Πώς αισθάνεστε;

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Oh My God Reaction GIF by O&O, Inc
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Κούρασα...

Σας κούρασα, με κούρασα, με κούρασαν όλα.

Βαρέθηκα να περιμένω, να κάνω υπομονή! Πονάει το σώμα μου απ' αυτά που νιώθω στην ψυχή μου! Κουράστηκα να περιμένω αγκαλιές κι επιθυμίες που δεν έρχονται. Να κοιμάμαι τα βράδια και το πρωί να λέω καλημέρα σε αυτά που δεν έρχονται... Aυτό.

(Συγγνώμη που με ανέχεστε επανειλημμένως)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κούρασα...

Σας κούρασα, με κούρασα, με κούρασαν όλα.

Βαρέθηκα να περιμένω, να κάνω υπομονή! Πονάει το σώμα μου απ' αυτά που νιώθω στην ψυχή μου! Κουράστηκα να περιμένω αγκαλιές κι επιθυμίες που
δεν έρχονται. Να κοιμάμαι τα βράδια και το πρωί να λέω καλημέρα σε αυτά που δεν έρχονται... Aυτό.

(Συγγνώμη που με ανέχεστε επανειλημμένως)
giphy (4).gif

Εεεεελα μωρεεε:bleh:
Σε αγαπαμε οπως κι αν εισαι,το ξερεις <3 και οτι σε ανεχομαστε μην το ξαναπεις το συγνωμη,αλιμονο εδω μεσα ο καθενας ανεχεται τον αλλον,αμοιβαιο ειναι:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

giphy (7).gif
:bleh::laugh::laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κούρασα...

Σας κούρασα, με κούρασα, με κούρασαν όλα.

Βαρέθηκα να περιμένω, να κάνω υπομονή! Πονάει το σώμα μου απ' αυτά που νιώθω στην ψυχή μου! Κουράστηκα να περιμένω αγκαλιές κι επιθυμίες που δεν έρχονται. Να κοιμάμαι τα βράδια και το πρωί να λέω καλημέρα σε αυτά που δεν έρχονται... Aυτό.

(Συγγνώμη που με ανέχεστε επανειλημμένως)
Μάθε να κάνεις υπομονή, γιατί το καλό αργεί να έρθει, αλλά όταν θα έρθει, θα πεις πως άξιζε τον κόπο όλη αυτή η αναμονή!
Trust me ;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 94891
Εεεεελα μωρεεε:bleh:
Σε αγαπαμε οπως κι αν εισαι,το ξερεις <3 και οτι σε ανεχομαστε μην το ξαναπεις το συγνωμη,αλιμονο εδω μεσα ο καθενας ανεχεται τον αλλον,αμοιβαιο ειναι:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


View attachment 94894:bleh::laugh::laugh:
Άνετα θα έπαιζα. Να τσιμπούσα και κάτι, τόσα θα μου έπεφταν! :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κούρασα...

Σας κούρασα, με κούρασα, με κούρασαν όλα.

Βαρέθηκα να περιμένω, να κάνω υπομονή! Πονάει το σώμα μου απ' αυτά που νιώθω στην ψυχή μου! Κουράστηκα να περιμένω αγκαλιές κι επιθυμίες που δεν έρχονται. Να κοιμάμαι τα βράδια και το πρωί να λέω καλημέρα σε αυτά που δεν έρχονται... Aυτό.

(Συγγνώμη που με ανέχεστε επανειλημμένως)
<3

agk.gif
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Έλαβα ένα τέτοιο αλλά δεν είμαι η Κάρι στο Νιού Γιορκ γ@μω το κερατάκι μου :smoke:
post it sex and the city GIF
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top