Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
θυμηθηκα ενα φιλαρακι μου που μου εσπαγε μεν τα νευρα αλλα το λατρευω παναθεμα το:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ένα μύνημα...συγχρόνως με έκανε να λυπηθω όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ένα σχόλιο σε ένα blog. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όταν η καθηγήτρια προσπαθούσε να αποδώσει τη σημασία του "αναδρομή αφήγησης" και επειδή δεν έβρισκε λέξεις, λέει "Το λεγόμενο "flashback" στα ελληνικά."


:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ένα post μιας φίλης για Warsfeil και Zaiphon.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το σκυλάκι μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ο αδελφός μου που πήγε και αγόρασε 3 ψαράκια, ένα σαλιγκαρι κι ένα βατραχάκι για το ενυδρείο και τα έβαλε μέσα την ώρα που κοιμόμουν για να μου κάνει έκπληξη! Και χαιρόταν σαν μικρό παιδί! :P

Κι ο ανιψιός μου που μόλις είδε το τεράστιο σαλιγκάρι, το έδειχνε και φώναζε: "Αυτό είναι βάκας, βάκας είναι"! :lol: (βλάκας δηλαδή, έχει ένα θέμα με τα σαλιγκάρια...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Στίχοι και Μουσική απλά είναι απίστευτα!!!!!
:rofl:

YouTube - MPle Tostiera - kounelaki

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
το χαμογελο ψυχης ενος φιλου μου ...ειναι πολυ διαφορετικο αυτο το χαμογελο απο ολα τα αλλα ειναι τοσο αγαθο και συγκηνιτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ισως φανει χαζο αλλα οταν πηρα την κιθαρα μου στα χερια μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
συγκινηθηκα με το ποστ της cinefil γτ 3ερω πως ειναι να παιρνεις κιθαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφακι29785

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ένα μεγάλο "Ευχαριστώ" από μια πολύ καλή καλή μου φίλη που έκανα πολλά για αυτήν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Έρχεται λοιπόν ένας συνάδελφος απ' τη δουλειά και μου λέει: "Άσε ρε φίλε, έκανα μια μαλακία το Σάββατο".
"Μαλακία εσύ, μα πώς είναι δυνατόν", έκανα εγώ προβοκατόρικα...
"Πού να στα λέω", μου αντιγύρισε αυτός.
"Ε πες ρε χαμένε, μας έπρηξες", απαντάω εγώ ανυπόμονα.

"Να λοιπόν, το Σάββατο το βράδυ, βγήκαμε έξω με κάτι φίλους, πήγαμε σ' ένα πολύ ωραίο ουζερί. Φάγαμε καλά, ήπιαμε πολύ, όμως δεν μας έφτανε αυτό κι έτσι ύστερα πήγαμε και σ' ένα μπαράκι. Ήπιαμε, ήπιαμε, να μην στα πολυλογώ, κατά τις έξι η ώρα το πρωί, φτάνω εντελώς λιάρδα στο σπίτι, συνοδευόμενος από έναν φίλο που θα φιλοξενούσα. Ανεβαίνω στον 4ο όροφο, πάω μπροστά στην πόρτα, βγάζω το κλειδί και προσπαθώ να ξεκλειδώσω για να μπω να την πέσω για ύπνο. Έλα όμως που η γαμημένη η πόρτα δεν άνοιγε με τίποτε!! Προσπαθώ, ξαναπροσπαθώ, πάλι τίποτα. Άρχισα να τα παίρνω στην κράνα μιλάμε, μόνο αυτό μου έλειπε, να κλειστώ κι έξω. Ρίχνω μια γροθιά στην πόρτα, από τα νεύρα μου, όταν ξαφνικά ακούω μέσα στο σπίτι κάποιες φωνές. Τρελαίνομαι εντελώς κι αρχίζω να χτυπάω την πόρτα φωνάζοντας έξαλος: Ποιος πούστης είναι μέσα στο σπίτι μου, άνοιξε ρε γαμιώλη, γιατί θα σπάσω την πόρτα!! Και δώσ' του να χτυπάω, να κλωτσάω, πάλι να φωνάζω, μετά βγάζω και το κινητό να καλέσω την αστυνομία, ενώ από μέσα ακούγονται πνιχτές φωνές, συρσίματα και τρομαγμένα επιφωνήματα μικρών παιδιών. Ξαφνικά κι ενώ ετοιμάζομαι να πάρω φόρα και να σπάσω την πόρτα με κλωτσιά, όπως στις αμερικάνικες αστυνομικές σειρές, με σκουντάει από πίσω ο κολλητός μου: "Ρε μαλάκα, εδώ τέταρτος όροφος δεν είναι;", μου λέει ήρεμα. "Ναι, τέταρτος, άσε με κι εσύ με τις ηλίθιες ερωτήσεις σου πρωί πρωί", του απαντάω εγώ συφιλιασμένος. "Ε, ρε μαλάκα, εσύ στον τρίτο δεν μένεις;", μου κάνει με αδιάφορο ύφος εκείνος. Για πότε δικέ μου κατέβηκα κουτρουβαλώντας τη σκάλα και κρύφτηκα στο διαμέρισμά μου, δεν μπορείς να φανταστείς. Σε χρόνο dt που λέμε. Ευτυχώς που δεν είδαν ποιος μαλάκας χτυπούσε πρωινιάτικα την πόρτα τους οι άνθρωποι, έχουν και μικρά παιδιά! Μου φαίνεται πως θα πρέπει να τους αποφεύγω τους από πάνω για κάνα δυο μήνες..."

:hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Μια ζεστή αγκαλιά από ένα φίλο που είχα να δω πολύ καιρό...:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό:
If Facebook Existed Years Ago.




(περισσότερα εδώ)
:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Έπος .-





υγ : στο 03:03 αγγίζει δυσθεώρατα ύψη
:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Η καρδιά σου του Άδη οικόπεδο
κι η ψυχή σου ένα λάγνο κωλόπαιδο.

:confused:

(να δεις που αυτός ξεσηκώνει στιχάκια από το παιχνίδι μας "Μπορείς να διαλέξεις τρεις λέξεις που μ' αυτές θα παίξεις;" :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Απορία!: Αλήθεια, Πόσοι πόντοι είναι το δωδεκάποντο???
(Αλλά έχε τόση πλακα η κοπελιά την ώρα που το ρώτησε! Με μια απόλυτή αφέλεια! Ακόμα το θυμάμαι και γελάω :lol: :rofl:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Στο μάθημα:
- Κυρία, μου είπαν ότι του χρόνου στη Β' Λυκείου, δεν θα έχουμε μοίρες, αλλά rad. Τι είναι πάλι αυτό;
- Είναι ένας άλλος τρόπος μέτρησης γωνιών. Όπως έχουμε στην θερμοκρασία την κλίμακα Κελσίου και την κλίμακα Fahrenheit.
- Τι είναι αυτό; Μακριά και νύχτα; (far and night)
- :eek: ??? :vava:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Ένα χαμόγελο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top