Ποιον χαρακτήρα θα εξαφανίζατε!

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
χμ..... μετά από μερικά επισόδεια... περίπου 20, τελικώς την συμπαθείς :P (Γύρω στα 24 είναι η σεζόν :D)
Δε συγρίνεται δε, σε καμία περίπτωση, με την ξανθιά του Miami η οποία είναι μια γλύκα!!!


Οκ τελικώς συμφωνώ μαζί σου... :P
:lol:
Eγώ που έχω δει όλη την 5η σεζόν και μερικά σκόρπια επεισόδια που βάζει η tv ακόμα δεν την εχω συνηθίσει :hehe:

Επίσης πολύ απαίσιος είναι και ο αρχηγός τους...Νομίζει ότι τα ξέριε όλα και πετάει κάτι πατάτες ώρες ώρες που ενώ τα λέει στα σοβαρά,ακύγονται εντελώς γελοία....

Πάντως,άσχετο,από αυτή τη σειρά αυτοί που είναι καλοί (κατά τη γνώμη μου) είναι ο Nick, η άλλη η κοπελιά που συνεργάζεται μαζί του (Sara) και ο Greg :D :D



:) !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:lol:
Eγώ που έχω δει όλη την 5η σεζόν και μερικά σκόρπια επεισόδια που βάζει η tv ακόμα δεν την εχω συνηθίσει :hehe:

Επίσης πολύ απαίσιος είναι και ο αρχηγός τους...Νομίζει ότι τα ξέριε όλα και πετάει κάτι πατάτες ώρες ώρες που ενώ τα λέει στα σοβαρά,ακύγονται εντελώς γελοία....

Πάντως,άσχετο,από αυτή τη σειρά αυτοί που είναι καλοί (κατά τη γνώμη μου) είναι ο Nick, η άλλη η κοπελιά που συνεργάζεται μαζί του (Sara) και ο Greg :D :D



:) !!!!

Για να είμαι απολύτως ειλικρινής, χρειάστηκε να δω ΚΑΙ τις 5 σεζόν για να πω ότι εεεε οκ... κάπως την συμπάθησα :P
Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να συγκρίνω ΟΛΟ το team με αυτό του Μαϊάμι... το οποίο έχω δει μόνο 2 σεζόν και μπορώ να πω ότι μου αρέσουν πολύ πολύ καλύτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Τώρα μου ήρθε η ιδέα για τον ποιον θα εξαφάνιζα! Τον Mr Hankey και τον Towelie από το Southpark! Τα επεισόδια τους με εκνευρίζουν!!! Παραείναι ηλίθια! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Kαλησπέρα!:)
την ξανθότατη και βλακότατη κορούλα του Τζακ Μπάουερ!

Έχω δει μόνο την 1η season, αλλά συμφωνώ απόλυτα!!!
Τι βλαμένο παιδί!!!:mad:



Επίσης τον Michael από το Lost!
"Μy boy! I have to save my boy!" :angry:
Χαλάρωσε ρε μεγάλε λίγο.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
εγω ηθελα να εξαφανιστει η Αννα Λουσια απο το Lost και η επιθυμια μου πραγματοποιηθηκε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εγω ηθελα να εξαφανιστει η Αννα Λουσια απο το Lost και η επιθυμια μου πραγματοποιηθηκε :clapup:

μιλάμε για άνθρωπο-σκυρόδεμα... :mad:
Spoilers παίδες μην ξεχνιόσαστε! Πωπω ευτυχώς δεν θυμάμαι ποιος είναι ποιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
την ξανθότατη και βλακότατη κορούλα του Τζακ Μπάουερ

ποιος ειναι ο τζακ μπαουερ;;; :redface:

:stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
εγω ηθελα να εξαφανιστει η Αννα Λουσια απο το Lost και η επιθυμια μου πραγματοποιηθηκε :clapup:

Spoilers παίδες μην ξεχνιόσαστε! Πωπω ευτυχώς δεν θυμάμαι ποιος είναι ποιος!

...Too late! :( :mad:

(Αν και συμφωνουσα με την επιθυμια, δεν ηξερα για την πραγματοποιηση :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
...Too late! :( :mad:

(Αν και συμφωνουσα με την επιθυμια, δεν ηξερα για την πραγματοποιηση :/: )


:sorry: :sorry:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
*****



Toν αχάρηστο... :/:



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καρντιά μου, σύνελθε asap~!

Αν μπορούσατε,από σειρά ή ταινία ποιον χαρακτήρα θα εξαφανίζατε?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Την σελίνη απο την Λάμψη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Την σελίνη απο την Λάμψη:P
Τη λάμψη γενικώς!!!!!

Ευκολα την Julia απο το nip tuck.....
Είναι η πηγη του κακου αυτη η γυναικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny_619

Νεοφερμένος

Ο Γιάννος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
την μαρκέλα απο την μαρία η άσχημη...πόσο μου τι δίνει...[smilie=10,40,14]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τη κόρη του Τζακ Μπάουερ στο 24. Όλο βλακείες κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πλέον τον Τζον Λοκ, στο lost, έχει αρχίσει άσχημα να μου τη δίνει στα νεύρα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top