Πώς αισθάνεστε;

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Λαμπάδα, τσουρέκι, κόκκινα αυγά, οβελίας: Τι συμβολίζουν τα πασχαλινά έθιμα


:):):)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Lonely Talk To Me GIF by Michelle Porucznik
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Φαντασμένη
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Ανήσυχη
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,552 μηνύματα.
σκατα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,710 μηνύματα.
:dance3::dance3:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,389 μηνύματα.
Ζωηρή και πότεντ
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Πιασμένη
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,936 μηνύματα.
Αισθάνομαι δημιουργικός. :pleasantry:
Σκέψεις για μίνι-ανακαίνιση στο εξοχικό της θείας για να αρχίσω να πηγαίνω κι εγώ.

Έβαλα καινούργιο καζανάκι με όλα τα παρελκόμενα (κρουνό, ελαστικό στεγανοποίησης, σωληνάκι παροχής), τα βασικά υδραυλικά τα έχω μάθει.
Πέταξα όλη την παλιατζούρα, εκτέλεσα ολόκληρο σχέδιο εναπόθεσης ογκωδών αντικειμένων για μία κουζίνα μασίφ-χάλυβα της δεκαετίας του 60'! :upside:
Επιλέχθηκε κρεβάτι και στρώμα (ψάξιμο, ψάξιμο, ψάξιμο μέχρι την παραγγελία) και ψάχνω στο marketplace για μεταχειρισμένη κουζίνα A+.
Επόμενος στόχος να κατακτήσω τη γνώση των γυψοσανίδων (ορθοστάτες, γωνιόκρανα, κλπ.) να κλείσω σωστά μια τρύπα στο ταβάνι που άνοιξε ποντικός. :slourp:
Μετά βαψίματα, ακρυλικός στόκος οικοδομών, αστάρι διαλυτού, τσιμεντόχρωμα.
Ηλεκτρικά, έχω ένα βραχυκύκλωμα και μου πέφτει μία ασφάλεια, πρέπει να το εντοπίσω.
Συναρμολόγηση κρεβατιού (12 σελίδες οδηγίες!)

Μετά ανακαίνιση στην κουζίνα (βρήκα μια ωραία με 180ευρώ) αλλά να τη βάλω σε παλιά πλακάκια με χαλάει.
Πρέπει να κατακτήσω τη γνώση των πλακιδίων, μου λείπουν κάποια εργαλεία ακόμα (κρουστικό πιστόλι με σμίλες για αποκόλληση, κόφτης) είναι προτζεκτάκι, θέλει μελέτη.

Καθαρίσματα και στο τέλος οι κουρτίνες, έχει το temu απίστευτα σχέδια, θέλει σωστές μετρήσεις και τοποθέτηση κουρτινόξυλου. Προτίμηση στο κόκκινο - μαύρο φυσικά. :cool2:

1716103538239.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top