σου αρέσει να ταξιδεύεις;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
3 αλλά και με 2 συμβιβάζομαι. Να μας αντικαταστήσουν έστω για να διατηρείται ο πληθυσμός σταθερός :P



Αφήνω την ίδια ερώτηση γιατί δεν μπορώ να σκεφτώ τώρα
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε ναι 3 είναι ωραία. Και εγώ 3 θέλω.

Πόσες ώρες κοιμάσαι κατά μέσο όρο; Σ'αρέσει να κοιμάσαι πολλές ώρες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι, αλλά μαρεσει να χουζουρευω πολλές ώρες ειδικά όταν δεν έχω πράγματα να κάνω μεσα στη μέρα και είμαι χαλαρός.

Τι θα έκανες αν έβλεπες μια γυναίκα να δέρνει έναν στο δρόμο;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πήγαινα και θα της έλεγα "τι την είδατε εδώ μαντάμ; φεμινιστική ουτοπία;" και θα την έπριζα μέχρι να σταματήσει και να μας δούνε όλοι.

Ποιο ρούχο ή στυλ μισείς να βλέπεις στο άλλο φύλο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top