Ποιον χαρακτήρα θα εξαφανίζατε!

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Τη Φοίβη από τα Φιλαράκια

2. Αυτή που παίζει τη Μαρία από τη Μαρία την άσχημη (είναι εκνευριστικότατη :mad:)

Δε μου έρχεται κάτι άλλο... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. Τη Φοίβη από τα Φιλαράκια

2. Αυτή που παίζει τη Μαρία από τη Μαρία την άσχημη (είναι εκνευριστικότατη :mad:)

Δε μου έρχεται κάτι άλλο... :worry:



:eek::eek::eek:

:P



Εγώ τον Tweety! :mad: Ή καλύτερα θα τον έπιανα, θα τον σκότωνα και θα τον έδινα στον Sylvester! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ΝΑΙΙΙΙΙΙ! Και επίσης τον Jerry! Θα έβαζα τον Τομ να τον φάει! Αλλά τον Tweety ακόμα περισσότερο! Θέλω να πεθάνει αυτό το χαζό πουλί! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:eek::eek::eek:

:P



Εγώ τον Tweety! :mad: Ή καλύτερα θα τον έπιανα, θα τον σκότωνα και θα τον έδινα στον Sylvester! :P

ΝΑΙΙΙΙΙΙ! Και επίσης τον Jerry! Θα έβαζα τον Τομ να τον φάει! Αλλά τον Tweety ακόμα περισσότερο! Θέλω να πεθάνει αυτό το χαζό πουλί! :P:P:P


:eek::eek::eek:


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΝΑΙΙΙΙΙΙ! Και επίσης τον Jerry! Θα έβαζα τον Τομ να τον φάει! Αλλά τον Tweety ακόμα περισσότερο! Θέλω να πεθάνει αυτό το χαζό πουλί! :P:P:P


Ω ναι!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Τη Φοίβη από τα Φιλαράκια

Εισαι τρεεεεελη; :eek:

ROADRUNNER....

ΠΙΑΣΤΟΝ ΠΙΑ ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πλέον τον Τζον Λοκ, στο lost, έχει αρχίσει άσχημα να μου τη δίνει στα νεύρα.:mad:
Όχι όχι και πάλι όχι!!;):P
Το Λοκ????Μα αυτός κάνει ό,τι του λέει το νησί...εμένα μ'αρέσει πολύ πάντως.;)
Εγώ το Robert Knepper απ'το Prison Break...Πολύ σπαστικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannaki

Νεοφερμένος

Η joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ευκολα την Julia απο το nip tuck.....
Είναι η πηγη του κακου αυτη η γυναικα

κι εμένα μου τη σπάει αλλά χωρίς αυτή σχεδόν δε θα υπήρχε η σειρα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
τον τύπο στο Prison Break που ήταν δεσμοφύλακας στη πρώτη σαιζόν ( όνομα δεν θυμάμαι με την καμία ) μου την δίνει αφάνταστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ευκολα την Julia απο το nip tuck.....
Είναι η πηγη του κακου αυτη η γυναικα
ωωω ναι!!!
μ' εκνευρίζει απίστευτα αυτή η γυναίκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
τον T-bank από το prison break αχώνευτος όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Toν robin από τον batman, είναι βλάκας, άχρηστος και παλιότερα ντυνόταν σα μπανάνα.




die robin die!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έναν "αγωνιστή" κι έναν συν-επίθετο καθηγητή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
1. Τον χρακτήρα του Ξανθόπουλου στις ταινίες τις μελό. Πολύ κλάμα η κυρία. :cry_x:
2. Τον τύπο του δοσύλογου ( Αρτέμη Μάτσα). Με λένε Αρτέμη. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Τη Lara Croft, τα Tomb Raider (games & movies) και την Angelina Jolie (in real life ^^). Επίσης όλες τις ταινίες Harry Potter (Lamer) και μαζί το παιδάκι που τον υποδύεται (εξίσου αντιπαθητικό με τη Jolie). Και τέλος τον Wolverine από τους X-Men.

Burn you wretches! Burn!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάνε χρόνια που έχω να δω x-men.. τον ξέχασα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
:eek:

Ήταν ο αγαπημένος μου!

Μπα, μου φαίνεται πολύ υπερτιμημένος ήρωας. Χαίρομαι που στα κόμικ ο Magneto τον κάνει pew pew! :mad::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top