Πριν κοιμηθείς....

Διομήδης Κουκουβάγιας

Active member

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Όταν ύπνος δεν με πιάνει, τότε κοιτάζω το ταβάνι και κάνω όνειρα τρελά, να΄χα μια πόρσε μια φερράρι, ένα σκάφος "βελόνι" να πετά πάνω από τα κύματα και να με απογειώνει :yawn:

Λένω

Well-known member

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,027 μηνύματα.
΄Ομορφες στιγμές του παρελθόντος, όμορφες στιγμές του παρόντος και ονειροπολήσεις για το μέλλον!

Guest 186240

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμήχανες στιγμές του παρελθόντος,failing στιγμές του παρόντος και ονειροπολήσεις για το μέλλον!

Lysippe

Well-known member

Η Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Πριν κοιμηθώ ένας... αχταρμάς. Στιγμές από παρελθόν, ονειροπόληση, πλάνο για το τι θα κάνω αύριο, θα σκεφτώ κάποιους ανθρώπους, θ' αξιολογήσω την ημέρα μου... Τι να τα κάνω τα προβατάκια; Μέχρι να τα τελειώσω όλα αυτά, θα μ' έχει πάρει ο ύπνος πριν καν τελειώσω όλα αυτά που θα ήθελα να σκεφτώ.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,540 μηνύματα.
Κάπως έτσι.

Συνημμένα

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,843 μηνύματα.
nobody:
absolutely nobody:
not a single bloody soul :
my brain:
We will never sleep 'cause sleep is for the weak
No, we will never rest 'til we're all fucking dead
I refuse! I refuse!
I refuse to close my eyes!

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.
Όλες οι σκέψεις μου ξεφαντώνουν. Αρχικά το παρελθόν από το πιο μακρινό μέχρι και το πιο κοντινό. Όλες οι σκηνές περνούν μπροστά από τα μάτια μου. Κι εγώ σαν αποστασιοποιημένος θεατής, κάθομαι και τις βλέπω κάποιες φορές με νοσταλγία, κάποιες άλλες με θυμό για το αποτέλεσμα. Στη συνέχεια, έρχεται η κριτική για την ημέρα που πέρασε και το πρόγραμμα της επόμενης...και κάπως έτσι περνάνε τα βράδια μέχρι να αποκοιμηθώ

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...