Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στο θεμα :
"Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;"

Η εξης παρακατω απαντηση απο τον "Αψεγαδιαστος_"

Γιατί αυτός είμαι

wow!!! :D:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η χθεσινή συζήτηση στα ισπανικά! :P

- Θέλω να πω...
- No comprendo.
- Κάτσε ρε να σου πω...
- No comprendo.
- Μα...
- No comprendo!!!!
- No me importa!
.........
Ααααααα... mis animales lentamente!!!!


Χαχαχαχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eνας τυπος στο μετρό σημερα... πολυ γελιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
με μία φίλη μου χθες....! :clapup:
Είχαμε μαζευτεί που λέτε όλοι στο σπίτι της για να δούμε ταινία...εεε και αφού τελείωσε η ταινία λιώναμε στους καναπέδες και εκεί που είμασταν όλοι σε μία φάση απραξίας και βαρεμάρας του στιλ ''βαριέμαι να πάρω τα πόδια μου'' :hehe: ξαφνικά ρωτάει εκείνη...
-Τι ώρα είναι;
-ε δεν θα 'χει πάει;..., της λέω εγώ
και μου λέει εκείνη, βαριεστημένα...
-πωω ρε φίλε περνάει η ώρα...

αχαχαχα τρελό γέλιο...! :P:D :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
με μία φίλη μου χθες....! :clapup:
Είχαμε μαζευτεί που λέτε όλοι στο σπίτι της για να δούμε ταινία...εεε και αφού τελείωσε η ταινία λιώναμε στους καναπέδες και εκεί που είμασταν όλοι σε μία φάση απραξίας και βαρεμάρας του στιλ ''βαριέμαι να πάρω τα πόδια μου'' :hehe: ξαφνικά ρωτάει εκείνη...
-Τι ώρα είναι;
-ε δεν θα 'χει πάει;..., της λέω εγώ
και μου λέει εκείνη, βαριεστημένα...
-πωω ρε φίλε περνάει η ώρα...

αχαχαχα τρελό γέλιο...! :P:D :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Το "καλώς τον" από την υπάλληλο του βιβλιοπωλείου που φάνηκε να με θυμάται (αν και έχουν περάσει γύρω στις 20 μέρες από την προηγούμενη φορά που πήγα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
το αγορακι στο τρενο που αποφασισε οτι επρεπε να κοιμηθει πανω σε μενα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
-I love him:inlove:!
-Το συγκρότημα:confused:?

:lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
"Βασανίσου μυστήριο πλάσμα"

Αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το "καλώς τον" από την υπάλληλο του βιβλιοπωλείου που φάνηκε να με θυμάται (αν και έχουν περάσει γύρω στις 20 μέρες από την προηγούμενη φορά που πήγα).

Μήπως πήγες στο Πολύεδρο; Αυτός τους θυμάται όλους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μπρεεε εεεε εεεε θλεεες μπρεε εεε θλεεες μπρεεεεθλες

https://www.youtube.com/watch?v=adrcY4zfWtk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Το "καλώς τον" από την υπάλληλο του βιβλιοπωλείου που φάνηκε να με θυμάται (αν και έχουν περάσει γύρω στις 20 μέρες από την προηγούμενη φορά που πήγα).

Μήπως πήγες στο Πολύεδρο; Αυτός τους θυμάται όλους:D

όχι, στο βιβλιοπωλείο στο τέρμα της Κορίνθου είχα πάει!
Η υπάλληλος ήταν αρκετά μεγαλύτερη από εμένα σε ηλικία :D, απλά μου άρεσε πολύ η γλυκύτητα στην ομιλία της! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
όχι, στο βιβλιοπωλείο στο τέρμα της Κορίνθου είχα πάει!
Η υπάλληλος ήταν αρκετά μεγαλύτερη από εμένα σε ηλικία :D, απλά μου άρεσε πολύ η γλυκύτητα στην ομιλία της! :)

Γεράσαμε Josef και δε διαβάζουμε καλά:P

Και για να είμαι εντός θέματος, το τελευταίο πράγμα που με έκανε να χαμογελάσω, ο βαθμός σε ένα μάθημα που δεν ήμουν 100% σίγουρος αν θα το περάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ένα sms. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

ένα μήνυμα από τη Θεωδόρα.... :)
και αυτό γιατί εγώ ξέρω, πως είναι πολύ δυνατή, πιο δυνατή και από εμένα ακόμα.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:hmm:ενα τραγουδι γιατι με εκανε ν συνειδητοποιησω οτι τελικα αξιζει να ζεις!!!!!!!!!!!!!!!:):D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1 μηνυμα στο κινητο, που σταλθηκε απο το βραδυ αλλα εγω το διαβασα το πρωι που ξυπνησα. ομορφο ξυπνημα! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top