Πριν κοιμηθείς....

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
Ναι, το έχω διαβάσει κι εγώ.
Γι' αυτό έκανα πάντα επανάληψη πριν κοιμηθώ, όταν είχα εξετάσεις...!

Maggie

New member

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.
Τα πάντα!
Κι όταν λέω τα πάντα, ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!
Ό,τι μου περάσει από το μυαλό..
:D

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Σας έχει τύχει ποτέ να σας πιάνει κρίση συγυρίσματος αργά το βράδυ;;

Τελευταία επεξεργασία:

burbuja

New member

Η burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 519 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
όταν ζούσα μόνη μου... ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
να δεις σφουγγάρισμα στις 2 τη νύχτα.....
σιδέρωμα στις 3.........

άστα.....
ειναι κρίσεις υπερδιέγερσης και ενεργητικότητας..... καθώς επίσης και φοβερή ένδειξη μοναξιάς (νομίζω!)....

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Καλημέρα!!
Ναι, ή απλά βαρεμάρας να πας για ύπνο... Και παράλληλα, προσωπικά, σκεφτόμουν πολύ!!!

Αφήστε, ξενέρωσα χθες...

smart

New member

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Διαφορα....τι πέρασα τι μέρα που τελεώσε η τι πρόκειται να κάνω την επόμενη μέρα....:P

crazy lover

New member

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 268 μηνύματα.
αν εχει γινει κατι σημαντικο την προηγουμενη μερα σκεφτομαι αυτην αν οχι την επομενη!:yes:

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Oνειροπολώ μέχρι αηδίας...Κάνω χαζά και απραγματοποίητα όνειρα.... Και στο τέλος σκέφτομαι οτι βρίσκομαι στην αγκαλιά του πριν κοιμηθώ... :redface:

underwater

New member

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

Maggie

New member

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.
Μόνο μια φορά?!! :D
Προχθές για παράδειγμα σηκώθηκα να φτιάξω τα παπούτσια μου στην παπουτσοθήκη και μου ήρθε ένα χοντροπάπουτσο αθλητικό του πατέρα μου στο κεφάλι και είδα αστράκια :redface:

songless_bird

New member

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Εμανα με πιανει καλλιτεχνικος οιστρος τα βραδια:hmm: Οσο κουρασμενος και να ειμαι μια φορα θα τη γρατζουνισω την κιθαρα μου και μετα θα κοιμηθω ησυχος. δειτε το σαν ενα καληνυχτα στην μονη γυναικα που δεν με εχει παρατησει ποτε:P

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Και σε όσους απαντήσατε ναι.
Για να καταλάβω! Είστε δλδ στην διαδικασία νυστάζω και έτοιμος να κοιμηθώ και το πάθατε αυτό? Αλλιώς αν δεν νυστάζεις δεν μετράει γιατί και εγώ πχ θα έβλεπα τηλεόραση ή κάτι άλλο τέλος πάντον όπως την βρίσκει ο καθένας.

Αλλά θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι εν εποχή θητείας ενώ νύσταζα τρελά και έτοιμος να κοιμηθώ, έβλεπα τηλεόραση αντί να κοιμηθώ σαν να ήθελα να με τιμωρήσω. Αλλά οκ μόνο αυτό μπορούσα να κάνω. για υπολογιστή ο εγκέφαλος δεν έφτανε.

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
Oνειροπολώ μέχρι αηδίας...Κάνω χαζά και απραγματοποίητα όνειρα.... Και στο τέλος σκέφτομαι οτι βρίσκομαι στην αγκαλιά του πριν κοιμηθώ... :redface:
κι εγω τα κανω αυτα.. ειδικα το τελευταιο οταν δεν με πιανει υπνος..είναι καλο κολπο και πιάνει αμέσως!!! ;)

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
σκέφτομαι πως θέλωνα είναι το μέλλον μου:)

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.
κάνω τρελά σενάρια με πρωταγωνίστρια εμένα...:redface:

zanin

New member

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.
σκέφτομαι το μέλλον μου ...το φίλο μου.... τι έχω να κάνω την άλλη μέρα και διάφορα τέτοια

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Τη ζωή που θα 'θελα να ζω :)

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Έχω κοιμηθεί ήδη

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...