Πώς αισθάνεστε;

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είπα να μη με ενοχλήσουν. Και δεν άκουσαν.

Τώρα που θα χάσουν τη γη κατω απο τα ποδια τους, τωρα σίγουρα θα ακουσουν.View attachment 90951
Αυτό το πράγμα...να είσαι άλλος τη μέρα κι άλλος τη νύχτα...θ' αργήσω πολύ να το καταλάβω...

Τα σέβη μου...Αποσύρομαι...Δεν σηκώνω ούτε γάντια, ούτε χρυσό, από κάτω, σήμερα. Πονάει το χέρι μου...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Αυτό το πράγμα...να είσαι άλλος τη μέρα κι άλλος τη νύχτα...θ' αργήσω πολύ να το καταλάβω...

Τα σέβη μου...Αποσύρομαι...Δεν σηκώνω ούτε γάντια, ούτε χρυσό, από κάτω, σήμερα. Πονάει το χέρι μου...
Τα πόστς σου απέναντί μου έχουν μια περίεργη οικειότητα, σα να επιβάλλεις ένα δικαίωμα επάνω μου να με καταλάβεις, σα να είχα την υποχρέωση να γινω κατανοητός ή και συνεπής στη συμπεριφορά μου.

Γράψε κάτι με το χέρι που δεν πονάει: "It's not gonna happen"
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Interested Ooo GIF by reactionseditor
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα πόστς σου απέναντί μου έχουν μια περίεργη οικειότητα, σα να επιβάλλεις ένα δικαίωμα επάνω μου να με καταλάβεις, σα να είχα την υποχρέωση να γινω κατανοητός ή και συνεπής στη συμπεριφορά μου.

Γράψε κάτι με το χέρι που δεν πονάει: "It's not gonna happen"
Με συγχωρείς πολύ, λοιπόν... :) Το χιούμορ μου δεν γίνεται πάντα αντιληπτό. Δεν θα επαναληφθεί...Στο λόγο μου...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Με συγχωρείς πολύ, λοιπόν... :) Το χιούμορ μου δεν γίνεται πάντα αντιληπτό. Δεν θα επαναληφθεί...Στο λόγο μου...
Δεν είμαι σε διάθεση γέλιου αυτή τη στιγμή αγαπητή μου φίλη. Εχω απασφαλίσει πλέον και καίω. Και δεν υπάρχει επιστροφή.

Καλό το οτι θα τηρήσεις το λόγο σου. Σώζονται αυτοί στο τέλος της ιστορίας να ξερεις.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Confused Little Girl GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
pyravlos.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Be nice or leave που λεν και στο χωριό μου :smoke:
IMG_20211207_140848.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top