Παντρεύομαι λέμε!!!

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
KE μου,σας εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου ό,τι καλύτερο για αυτή τη μέρα, αλλά και για την υπόλοιπη ζωή σας!!!:)
Να ζήσετε να ευτυχήσετε και καλούς απογόνους!!!:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Αχχχχ....Κ.Ε. σήμερα είναι η σειρά μου να κλάψω για σένα!!!!!!!
:'( :'( :'( :'( :'(

Πω,πω ξεφτιλιστήκαμε μεσημεριάτικα....Ευτυχώς είναι δάκρυούλια χάρας και συγκίνησης από τις ευχές που διαβάζω!!!!:D

να δεις κλαμα που θα ριξουμε και για σενα που έρχεσαι από πισω στην σειρα :'(:'(:'(:'(

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι να είστε και καλούς απογόνους.:clapup:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Να ζήσετε.να ευτυχήσετε και καλούς απογόνους

:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
αντε και αλλο κακο να μη σε βρει:D ..πλακα κανω:whistle: .Να ειστε παντα καλα μαζι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Βιον ανθόσπαρτον Κουε μου..Εύχομαι ότι καλύτερο γιατι σου αξίζει:)
Και ευχές για μια ζωή γεμάτη και ευτυχισμένη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η ωρα η καλη!
Δεν ξερω τι λενε σε τετοιες περιπτωσεις, δεν τα παω καλα με αυτα,
τις καλυτερες ευχες μου ομως να ζησετε και να ευτυχισετε τις εχετε και ας μην σας γνωριζω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Σου εύχομαι να ζήσεις ευτυχισμένη κι ο μήνας του μέλιτος να κρατήσει μια ζωή!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλή μου Καλή Επιρροή. σου εύχομαι να γίνεις μια σωστή γονέας πιστή στις δικές σου αξίες και να μεγαλώσεις τους ανθρώπους που θα ζουν για πάντα και θα αποικήσουν το σύμπαν... είμαι υπερήφανος για σας!!!
Είθε η ζωή σας μαζί να είναι με γερό τιμόνι σε πολλά καλά φιλόξενα λιμάνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Συγχαρητήρια ΚΕ.Να ζήσετε,καλούς απογόνους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να ζησετε και να ειστε παντα ερωτευμενοι! :) Καλο κουραγιο με τις ετοιμασιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
να ζησετε καλους απογονους κ οτι ποθειτε να το εχετε!!!!!!!!!!!!!!!
καλε το σκεφτηκες καλα? ρωτα κ καμια παντρεμενη να σου πει χεχεχεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Να ξαναπώ κι εγώ τα συγχαρητήριά μου...:alljumpy:

Να ζήσετε, να ευτυχήσετε, όλα καλά να σας πηγαίνουν πάντα εύχομαι και φυσικά καλούς και πολλούς απογόνους :baby::baby::baby: (καλά όσους θέλετε εσείς!! ;)

Να πετάξεις και ανθοδέσμη στο στέκι να δούμε ποια θα την πιάσει!!!
Ορίστε από τη χαρά πάλι ασυναρτησίες λέω!!!

:flowers::flowers::flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Βίον Ανθόσπαρτον Καλή Επιρροή..
Είθε μόνο ευτυχία να χτυπά την πόρτα σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υπάρχει μια νέα σχετικά μόδα....
ενα βιβλιο ευχων που γραφουν μέσα οι προσκεκλημένοι....
να ξέρετε οτι αυτες οι σελίδες με τις δικές σας ευχες θα εκτυπωθουν και θα προστεθουν σε αυτο το βιβλίο...

Εκτιμω απεριοριστα κάθε σας ευχη....
με εχετε συγκινήσει σε απιστευτο βαθμό....
δεν ξέρω γιατί αλλά δεν το περιμενα.....
ουτε την ανταποκριση σας αλλά ουτε ότι θα με παιρναν τοσες φορες τα ζουμια από συγκίνιση σε ενα Thread.....

δεν ξέρω με ποιο τροπο να σας ευχαριστησω για την χαρα και συναμα συγκινηση που μου δινεται... δεν ξέρω τι να σας αντευχηθω περα απ το να πω σε όλους σας....

Αν μου λεγατε περισυ τετοια εποχη οτι σε ενα χρονο θα παντρευτω θα γελαγα μεχρι δακρυων....
Δεν ξέρεις ποτε τι σου ξημερωνει... γιαυτο μην τα βαφεις ποτε μαυρα... να ζεις την καθε μερα ξεχωριστα με το μεγαλοπρεπεια και τον σεβασμό που σου ανηκει....

Σας ευχομαι ολων σας μαζι και στον καθενα ξεχωριστα τα καλύτερα, και σας ευχομαι επισης να δειτε ολοι (οσοι δεν το εχετε δει ακομα) ότι η πραγματικη ευτυχια ερχεται εκει που δεν την περιμενεις απο κυριως... μικρα πραγματα....
Η ζωή ειναι γεμάτη στιγμές...

(οκ με επιασε οιστρος... απ τη συγκινηση ειναι.. μη μου δινετε σημασια :'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Να σου ξανα δώσω [και δημόσια αυτή τη φορά] τις ευχές μου και πάλι ΚουΕ. :clapup:

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και κάθε μέρα να είναι ξεχωριστή και γεμάτη αγάπη!

Καλούς απογόνουν [μοντεράκια όπως είπε ο Γιάννης :D (μπορεί να μας χρειαστούν και στο steki αργότερα :jumpy: ] και ελπίζω τα παιδιά σου να σου μοιάσουν στον τρόπο σκέψης και να τα μεγαλώσεις με τις δικές σου αξίες και του άντρα σου [που για να τον επέλεξες θα αξίζει και εκείνος πολλά! ]. ;)

Τα πράγματα όντως πρέπει να είναι κάπως παράξενα στην αρχή [άγχος - συγκίνηση.. κάνεις ένα μεγάλο βήμα στη ζωή σου.. μια νέα αρχή :clapup: ]





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ε!Αφού θα τυπωθούν οι σελίδες να σου ευχηθώ και δημόσια(δεν θέλω να λείπω απο το μπουκ σου βρε κοπελιά:redface: ).

Είναι περίεργο να σου προξενούν συγκίνηση τα καλά νέα για έναν άνθρωπο που δεν έχεις δει ποτέ.Κι όμως να έχεις μοιραστεί τόσα μαζί του και να τον έχεις εκτιμήσει βαθιά που να τον νοιώθεις δικό σου, μέρος της καθημερινότητας σου.Όταν πρωτοέμαθα για τον γάμο σου σκέφτηκα αυτό που κάποτε υπέγραφες(εμπνευσμένη απο κάποιο άλλο μέλος) πως τελικά η ζωή δεν σταματά σε αυτούς που μας την καταστρέφουν αλλά συνεχίζεται μέχρι να βρούμε εκείνους που θα την αλλάξουν για πάντα.Ευχομαι να τον βρήκες και να ανηφορίσετε μαζί χέρι-χέρι το μονοπάτι της ζωής, να γευτείτε τις χαρές και τις λύπες της ενωμένοι και αγαπημένοι.Είναι δώρο η αγάπη.Και προτού γίνω υπερβολικά μελό θα κλείσω το μνμ μου λέγοντας πως ακόμη και αν δεν παραστούμε στο γάμο σου η σκέψη μας και η αγάπη μας θα σε συντροφεύουν στα σκαλιά της εκκλησίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για την καινούργια σας ζωή, εύχομαι να είναι πάντα στρωμένη με ροδοπέταλα και ευτυχία και σας αφιερώνω το παρακάτω ποίημα του Pablo Neruda:

I don't love you as if you were the salt-rose, topaz
or arrow of carnations that propagate fire:
I love you as certain dark things are loved,
secretly, between the shadow and the soul.
I love you as the plant that doesn't bloom and carries
hidden within itself the light of those flowers,
and thanks to your love, darkly in my body
lives the dense fragrance that rises from the earth.

I love you without knowing how, or when, or from where,
I love you simply, without problems or pride:
I love you in this way because I don't know any other way of loving

but this, in which there is no I or you,
so intimate that your hand upon my chest is my hand,
so intimate that when I fall asleep it is your eyes that close.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αντε με το καλό κούκλα μου, χάρηκα παρα πολύ για εσένα, εύχομαι να σε κάνει πάντα ευτυχισμένη χαρούμενη και να κάνετε γρήγορα υγιέστατα μωράκια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ΚουΕ μου να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι:clapup: :clapup:
Να κάνετε πολλά γλυκά μωράκια που να σου μοιάζουν στον χαρακτήρα;) (και στην εμφάνιση δηλαδή, γιατί όχι, απλά ο χαρακτήρας προέχει, και ο δικός σου είναι σπάνιος:) )
(Μεταξύ μας εγώ το είχα ψυλλιαστεί από πριν βάλεις αυτό το θρεντ)

Θέλουμε κι άλλες λεπτομέρειες! Πού θα πάτε ταξίδι του μέλιτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top