Πώς αισθάνεστε;

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,868 μηνύματα.
Top Pain GIF
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα. Δροσιά και ανακούφιση θαλάσσης, εκνευρισμός από το κολλημένο αλάτι και την παραμονή στο ΚΤΕΛ
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σοκαρισμένη .. χθες ήμουν μια χαρά υγιής και τώρα αυτό ... Και απορώ πως ...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Σα γάτα που κοιμάται στο μαρμάρινο πάτωμα.. Τελικά μια χαρά βολικό είναι
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
28576024QcDA.jpg
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.
μια μυστηριώδης κλίμακα συναισθημάτων
και αυτός ο παλμός στο στήθος
Ανεξήγητη αίσθηση που
όμως έχει αυτό το κάτι που μου αρέσει..
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εκνευρισμένη.

Δεν θα σου δίνω αναφορά τι κάνω και τι δεν κάνω. Πρόβλημα σου αν το θεωρείς άδικο, πες τα σε αυτούς που φτιάχνουν το πρόγραμμα. Είχα πει δεν θα ασχοληθώ, θα κάνω την δουλειά μου κ θα μένω έξω από τέτοια αλλά καταντάει κουραστικος αυτός ο καθημερινός έλεγχος... Ούτε υπεύθυνη ούτε προϊσταμένη είσαι ... Έλεος πια ...
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Δυσθυμία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top