Πώς αισθάνεστε;

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
οτι δεν αγαπαω τον εαυτο μου... τον βασανιζω ωρες ωρες:(

τον αγαπάς μωλε :) απλά πρέπει να φέρεις το όριό σου λίιιιγο πιο κοντά σε σενα, ώστε να μην υπομένεις πράγματα που δεν χρειάζεται να υπομένεις. το ξέρεις αυτό κατα βάθος και το κάνεις κιόλας! μην περιμένεις όμως να φτάνεις στο αμήν κάθε φορά...

πώς αισθάνεστε;
ήρεμη είμαι.. και confident.
όλα καλά
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τον αγαπάς μωλε :) απλά πρέπει να φέρεις το όριό σου λίιιιγο πιο κοντά σε σενα, ώστε να μην υπομένεις πράγματα που δεν χρειάζεται να υπομένεις. το ξέρεις αυτό κατα βάθος και το κάνεις κιόλας! μην περιμένεις όμως να φτάνεις στο αμήν κάθε φορά...

ήρεμη είμαι.. και confident.
όλα καλά
:)



καλε αρχισα να φοβαμαι μπας και γνωριζομαστε απο καμια αλλη ζωη??:worry: πως γινεται αυτο??
ειναι πολυ ωραιο να σε καταλαβαινουν τελικα και σπανιο :kissing:

χαιρομαι που εισαι ηρεμη και ολα ειναι καλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Πώς αισθάνεστε;

...σαν κάτοχος MSc! omg και 3 lol!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ανγχωμενη στο full.αυριο εχω συναυλια κιθαρα και απο τοανγχος μου θα σκονταψω σιγουρα,θα παιξω φαλτσες αν και ξερω το κομματι καλα.ΠΑΕΙ ΤΟ SMELLS LIKE TEEN SPIRIT:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
ανγχωμενη στο full.αυριο εχω συναυλια κιθαρα και απο τοανγχος μου θα σκονταψω σιγουρα,θα παιξω φαλτσες αν και ξερω το κομματι καλα.ΠΑΕΙ ΤΟ SMELLS LIKE TEEN SPIRIT:worry:

Σχολική γιορτή; Σας ικετεύω μην το βιάσετε... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Koυρασμένος.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κουρασμενη και εκνευρισμενη.
Την επομενη φορα που μου μιλησει ανθρωπος νομιζω οτι θα γαβγισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τωρα καλυτερα... τα χω βγαλει πανω στο τουτου ως συνηθως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Σχολική γιορτή; Σας ικετεύω μην το βιάσετε... :(
οχι δεν ειναι σχολικη γιορτη.ειναι παρασταση της μουσικης σχολησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Νεύρα.... πολλά νεύρα...!

Ώρα να πάω να κάνω τα πλάνα, πράξη! Πέσε να σε φάω Οικονομετρία! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tριγυρισμένος από ηλίθιους.

Ναι, ναι, είμαι στη δουλειά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τα 'χω πάρει άγρια με την ''καταπληκτική'' γραμματεία μας που δεν λέει να βγάλει μια ρημαδοανακοίνωση από το πρωί για το αν έχουμε κανονικά το βράδυ φροντιστήριο. Ήθελα να ξερα, εκτός από το να ρίχνουν πασιέντζες κάνουν και τίποτα άλλο;! :worry:

Και όλα αυτά γιατί θέλει ο Κωστάκης να κάνει ομιλία στο Πεδίον του Άρεως. Χθες πάλι, ήταν ο Γιωργάκης... εμείς όμως τι φταίμε να κάνουμε διαφορικές εξισώσεις και να ακούμε καραμούζες και εμβατήρια απ' έξω;!
:mad::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα 'χω πάρει άγρια με την ''καταπληκτική'' γραμματεία μας που δεν λέει να βγάλει μια ρημαδοανακοίνωση από το πρωί για το αν έχουμε κανονικά το βράδυ φροντιστήριο. Ήθελα να ξερα, εκτός από το να ρίχνουν πασιέντζες κάνουν και τίποτα άλλο;! :worry:

Εεεε... οχι...; :worry:

Και όλα αυτά γιατί θέλει ο Κωστάκης να κάνει ομιλία στο Πεδίον του Άρεως. Χθες πάλι, ήταν ο Γιωργάκης... εμείς όμως τι φταίμε να κάνουμε διαφορικές εξισώσεις και να ακούμε καραμούζες και εμβατήρια απ' έξω;!
:mad::confused:



Ωχ! Και σήμερα;;; Πφφφφφφφφ!!!!!!!!

Έχω πονοκέφαλο! Αντε να τελειώσουν και αυτές οι εκλογές να ησυχάσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Είμαι στο σημείο που κοντεύω να κάνω μπαμ από τα νεύρα μου...:verymad::verymad::verymad:

Δεν ξέρω ποιός/ά/οί θα την πληρώσουν, αλλά δε θέλω πολύ, μια αφορμή μόνο... ΜΙΑ!:rant::rant::rant::rant:

Μια μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
28770-Jim_Warren_06.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πολύ χαρούμενη!
Μου έστειλε ένα μήνυμα μια καθηγήτριά μου
και χάρηκα πάρα πολύ.
Τι γλυκός άνθρωπος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top