Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jason93:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!
Πολύ γέλιο! Κυρίως η φωτογραφία του Γιάννη είναι ΟΛΑ τα λεφτά! :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!
Πολύ γέλιο! Κυρίως η φωτογραφία του Γιάννη είναι ΟΛΑ τα λεφτά! :rofl: :rofl: :rofl:

Έχει μπει στο πλύσιμο ο παππούς μου σε αυτή την φωτο και είπα στην Κατερίνα να τον βάζει στο πρόγραμμα για τα ευαίσθητα, μάλλινα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το γέλιο είναι πάντος ότι σε τέτοια ηλικία μοιάζω λίγο με τον μπόμπιρα της φώτο. Γιατι όμως όλοι με βλέπουν με στολή τσολιά?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Maggie: εδώ
Γιάννης(jk): αυτός
Bunny: νάτη

edit: fixed by emufear
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΠΕΙΡΑΤΗΣ
isietl Το σκότωσα την αδμιν:D
ΚΟΥΕ :P
ΒΙΚΥ ΘΕΣΣ:)
DOO δευτερη απο δεξιά
ΕΓΩ Πάντα κορυφή όλων σάς, σας είπα έχω προσώντα:teasing: :teasing: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.


Λοριέν ο κάτω όχι ο πάνω λέμε:P



Ο founes κάνει τις τελευταίες ασκίσεις για να γυμνάσει τους μύς



Η κακερλακ είπε να κάνει ένα τσιγαράκι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν θές σε αναταλάσω με κακερλακ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Αχαχαχα, μπορείς να χτίζεις σιγά σιγά τη μορφή μου με βάση το μαλλί μου, που το έχω ήδη ανεβάσει εδώ πρόσφατα..
https://www.e-steki.gr/threads/Κουβεντούλα-χωρίς-θέμα-ΙΙ.182896/post-4589483

Γενικά πάντως ούτε εγώ έχω καμία σχέση με την κοπελίτσα, αν και χαίρομαι που με φαντάζεσαι τόσο όμορφη :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αχαχαχα, μπορείς να χτίζεις σιγά σιγά τη μορφή μου με βάση το μαλλί μου, που το έχω ήδη ανεβάσει εδώ πρόσφατα..
https://www.e-steki.gr/threads/Κουβεντούλα-χωρίς-θέμα-ΙΙ.182896/post-4589483

Γενικά πάντως ούτε εγώ έχω καμία σχέση με την κοπελίτσα, αν και χαίρομαι που με φαντάζεσαι τόσο όμορφη :P
Εισαι ομορφοτερη απο αυτην.
Αυτο μου βγαζεις απο ολο αυτο που βλεπω εδω
:hi:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ φαντάζομαι για την @EvanescenceQ με μαλλί που το βάφει κι έχει αλλάξει γενικά αρκετά χρώματα, από πλατινε μέχρι μαύρο και κόκκινο, και ότι το εβαφε επίσης από μικρή ηλικία :P

Μάτια καστανά ή πιο σκούρα, όχι πολύ μεγάλα αλλά αμυγδαλωτά/γατίσια στο σχήμα... Πλούσια χείλη... Και για κάποιο λόγο φαντάζομαι και μια χαρακτηριστική ελιά, στο πρόσωπο, στο μπούστο, δεν ξέρω :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ φαντάζομαι για την @EvanescenceQ με μαλλί που το βάφει κι έχει αλλάξει γενικά αρκετά χρώματα, από πλατινε μέχρι μαύρο και κόκκινο, και ότι το εβαφε επίσης από μικρή ηλικία :P

Μάτια καστανά ή πιο σκούρα, όχι πολύ μεγάλα αλλά αμυγδαλωτά/γατίσια στο σχήμα... Πλούσια χείλη... Και για κάποιο λόγο φαντάζομαι και μια χαρακτηριστική ελιά, στο πρόσωπο, στο μπούστο, δεν ξέρω :P
Γελαω γιατι αναρωτιέμαι που ξερεις για την ελια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα μαλλια ναι και πολλα κουρεματα οντως. 👍
Με φωτογραφισες παει👏👏👏😂😂😂
Χειροκροτω
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top