Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Στο κρεββατι θελω οπωσδηποτε τοιχο για να ακουμπαω το ποδαρι μου.

Αν μπει στο ραδιο τραγουδι που μου αρεσει και παρκαρω, θα τελειωσει πρωτα το τραγουδι και μετα θα βγω απο το αμαξι, δεν μπορω να το κοψω στη μεση,κατι θα γινει.

1) Αν δεις πώς έχω κάνει τον τοίχο απέναντι με τις βρωμοποδάρες μου... lolololololol
2) Το ίδιο κι εγώ, παρόλλ' αυτά αν με βγάλει έξω ο πατέρας μου με το ζόρι, μπαίνω στο ίντερνετ και τα κατεβάζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εγω παλι στεγνα βγαζω μπλοκακι και στυλο και ξεκιναω να γραφω στιχους,μπας και βρω ποιο ειναι και μου το κατεβασει καποιος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν μπει στο ραδιο τραγουδι που μου αρεσει και παρκαρω, θα τελειωσει πρωτα το τραγουδι και μετα θα βγω απο το αμαξι, δεν μπορω να το κοψω στη μεση,κατι θα γινει.

+10 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:P





Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το PC μου χωρίς ανοιχτά ηχεία. Και να ξέρω ότι καθόλου δεν θα τα χρησιμοποιήσω, τα ανοίγω πάντα. Δεν αισθάνουμαι άνετα αλλιώς. :|



Επόμενο στάδιο: θα ανοίγω το printer και το scanner για να τους κάνουν παρέα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Και εγώ ανοίγω πάντα τα ηχεία, δεν ήξερα ότι είναι παραξενιά! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παραξενια...ο καθενας βλεπει με διαφορετικο τροπο την "παραξενια"του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να πω άλλη μία. Έχω μεγάλο κόλλημα στο μετρό να μιλώ με τους τουρίστες που μπαίνουν σε τρένο της Γραμμής 3 που δεν πάει αεροδρόμιο, οπότε θα πρέπει να κατέβουν και να περιμένουν άλλο.

Έχω μιλήσει με Άγγλους, Ιρλανδούς, Ιταλούς, Γερμανούς... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
xaxaxa!!! πας και τους μιλας απο μονος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
βιτσιο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
xaxaxa!!! πας και τους μιλας απο μονος σου?
Τους βλέπω να κοιτάνε περίεργα, κι απλά ρωτάω airport? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μπράβο βρε Γιώργο! Τους δείχνεις τη φιλόξενη πλευρά μας! :D

Εγώ πάλι αν και τις έχω ξαναπεί θα ήθελα να εκφράσω ξανά την απέχθεια μου για τα υπερβολικά αργά άτομα και τον έντονο εκνευρισμό που μου προκαλούν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στις εξετάσεις που έδωσα για την άδεια θυμήθηκα πόσο μου την σπάει να κουνας το μπλάνκο πριν το χρησιμοποιήσεις! Αυτός ο ήχος μου την δίνει στα νεύρα εντελώς, έτοιμη ήμουν να σφαλιαρίσω την διπλανή που όλο κάτι διόρθωνε! :D

Επίσης με εκνευρίζουν αφόρητα αυτοί που οδηγούν πολύ σιγά ενώ ο δρόμος είναι άδειος και δεν είναι δεξιά! Πήγαινε δεξιά ρε μεγάλε και πήγαινε και με τα πόδια σπρώχνοντας τ' αμάξι, δεν μ' απασχολεί! :P Ακόμα πιο σπαστικό είναι όταν σε δρόμο με δύο λωρίδες ανά κατεύθυνση έχεις μπροστά σου δύο αμάξια που προσπαθούν να αποφασίσουν αν θα γίνουν φίλοι ή όχι και πάνε με την ίδια (χαμηλή) ταχύτητα για ώρα και άρα εσύ δεν μπορείς να περάσεις από πουθενά (το από πάνω τους το έχω σκεφτεί πολλάκις, αλλά τελικά αλλάζω γνώμη :P). Γενικά άμα δεν έχει κίνηση και την δημιουργούν οδηγώντας μαλακώδως και δεν έχω από που να φύγω, .. ε τσαντίζομαι! Τέλος τσαντίζομαι αν οδηγεί άλλος κι είμαι συνοδηγός και κολλάει πίσω από λεωφορείο και του παίρνει 3 ..στάσεις για να αποφασίσει να προσπεράσει - κάνε μια αριστερά ρε άνθρωπεεεεεεεεεεεεεεε να φύγουμε, δεν θέλω άλλο καυσαέριο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
..........Τέλος τσαντίζομαι αν οδηγεί άλλος κι είμαι συνοδηγός και κολλάει πίσω από λεωφορείο και του παίρνει 3 ..στάσεις για να αποφασίσει να προσπεράσει - κάνε μια αριστερά ρε άνθρωπεεεεεεεεεεεεεεε να φύγουμε, δεν θέλω άλλο καυσαέριο! :P


:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε είπα να μη σε δώσω στεγνά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
harmful για τον εαυτο μου, οταν εχω νευρα η απανωτα αδιεξοδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Φαγητό: πριν ξεκινήσω, φωτογραφίζω το πιάτο στο μυαλό μου. Αν κάτι από αυτά που έχει πάνω δεν καταλήξει στο στομάχι μου, ο άνθρωπος που "τσίμπησε" αυτό το κάτι περνάει πολύ άσχημα μετά. period.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φαγητό: πριν ξεκινήσω, φωτογραφίζω το πιάτο στο μυαλό μου. Αν κάτι από αυτά που έχει πάνω δεν καταλήξει στο στομάχι μου, ο άνθρωπος που "τσίμπησε" αυτό το κάτι περνάει πολύ άσχημα μετά. period.

:rofl::rofl::rofl:

Shaman doesn't share food!!! Σαν τον Joey ένα πράγμα!

Εγω πάλι έχω κόλλημα με το μαξιλάρι μου!!! Με εκνευρίζει αφάνταστα να το πιανουν, να βάζουν το κεφάλι τους και γενικά να το ακουμπούν! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όταν μαγειρεύω δεν θέλω να είναι μπάχαλο η κουζίνα... Όλα τα υλικά είναι σε σειρά και όταν χρησιμοποιηθεί το σκεύος και δεν το θέλω θα το πλύνω εκείνη την στιγμή... 'Η αν πέσει κάτι πάνω στο πάγκο θα σκουπιστεί αμέσως...
Και μέχρι να γίνει το φαγητό η κουζίνα αστράφτει :redface:

















































Πείτε μου ότι το έχουν κι άλλες αυτό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Όταν μαγειρεύω δεν θέλω να είναι μπάχαλο η κουζίνα... Όλα τα υλικά είναι σε σειρά και όταν χρησιμοποιηθεί το σκεύος και δεν το θέλω θα το πλύνω εκείνη την στιγμή... 'Η αν πέσει κάτι πάνω στο πάγκο θα σκουπιστεί αμέσως...
Και μέχρι να γίνει το φαγητό η κουζίνα αστράφτει :redface:

Πείτε μου ότι το έχουν κι άλλες αυτό! :P
μουά. obsessed με τη κουζίνα μου. κανείς δε την αγγίζει.

Ι'm always watching :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βικακι, κι εγγω το χω! οχι τοσο εντονα, αλλα ναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγω πάλι έχω κόλλημα με το μαξιλάρι μου!!! Με εκνευρίζει αφάνταστα να το πιανουν, να βάζουν το κεφάλι τους και γενικά να το ακουμπούν! :worry:

Κι εγω.(με εξαιρεση 2 ατομα μονο,που δεν εχω προβλημα)
Επίσης δεν μπορώ να βλέπω τσάντες πάνω στο κρεβάτι μου.Αναβουν λαμπάκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top