Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πολύ ωραίο ήταν όλο το σκ!Ξέφυγα από δουλειές και υποχρεώσεις αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολύ καλά!!!
Ήδη η Παρασκευή μου ήταν πολύ όμορφη, με χαλαρό ξύπνημα, ψώνια στα μαγαζιά... και μετά την προπόνηση σπίτι του, με μία αχνιστή σοκολατένια τούρτα να με περιμένει!!!!!
Σάββατο πολλά μαγειρέματα σπίτι του και ετοιμασίες για το πάρτι, μετά τρελό γλέντι ως τις 5...
Και Κυριακή χαλλλάρωση, με αποφάγια, θέατρο και dvd! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλουτσικα... το σαββατο πηγαμε σε ενα μωρακι ενος φιλικου ζευγαριου που μας ειχανε και τραπεζι και ξεραθηκαμε στο γελιο.:D:D:D:D
την κυριακη χαλαρωση εδω... εκανε και ψοφο και δεν ηταν για εξω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Γιορτασα τα γεννεθλια μου με τον καλυτερο τροπο :)

μου εκανε την καλυτερη εκπληξη που μου εχουν κανει ποτε :D
μου εσπασαν τα νευρα μερικοι "φιλοι":mad:
πηγαμε στην κοπη της πιτας του στεκιου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Την Παρασκευή κάναμε μία τελευταία βόλτα στα σοκάκια της πόλης... φωτογραφήσαμε κτίρια και ανθρώπους, φάγαμε καταπληκτικό ψάρι, σε ένα πολύ χαρακτηριστκό ταβερνάκι...
και μετά η Επιστροφή...

Πρώτα πίσω στην πρωτεύουσα, μία διαδρομή που ξεκίνησε με γέλια και ταχυδακτυλουργικά, και κατέληξε με ένα μαγικό ηλιοβασίλεμα, μουσική και πολλές βαθιές σκέψεις...
Μετά το ατελείωτο ταξίδι, ώρες πολλές... Οπότε, ποιος βγαίνει το Σαββατόβραδο; Ίσα να κάνω μπάνιο και νάνι.

Σήμερα σηκώθηκα αργά, οπότε απλά φάγαμε οικογενειακά, δώσαμε δώρο στο μπαμπά, και μετά πίτα στέκι!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πίτα στέκι και τα μυαλάααααααααααααααααα στα κάγκελα! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλα...ηρεμα... το σαββατο βγηκαμε με παρεα σε μια ταβερνουλα για κρασακια και γελουσαμε μεχρι δακρυων... γελουσαν και οι διπλανοι μαζι μας:D:D:D:D:D:D
κυριακη ηρεμα πραγματα...εδω καμια δουλεια και αγκαλιτσα με τον αντρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μέχρι το βράδυ Σαββάτου όλα ήταν μία χαρά, μετά σκοτώθηκα με την Ειρήνη και έκτοτε έχω νεύρα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχ, τραγικο! πηγα αλλου, ενω δουλευα αλλου! απιστευτο!!!
και οκ, ευτυχως που σανιδωσε το αμαξι και ημουν εκει σε ενα μισαωρο, με καθυστερηση...
πρεπει ομως να παω ξανα! ουφφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαλαρό σκ ήταν...
Την Παρασκευή πήγαμε με μία φίλη θέατρο, στο Νύχτα Ραδιο...φόνων. Γελάσαμε πάααρα πολύ και γενικά περάσαμε πολύ όμορφα! :)
Το Σάββατο έκανα μερικά χαζοψώνια μόνη μου, γέμισα μπόλικες σακούλες με καλλυντικά... Μετά καφεδάκι με μία φίλη και άααραγμα σπίτι, για ένα Σαββατόβραδο που μου είχε λείψει: εγώ, σοκολάτα και τα σκυλιά μου αγκαλιά!
Κυριακή με τέλειο καιρό, τι άλλο: Μοναστηράκι! Βρήκα το δαχτυλίδι που ήθελα, έβγαλα ωραίες φωτογραφίες και φάγαμε με κέφι και τραγούδι στην πλατεία Αβυσσινίας. Το βραδάκι σινεμαδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παρασκευή σε 1 μπυραρία με άτομα που είχα καιρό να δω, γέλιο και ωραία μπύρα. Σάββατο πρωί είχαμε συνάντηση του προσωπικού, απόγευμα πήγα σε 1 φίλη που είχε ατύχημα πριν λίγες μέρες. Ήσυχα! Κυριακή ύπνος, φαγητό στα Applebee's, ύπνος, internet. Ξεκουράστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ηρεμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μεσα, κρυωμενη, με πολυ διαβασμα που ομως δεν ειχα το κουραγιο να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ωραία!! Την Παρασκευή ήμουν καλεσμένη σε home cinema, με ωραίο ταϊλανδικό φαγάκι. Το Σάββατο ψώνισα στο jumbo με το βαφτισιμιό μου και το βράδυ ξεσαλώσαμε στο Ρεξ (Αρβανιτάκη και Γαλάνη), ενώ την Κυριακή απόλαυσα τον ήλιο στο μεσημεριανό με μία φίλη και έκλεισα με σινεμαδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το σκ καλο ητανε... τωρα ερχονται τα δυσκολα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Σχεδόν αδιάφορα. Ντάμμιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παρασκευή πήγα για ποτό με 1 φίλη σε 1 από τα αγαπημένα μου rock μπαράκια, μετά από 1 μέρα με πολλή δουλειά. Σάββατο ψώνια, internet και το βράδυ στην disco Boom-Boom με κέφι και γελοίο ντύσιμο. Ωραία ήταν, αν και το Βινύλιο έχει καλύτερο πρόγραμμα.:PΚυριακή ύπνος, internet και κρυωμένη (ξέσπασε το κρύωμα!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ψιλοαθλια, προσπαθώντας να διαβασω(και εκει εμεινα, στην προσπάθεια!!)....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το πέρασα με τερατώδη υπομονή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σήμερα είχε μία απ' όλα. Καφεδάκι στο Θησείο, όπου ήρθε ένας γελωτοποιός και πείραζε τους περαστικούς - μεγάλο γέλιο, περπάτημα στην Ακρόπολη, βόλτα στην αγορά και στο μουσείο (τζάμπα οι φοιτητές :clapup:) και μετά Ψυρρή για παγωτάκι μετά ρεμπέτικης μουσικής. Το παγωτό φοβερό, cheese cake & straziatella!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top