Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
μιλουσα με εναν φιλο μου χτες και...

Εγω:Ελα ρε,τι λεει ρε μ***κα?
Αυτος:Τι να πει ρε ψηλε!σημερα επαθα το σοκ της ζωης μου..
Εγω: Γιατι ρε?
Αυτος¨Ημουν σε ενα ιντερνετ καφε ρε φιλε και ηταν ενας διπλα μου που μου λεει:Τι ειναι αυτο το κιτρινο αγορι μου?(εννοωντας το μποξερακι μου).Εγω προσπαθω να καταλαβει τι θελει!
Εγω: Και?τι εγινε ρε μπρο?
Αυτος: Αστα,αστα...μετα ξαφνικα παει να ανοιξει το μποξερακι μου και μου λεει:(μπορω να δω και το εσωτερικο? ) εγω του δινω ενα μπουνιδι και τον μαζευαν απο κατω...
Εγω: xa0xa0ax0ax0ax0ax0ax0ax0ax0ax0ax0ax0ax0xa0ax0ax0xa0ax0xa0 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
''Ρε φίλε θα ερχόμουν, αλλά φοβόμουν μην με ξεχάσει το χρυσόψαρο''

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις και να πεις "η ζωή αξίζει για αυτές τις στιγμές"...;;;
Ούτε καν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
η ξαδερφη μου! ( 9 μηνων ειναι :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το τελευταίο πράγμα που με έκανε να χαμογελάσω???


Πραγματικά πρέπει να τις βάλω στο MyCat μια μέρα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ο ήχος της πόρτας που έκλεισε πίσω

Home alone και πάλι!!!

Κυκλοφορείς γυμνή χωρίς να σε νοιάζει μη σε δει κανείς,
βάζεις τέρμα δυνατά μουσική και χορεύεις σα χαζή χωρίς να σε κράζουν να χαμηλώσεις,
φέρνεις όποιον θες σπίτι ό,τι ώρα θες και το κάνετε μπουρδέλο,
μιλάς στο τηλ. με την άνεσή σου... και γενικώς κάνεις ό,τι γουστάρει η ψυχή σου χωρίς να δίνεις λογαριασμό!

Δε ζητάω τίποτα άλλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αναζητώ εναγωνίως ένα απολωλών πρόβατο
mittenwald λεγόταν
το ψάχνω παντού και άρα και εδώ
κάθε βοήθεια θα ήτο χρήσιμη
και για μένα
αλλά κάθε βοήθεια είναι πάνω από όλα χρήσιμη για αυτόν που βοηθάει
εις το επανειδήν
..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μολις ανακαλυψα ενα αχτυπητο διδυμο που χορευε σε αποκλειστικα δικο του ρυθμο και στυλ, οπου ειχα τη χαρα και την τιμη να το παρακολουθησω περσι λαιβ στα 2 μετρα αποσταση!
ΠΟλυ γελιο τοτε, ακομα περισσοτερο σημερα!

:D

https://www.youtube.com/watch?v=1TQNJwNOqH8&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=7s6QIGXSi_k&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χαχαχα, μολις τωρα με το video της νεραιδας, χαχαχα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όπως αναφέρθηκε και πριν αηδιαστική φράση είναι όταν μια γυναίκα λέει στα @@. Και μένα στο μ$#νί μου μωρή

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από germ1984

Δείτε και τα αρχαιοελληνικά αγάλματα, ο Δίας, ο Ερμής και οι υπόλοιποι δεν ήταν και τίποτα σούπερ-προικισμένοι, παρόλα αυτά είχαν τις καλύτερες γκόμενες...


love_angel :



ναι... στη μυθολογια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
-Πως τα πατε με το σεξ?
-Δεν εχει σεξ, τωρα το λεμε μπαρμπεκιου. Μια πανω μια κατω και ετοιμο!

Λυθηκα...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
"Όταν ακούς να γίνεται λόγο για «ασφάλεια» στο μυαλό σου ξεπηδούν τρομακτικές λέξεις όπως: βαρεμάρα, ανία, Ταύροι, βάλτος, Καρκίνοι, πνίξιμο, μέση ηλικία..."

Χαχαχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μολις ανακαλυψα ενα αχτυπητο διδυμο που χορευε σε αποκλειστικα δικο του ρυθμο και στυλ, οπου ειχα τη χαρα και την τιμη να το παρακολουθησω περσι λαιβ στα 2 μετρα αποσταση!
ΠΟλυ γελιο τοτε, ακομα περισσοτερο σημερα!
:D

...αν σου πω οτι και φέτος Ικαρία ήταν;! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
...αν σου πω οτι και φέτος Ικαρία ήταν;! :P

Αντεεεεεεεε!! :D
Μαρη κι εσυ παλι εκει ησουν?! :eek:
Σαν δεν ντρεπεσαι λεω εγωωωωωωωωω!!!!!!! :P

γκρρρρρρρρρρρ!
Τωρα θυμωσαααααααααα!

:mad::mad::mad:
Και μη βαλεις τη γατα σου να κλαιει! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτή η ...σελίδα: https://www.thechurchofgoogle.org/

Our Google, who art in cyberspace,
Hallowed be thy domain.
Thy search to come,
Thy results be done,
On 127.0.0.1 as it is in the Googleplex.
Give us this day our daily searches,
And forgive us our spam,
As we forgive those who spam against us.
And lead us not into temptation,
But deliver us from Microsoft.
For thine is the search engine,
And the power,
And the glory,
Forever and ever.
Amen.

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.


χααχαχχα. Μα είναι μωρέ καλός =]
αχαχχα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Η υπογραφή του μέλους "jj!" που μόλις παρατήρησα:

Η πιο χαμένη
από όλες τις μέρες,
είναι εκείνη
που δεν γελάσαμε


Nicolas Chamfort


:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top