Παντρεύομαι λέμε!!!

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Καλή μου ΚΟΥΕ, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η ζωή σου από δω και στο εξής να είναι ένα όνειρο, όπως τα όνειρα που βλέπουμε εμείς τα κοριτσάκια στις πολύ μικρές ηλικίες, γεμάτα υποσχέσεις για ένα υπέροχο αύριο..... :redface:
Στο σπιτικό σου να ακούγονται μόνο γέλια χαράς & ευτυχίας, και πολύ πολύ σύντομα μωρουδίστικα λογάκια......

Κάθε καλό
Για σήμερα
Και για πάντα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Να ζήσετε,να είστε πάντα ερωτευμένοι και καλούς απογόνους!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
:)
Να ζησετε με υγεια και ο,τι αλλο επιθυμειτε! Εχετε κανονισει ταξιδι μελιτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλέ!! Πως και δεν έχω γράψει εδώ νωρίτερα;;; Αιντάα... στον κόσμο μου είμαι πάλι!
ΚΟΥΕ μου να ζήσετε :clapup:, να μην σβήσει ποτέ αυτό που νιώθετε :inlove: και να κάνετε πολλά όμορφα και πανέξυπνα μοντεράκια :baby: ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Να ζήσετε :)

@ Michelle μέχρι να φτάσουν σε κάποια ηλικία τα μοντεράκια θα έχει κατέβει η Ομάδα Ε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, υγεία πάνω από όλα, ευτυχία, πολλά πολλά και όμορφα παιδάκια και όλη σας η ζωή να είναι γεμάτη μόνο από όμορφες και ευτυχισμένες στιγμές!!! Ότι ομορφότερο και καλύτερο υπάρχει σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!!:)
Σημείωση: Μπορώ να έχω 3 κουφέτα από τον δίσκο με τα στέφανα παρακαλώ???:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
Σημείωση: Μπορώ να έχω 3 κουφέτα από τον δίσκο με τα στέφανα παρακαλώ???:redface: :P
ω ναι!!! επισης μπορεις και να γραφτεις και στις σόλες απ τα παπoύτσια μου αν το επιθυμείς! ;)


Συνεχίζω να σας ευχαριστώ όλους για τις ευχες σας!
Με έχετε σκλαβώσει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ναί ναί ναί!!!!!!!:clapup:
Και κουφέτα και το όνομα μου στα πα*****ια παρακαλώ!!!!:redface:
Ευχαριστώωωωωω!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κουέ μου είναι απίστευτο αυτό που διαβάζω!Αχ κοπέλα μου χαίρομαι πάρα μα πάρα πολύ!(γμτ τι χάνω για να μην μπαίνω!:mad:) Κοπέλα μου σου εύχομαι τα καλύτερα....Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με το σύντροφό σου και να γεράσετε μαζί....Και να κάνετε πολλά πολλά παιζάκια....Αναλαμβάνω να γίνω η δασκάλα τους :P Βίον ανθόσπαρτον κι ένα τραγούδι που μου έρχεται και σας το αφιερώνω είναι αυτό που λέει :
Στα εβδομήντα εννιά
όταν θα ʼσαι γιαγιά
τίποτα δε θα ʼχει αλλάξει
σου τʼ ορκίζομαι ξανά
πως για μένα θα ʼσαι πάντα δεκαεννιά.

Στα εβδομήντα εννιά
όταν θα ʼσαι γιαγιά
πιο πολύ θα σʼ αγαπάω
και λογάκια τρυφερά
στο αυτάκι θα σου λέω ψιθυριστά.

Στα εβδομήντα εννιά
όταν θα ʼσαι γιαγιά
θα σε παίρνω απʼ το χέρι
και μαζί σιγά σιγά
θα πηγαίνουμε τα βράδια σινεμά.

Μακάρι να είστε έτσι όλοι σας τη ζωή.... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:) :) :)
Σου εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου, να ζήσετε μαζί ευτυχισμένοι, όπως τώρα..., μέχρι τα βαθιά σας γεράματα και να κάνετε τα όλα τα όνειρά σας πραγματικότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ευχομαι να ζησετε μια ονειρεμενη ζωη,γεματη χαρουμενες στιγμες εσυ κ ο συντροφος σου!να ξυπνας καθε μερα διπλα του με ενα χαμογελο ευτυχιας ζωγραφισμενο στο προσωπο σου...κ καποια στιγμη,μετα απο πολλαααα πολλααα χρονια να κοιταξεις πισω κ να ευχαριστησεις το θεο που σε αξιωσε να ζησεις μια τετοια ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος1087

Νεοφερμένος

Ο νικος1087 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τις θερμότερες ευχές μου για υγεία και και ευτυχία!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Αντε τι να σας κάνω....
ας ανοιξω τελικά και το σχετικό θεμα :redface:

30 Ιουνιου (νταλα κατακαλοκαιρο :P ) στις 8 το βραδυ :redface:
Το που και με ποιον.. μονο σε ΠΜ αν ενδιαφερεται καποιος να ερθει :P
(ε δε θα το ανακοινωσω και σε οοοοοοοοοοοολο το στεκι.. κυκλοφορουν κι ασχετοι :P χωρις παρεξηγηση ε? :P )

δεχομεθα ευχες :redface:

Δεν σας ξέρω, αλλά παρατήρησα πως η μέρα του γάμου σου θα είναι η μέρα που θα κλείνεις ένα χρόνο ως εγγεγραμένο μέλος στο φόρουμ!

Να ζήσετε, ό,τι ποθείτε!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
καλε κυρια κακη επιροη μην ξεχασετε να του πατησετε το ποδι εεεεεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kajira:
Δεν σας ξέρω, αλλά παρατήρησα πως η μέρα του γάμου σου θα είναι η μέρα που θα κλείνεις ένα χρόνο ως εγγεγραμένο μέλος στο φόρουμ!

Να ζήσετε, ό,τι ποθείτε!

:clapup:
wow! αυτό κι αν ειναι παρατήρηση!!!
δεν το είχα προσεξει!!! Tks που μου το υπέδειξες!!
και φυσικά ευχαριστώ και για τις ευχες σου, και εσένα κι όλους όσους συνεχίζουν να με τιμουν χαρίζοντας μου τις :)


Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
καλε κυρια κακη επιροη μην ξεχασετε να του πατησετε το ποδι εεεεεε?
λεω να μην το κάνω αυτό...
του παταω ΟΟΟΟΟΛΟΥΣ τους κάλους καθημερινά έτσι κι αλλιως.. ας τον αφήσω μια μέρα ήσυχο τον δόλιο... δεν του φτανει που με παντρεύεται... να τον πατήσω κι όλας? :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
απορω πως δεν ειδα αυτο το θεμα νωριτερα..............

ΚΕ απο τα βαθη της ψυχης μου ευχομαι να ειστε παντα ερωτευμενοι και ευτηχισμενοι, με πολλα παιδακια και εναν ερωτα που θα κρατησει αιωνες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Φχαριστώ που μού'δειξες το δρόμο, ΚΕ μου!:redface::redface::redface::redface:

Λοιπόν, και πάλι...
Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!! :flowers: :flowers::flowers::flowers: :kissing:
ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ!!!:clapping::clapup:
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ...καλούς απογόνους!!!:yahoo::vroum:
:drunk::beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Εύχομαι ο έρωτας σας να μείνει πάντα νέος :huglove:

και να κάνετε πολλά πολλά :baby: :baby: .

Ό,οοοοοοοοοτι καλύτερο...

Και την ημέρα του γάμου να πάνε όλα καλά και να τη χαρείς στο απόλυτο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΝΑ ζήσετε, να ευτηχήσετε, καλούς απογόνους ΚΑΙ κάθε μέρα ευτυχισμένη για πολλά πολλά χρόνια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχ καλο μου!!!!!!!!!!!!!!:D
Βιον ανθόσπαρτον! αχ τικριμα που δε το δα νωριτερα να ρθω να σου πεταξω δυο σακουλια ρυζι στο κεφαλι! ακου εκει λεει να μην τον πατησει... :P
να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!
σαγαπω πολυ πολυ και το ξερεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top