Πριν κοιμηθείς....

Isiliel

New member

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.
...πως θα μπορούσαν να ήταν τα πράγματα αν...

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Για να πάω στο κρεβάτι απο το σαλόνι ανάβω του χόλ το φώς σβήνω του σαλονιού ανάβω του διαδρόμου σβήνω του χώλ, ανάβω το φώς του δωματίου σβήνω του διαδρόμου μπένω στο υπνοδωμάτιο κουκουλόνομαι και ξερένομαι στον ύπνο το φώς του υπνοδοματίου το σβήνει πάντα κάποιος άλλος:)

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.
μια προσευχή, να'ναι καλά όπου κ να'ναι...

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
Εγώ δεν προλαβαίνω ούτε να κάνω ούτε να σκεφτώ τίποτα...
όυαν ακουμπήσω το κεφάλι μου στο μαξιλάρι, έχω ήδη αποκοιμηθεί.

Χριστάρας

New member

Ο Χριστάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κι' εγώ σκέφτομαι λίγο πως ήταν η μέρα μου, καμιά φορά και τι με περιμένει την επόμενη. Πολλές φορές όμως πνίγομαι στις σκέψεις και δεν με παίρνει ο ύπνος με τίποτα. :D

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Τη ζωή!

Με "ζ" μικρό!

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.
.. αν θα καταφέρω να ξυπνήσω στην ώρα μου!:P

commie

New member

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
πως θα ξυπνήσω πάλι ? με 2 ώρες ύπνο

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Σκέφτομαι το αγόρι μου γιατί συνήθως μιλάμε πριν πάω για νανι :redface:

invalid

New member

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 250 μηνύματα.

Bill

New member

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.
σκέφτομαι πολλά..και μετά άντε να καταφέρεις να κοιμηθείς.

fielda

New member

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,843 μηνύματα.
ακουω μουσικη...να χαλαρωσω μετα σκεφτομαι ο,τι μου ρθει...:redface:

MissKit

New member

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι θέλω αγκαλίτσα και αγκαλιάζω το μαξιλάρι μου. :redface:

maria_lulu

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Σκεφτομαι διαφορα...

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...