Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μόνος μεταξύ άλλων φορώντας την καλυτερη μου "ειμαι καλα" στολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απορώ πώς άντεξα.... 48 ώρες στο σπίτι! :look:

Εγώ και η Γκόλφο ένα πράμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρασκευή shopping therapy μέχρι τελικής πτώσης και καφεδάκι...
Βραδάκι σπίτι με παρέα....
Σάββατο τραπέζι στην κολλητή -συνάδελφο και βράδυ πάρτι γενεθλίων μέχρι τα ξημερώματα...
Κυριακή Χαλκίδα...φαγητό σε υπέροχη ψαροταβέρνα με μπόλικο ουζάκι- καφεδάκι και ποτάκι... όλα σερί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλειο σκ, αν και ήμουν μισοάρρωστη... Καλό φαΐ με συγγενείς και φίλους, σινεμαδάκια, ψώνια, καφέδες, θέατρο... Τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Όμορφα! Παρασκευή για καφέ και γιαποτό το βράδυ, Σάββατο για τσίπουρα, ε και την Κυριακή εργασίες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
δουλευοντας και το σαββατο και την κυριακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ωραία, αλλά δεν το χορταίνω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι όμως ένα Σαββατοκύριακο διαφορετικό από τα άλλα. Το τρέξιμο της προηγούμενης βδομάδας που έριξα για να έχω αυτό το Σαββατοκύριακο ελεύθερο. Παρασκευή προς Σάββατο γλέντι και λελούδια στα Σφαγεία Θεσσαλονίκης και στη Θέλξη.

But these were just the preliminaries. The main event: φοιτητικό party το Σάββατο, κέφι και ξεσάλωμα που μόνο η Θεσσαλονίκη και καταδεκτικοί Θεσσαλονικείς ξέρουν να προσφέρουν.



Α, και τρελή κίνηση στην Τσιμισκή φυσικά. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πέρασα πάρα πολύ ωραία το σάββατο.. στόλισα στο σπίτι χριστουγεννιάτικα, μετά πήγα με την παρέα μου και φάγαμε το βράδυ.. και την κυριακή καφεδάκι και μετά παιχνίδι με την παρέα μου.. πάντως ήθελα να κρατήσει και άλλο το σαββατοκύριακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλεια και πολύ ανατολίτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ λίγο μέτρια. Από την 1 έφαγα μεξικάνικο και πήγα σινεμά, από την άλλη έπληξα, κρύωνα, συνέβη και κάτι πολύ δυσάρεστο, εντάξει, δεν ήταν και το καλύτερο weekend.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
"Γράφοντας κατεβατά posts στο Παλέρμο για να πείσω ότι δεν είμαι ελέφαντας" :lol:

Επισκέφτηκα τα πάτρια εδάφη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κοσμοσυρροή στο σπίτι μου! Δεν έμεινε τίποτα πόσιμο (εκτός από νερό και καφέ) κι είχα πάρα πολλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Υπέροχα....
Έζησα κινηματογραφικές στιγμές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με πολλές ταινίες και σειρές, μαγειρέματα πρωτότυπα και... βαρεμάρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
τέλεια.. πολύ γέλιο και πολύ τρέλα .. το ΄σαββατο βγήκαμε με παρέα που είχε γενέθλια ένας φίλος μου και την κυρική με μεγάλη παρέα για lord of the rings, μετά για καφέ και μετά για l2..τέλειο αυτό το σαββατοκύριακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Με μαραθώνιο ύπνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κάνοντας διπλωματική...Μόνο το Σάββατο βράδυ βγήκα με δύο φίλους που είχα να δω αρκετό καιρό αλλά και πάλι για καμιά ωρίτσα ήταν κι αυτό και αργά το βράδυ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ξυπνησαμε το πρωί με το Γ. και πήγαμε στην αγορά για βέρες.
Παραγγήλαμε και δώσαμε προκαταβολή.
Είναι απλές μια χαρά είναι.:)
Το βράδι πήγαμε στον ετίσιο χορό του συλλόγου μου(παραδοσιακά) και
Φάγαμε, ήπιαμε(λίγο εγώ) και χορέψα πάλι λίγο...
Την Κυριακή ξύπνησαμε κατα της 11 : 00 και ήπιαμε καφεδάκι, κάναμε κάτι δουλήτσες και μαγειρέψαμε να φάμε... το απόγευμα για καφεδάκι στο μπαμπά του Γ. και μετά ταινία το βράδι στο σπίτι. (Ο εξορκισμός της Εμιλι Ροουζ)

Αυτά τα λίγα και άλλα πολλά.... αμαν ξέχασα να σιδερώσω....δε πειράζει την Τετάρτη τώρα... ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Το Σάββατο:
Ξεκίνησα να διαβάσω,
αλλά δεν μπορούσα (ήθελα να τεμπελιάσω και λίγο) και

Την Κυριακή:
Έκανα το Grammar, το Vocabulary και το Reading.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top