Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σημερα το πρωί που ξύπνησα μεσα στην αγκαλιά του επιτέλους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Κόκκινο δωμάτιο, διάλογος Μάρως - αρχικαμαριέρας με θράσος - με χοντρούλα ξανθιά καμαριέρα βου που κλέβει:

-Ποιος βούτηξε τις 2 ζυγαριές;

-Τι να τις κάνω καλέ εγώ τις 2 ζυγαριές;

- Να βάζεις το ένα πόδι στη μία, το άλλο στην άλλη και να βγάζεις το άθροισμα γιατί αν κάτσεις σε μία θα σπάσει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Ο φίλος μου: "Εσύ φοράς ντεκολτέ κι εγώ παθαίνω ντεκολπέ"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Εχθές στην παραλία,
που ακούγαμε τραγουδάκια από το κινητό (που ξέχασα να αναφέρω)
που μου τραγουδούσε και είχε και ωραίο στυλάκι και ωραίο υφάκι!!
Είχε βάλει για μικρόφωνο το κουτάκι της μπύρας
και εγώ καθόμουν δίπλα και τον χάζευα!:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


και



για την αποθέωση

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χτες έτυχε να ακούσω μία κουβέντα δυο μικρών κοριτσιών και πολύ μου θύμισε τον εαυτό μου στα 10 μου...



Κοριτσάκι 1: Δεν μου έχει δείξει κάτι...:eek:
Κοριτσάκι 2: Όμως είναι πολύ κούκλος!!


Αχ μωρέ...Τι γλυκό! :)


(όμως ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω...γιατί από τόσο μικρή ηλικία εμείς τα κορίτσια θέλουμε να βασανιζόμαστε με έρωτες την στιγμή που έχουμε όλη την ζωή μπροστά μας για να βασανιστούμε άααπειρες φορές?!?!?! ):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χτες έτυχε να ακούσω μία κουβέντα δυο μικρών κοριτσιών και πολύ μου θύμισε τον εαυτό μου στα 10 μου...



Κοριτσάκι 1: Δεν μου έχει δείξει κάτι...:eek:
Κοριτσάκι 2: Όμως είναι πολύ κούκλος!!


Αχ μωρέ...Τι γλυκό! :)



...
Τι να της δείξει μωρέ στα 10;
το χαρακτήρα του στο Lineage? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaragda:)

Νεοφερμένος

Η smaragda:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
γενικά γέλασα σήμερα... δεν έχω παράπονο:D, αλλά το γέλιο το έριξα στο σημερινό επεισόδιο "υπέροχα πλάσματα", καταπληκτική σειρά. ευτυχώς που το έβαλαν επανάληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.










 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βάλε και μια δημοσκόπηση κι εκεί να κάνουμε την φιλοσοφική μας συζήτηση όσο αυτή είναι τέτοια και δεν είναι απλά παιχνίδια με την ετοιμολογία των λέξεων.

Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.. αυτό είναι το πλέον προφανές... Εγώ απλώς εκθείασα ποιος κάνει ουσιαστικά το πρώτο βήμα ασχέτως την κατάληξη αυτού...


:hehe::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μια συζητηση που ειχα με ενα παιδι απο εδω...:P

Β:αα τα νεα πηρα καινουργιο καλωδιο για τη κιθαρα
Α: καλωδιο ειναι αυτο που ειναι στο λαιμο ??
Α: η αυτο που ειναι στον ενυσχητη?
A::$
Β: στον ενισχυτη
Α: και τι χαιρεσαι?
B: αλλα παει και στο λαιμο αν δε καθεσαι καλα
B: ρε εχει ωριαο χρωμα και ακουγεται πολυ τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top