Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τίποτε ιδιαίτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παρασκευή χαλαρά, ήμουν πτώμα από την προπόνηση, είδαμε Simsons & South Park.
Σάββατο πάρτι, αλλά είχαμε πολλή ετοιμασία, μας βγήκε ο πάτος!! Αλλά περάσαμε τέλεια...
Χθες ο ιχλίμπεντιχ την έβγαλε στο κρεβάτι, οπότε μπόρεσα να μαζέψω και να κάνω γενική καθαριότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σπιτακι αραχτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
αλλιώς το περίμενα αλλιώς μου βγήκε... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πολύ χαλαρό Σαββατοκύριακο και πολύ το χάρηκα!

Έφαγα και έξω σήμερα... Μιά χαρούλα (Αλεξίου)!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πήγαμε Σύρο με τους Ναυπηγούς και περάσαμε τέ-λει-α :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλεια!!!
Πήραμε το τρένο, καταλήξαμε στο μαγευτικό Lugano, και απολαύσαμε το Σαββατοκύριακό μας, παρ' όλο τον καιρό!
Την Παρασκευή κάναμε περιπάτους στη λατρεμένη πόλη, γίναμε μούσκεμα, φάγαμε με τη φιλενάδα μου και μία άλλη φίλη, που μας συνάντησαν από Ελλάδα.
Σάββατο και ανελέητα ψώνια με τις ώρες στο outlet, γιέα. Βγήκε και ο τέλειος ήλιος.
Κυριακή ονειρεμένη, με βόλτες στην τροπική αλπική φύση, δίπλα στη λίμνη και τα ιταλοπρεπή σοκάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γιδάκι τέλειο!

Εγώ Παρασκευή σπίτι, ξεκουράστηκα, κουβέντα με αδέρφι και 1 κοπέλα που φιλοξενεί.
Σάββατο πολύ άραγμα και το βράδυ στο αγαπημένο μεζεδοπωλείο για μεζεδοκουβέντα.
Κυριακή βόλτα Εθνικό Κήπο και γύρω, Πειραιά και μετά άλλο μεζεδοπωλείο για φαγητό. Βράδυ internet και διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Πήγαμε εκδρομούλα στην πόλη όπου σπούδασα μαζί με τις φίλες - συμφοιτήτριες και τους καλούς μας.
Συναντηθήκαμε και πάλι μετά από αρκετό καιρό, είπαμε τα δικά μας, θυμηθήκαμε τα παλιά...
Περάσαμε υπέροχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από Μ. Πέμπτη βράδυ ως Κυριακή απόγευμα ήμουν στο χωριό μου. Πολύ ωραία, ήσυχα, βόλτες για περπάτημα και πολλοί καφέδες, συγγενείς, θαλασσινά και τέλειοι μεζέδες (χταπόδι με κρασί και μέλι τέλειο:P) και ύπνος! Και του χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είδα τον Μπεν Χούρ πάλι, ποντάρισα όμως στον Ρωμαίο για φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ είδα Ξανθόπουλο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κοιμηθηκα ελαχιστα, βγηκα πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τα ίδια με σχεδόν κάθε χρόνο, ανάσταση και πρώτο τραπέζι στη Στενή Ευβοίας, και Κυριακή οικογενειακά λίγα χιλιόμετρα έξω από τη Χαλκίδα, μας τα χάλασε λίγο ο καιρός αλλά όλα καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κοιμηθηκα ελαχιστα, βγηκα πολυ.

κάτι παρόμοιο αλλά θα προσθέσω το δούλεψα αρκετά!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πολύ ήσυχα..
Πήρα τα βουνά :P
Ήμουν σε ένα ορεινό χωριό της Ηπείρου (στο χωριό μου δλδ) με πολύ κρύο, αναμμένο τζάκι και όλη μέρα ξαπλωμένη στις φλοκάτες!:)

Χαλάρωσα τόοοοσο πολύ.. σούπερ ήταν!:D

Άντε και του χρόνου τώρα, γιατί δεν είναι και για πολύ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαλαρά.
Μου έβγαινε όλη η κούραση, οπότε πού όρεξη για σχέδια...
Την Παρασκευή τελείωσα με τη δουλειά, προπόνηση και νάνι.
Σάββατο και ελάχιστη παρέα με το παρεάκι της συγκατοίκου, κατά τ' άλλα μόνη και χαλαρή, ίσα για έναν ηλιόλουστο καφέ με δύο παλιούς γνωστούς. :)
Κυριακή πέταξα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
....Πέρασε το Σαββατοκύριακο????
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΣΑΛΟΝΙΚΑ ήμουν, ήταν δυνατόν να περάσω άσχημα;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παρασκευή ρομαντική βραδιά σπίτι.

Σάββατο-Κυριακή στο χωριό μου σαν αφετηρία και βόλτες για μπάνιο. Πολύ ξεκούραση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top