Πώς αισθάνεστε;

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,483 μηνύματα.
Chewing Gum Zoo GIF by Storyful
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 977 μηνύματα.
Σ@#$%^&
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,979 μηνύματα.
αγχωμενος
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,580 μηνύματα.
Νυσταγμένη
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,110 μηνύματα.
Κατάρρευση ( σωματική / πνευματική)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,488 μηνύματα.
Κατεδαφισμένος, τα μπήγω με το παραμικρό και δε μπορω να φαω.

Τι βιώματα ειναι αυτά γαμω την κοινωνία μου; Γι αυτο δε μου δινει παιδί ο Θεος γιατι ξερει τι σκατά μυξοπαρθένα ειμαι.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,290 μηνύματα.
νιώθω πολύ περίεργα, από ένα περίεργο όνειρο που είδα και δεν το έχω ακόμα αποκωδικοποιήσει. τα σύμβολα εντός του ονείρου συνδέονταν πολλαπλώς με ερεθίσματα και βιώματα. είμαι καταμπερδεμένος. :hmm:
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,110 μηνύματα.
Στραγγισμενη (από ενέργεια ) :(
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,992 μηνύματα.
Ανυπόμονος. Περιμένω πως και πως το Σάββατο να πάω στο εξοχικό να δουλέψω χειρονακτικά. Ξεχωρτιάσματα, καζανάκια, στοκαρίσματα, σοβαντίσματα, βαψίματα, πλακάκια, ντουλάπες, συναρμολογήσεις, τοποθετήσεις, κουρτινόξυλα, κουρτίνες, στεγανοποιήσεις, καθαρίσματα...αληθινές δουλειές. :cool2:

Βαρέθηκα να κάθομαι μπροστά από έναν υπολογιστή και να πουλάω φύκια για μεταξωτές κορδέλες. :ermm:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top