Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Την Παρασκευή δεν έκανα και κάτι πολύ ενδιαφέρον. Τηλεόραση.
Σάββατο-Κυριακή είχα μάθημα 10-5, όμως ήταν τέλεια και δημιουργικά. Σάββατο βράδυ ξεκουραζόμουν και Κυριακή βράδυ ρακόμελα Μοναστηράκι και αργά σινεμά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γενικά χαλαρό Σαββατοκύριακο, με πολύ καθάρισμα και χορό. Ενδιάμεσα ταινίες και -χθες ειδικά- σούρσιμο μες στο σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στο πατρικό μου με καλό φαΐ.
Πολλές εναλλαγές στη διάθεση γενικά. Τη μία έλεγα θέλω να φύγω, την άλλη αφήστε με να μείνω εδώ για πάντα.
Μία από τις στιγμές που γκρίνιαζα και σιχτίριζα γιατί έκανα 400χλμ και άφησα τη βολή μου.. ένας μικρός φίλος μου άλλαξε πραγματικά τη διάθεση.

Ένα δελφίνι έπαιζε με τους ψαράδες στο λιμάνι. Κολυμπόυσε δυνατά, σηκωνόταν ψηλά στον αέρα κάνοντας χορευτικές φιγούρες, άρπαζε τα ψάρια που του πετούσαν και πάλι από την αρχή!:D

I love Preveza!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μμμμμ πολύ ωραία- shopping, σινεμά, ποτάκι, αρκετό νάνι (μα και πάλι δεν έφτασε :angel:) και ταινίεεεςςςςς :D

πς. το διάβασμα δεν έγινε, κανονικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τέλεια...
Ένα τριήμερο για επιμόρφωση σε ένα πολυτελέστατο ξενοδοχείο...
Η επιμόρφωση χάλια αλλά το ξενοδοχείο σούπερ...το ίδιο και τα βράδια :D
Μαζί με την κολλητή μου και χμμμ....:redface: :P

Βέβαια με πέθανε το ταξίδι αστραπή στην Χαλκίδα αλλά τα πέρασα σούπερ...
Θέλω να ξανά πάωωωωωωωωωω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Όχι και τόσο καλά. Το Σάββατό αρρώστησα και έκατσα σπίτι το βράδυ :(. Τουλάχιστον βγήκα την Κυριακή που ένιωσα καλύτερα αλλά δεν κοιμήθηκα καθόλου γιατί φύγαμε στις 5 και έπρεπε να είμαι ξύπνιος στις 7:30 για να πάω τράπεζα και να μην πετύχω κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα καν ότι ήτο Σαββατοκύριακο..Τόσο καλά δηλαδής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μμμμμ πολύ ωραία- shopping, σινεμά, ποτάκι, αρκετό νάνι (μα και πάλι δεν έφτασε :angel:) και ταινίεεεςςςςς :D

πς. το διάβασμα δεν έγινε, κανονικά :P
Ακριβώς το αντίθετο από την προλαλήσασα.

How interesting, huh? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παρασκευή για cocktails με την κολλητή μου. Η βλακεία ήταν ότι όλα τα μαγαζιά που μας αρέσουν ήταν γεμάτα και αναγκαστήκαμε να πάμε στον πεζόδρομο της ντροπής!:P Καλά όμως περάσαμε.

Σάββατο ήμουν ως το απόγευμα σε 1 ημερίδα και μετά γύρισα κι άραξα στο κρεββάτι μου με internet και περιοδικά!

Κυριακή με φίλους για sushi αργά μεσημέρι, το απόγευμα δούλευα και το βράδυ χαλαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Άφραγκός... :P
Είδα κάτι γ@μάτες ταινίες όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήταν όμορφο Σαββατοκύριακο.
Παρασκευή και Σάββατο βράδυ έμεινα μέσα, αλλά όλη μέρα ήμουν έξω ή απασχολημένη, ωραίοι καφέδες και γλύτωσα κι ένα κρύωμα... Χθες ήταν τέλεια, μία πανέμορφη ηλιόλουστη μέρα (οκ, ήλιος με δόντια) με πολλές βόλτες, καλό φαΐ και χαλαρό σινεμαδάκι με μεγάλη παρέα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ! Είχα επισκέψεις, αυτό τα λέει όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ πολύ ωραία! Με το αδέρφι μου και καλούς φίλους σε αγαπημένα μέρη. Ο καιρός ήταν χάλια, αλλά δεν μασάμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Το πρωί με ξυπνούσαν τ' αηδόνια. Στη συνέχεια, τριγυρνούσα στις βουνοπλαγιές, μαζεύοντας κάστανα, κυδώνια, ρόδια και καρύδια, για τον Χειμώνα. Το βραδάκι, με την παρέα μου, το ρίχναμε στα τσίπουρα, στα κοψίδια και στην κουβέντα, αντίκρυ απ' το τζάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εντελώς διαφορετικά από όπως το προγραμμάτιζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ανεπανάληπτα...
Και ήταν 4ημερο!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εντελώς διαφορετικά από όπως το προγραμμάτιζα.
Εγώ πάλι ακριβώς όπως το προγραμμάτισα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όμορφα και ήρεμα! Καλό φαΐ, καλή παρέα και ένα συγκινητικό reunion!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πολύ ωραία. Την Παρασκευή θέατρο και μετά Μπαραϊκτάρη για σουβλάκια.:upside:

Σάββατο μάθημα από πρωί και μετά σπίτι και Scrubs για να συνέλθω από το ξενύχτι των 2 προηγούμενων ημερών.

Κυριακή μάθημα και πάλι, ήταν φανταστικά. Και μετά σινεμά και τρελό γέλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Παρασκευή κάθησα σπίτι να ξεμπερδέψω με μια εργασία. Σάββατο πήγα σινεμά με την παρέα, είδα το Saw 5 και μετά για ποτά στη Σκάλα. Κυριακή με επισκέφτηκε ο ξάδερφος και τον έβγαλα σε ένα club, κοντά στη Σκάλα και αυτό :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top