Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά, βιάζομαι και πρέπει να φύγω. Βρήκα υπολογιστή και ήρθα απλά να γράψω ότι θα βγω και μπορεί να ξαναμπώ αύριο. Έχουμε κάποιες επισκέψεις να κάνουμε. Να απαντήσω στα γρήγορα σε κάποια ποστ. Τάσο ανάμεσα σε Άλμα και Άκη, Άκη με τα χίλια. Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι είναι μαφιόζος. Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που τον έχει αποπάρει από την αρχή. Θυμηθείτε κάποιους ρόλους...! Δεν λέω περισσότερα. Με την Χαρά ρε παιδιά δεν έχουμε κάνει ''κόμμα'' απλά σε ένα ποστ κατάλαβα τον ρόλο της και την εμπιστεύτηκα απόλυτα. Προσέχτε αυτά που λέει, νομίζω ότι έχει να μας δώσει πάρα πολλά. Βοηθάει πάρα πολύ τους πολίτες. Πρέπει να βγω, θα επανέλθω μόλις μπορέσω με σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα το κοιτάξω τώρα Χρήστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δύο ώρες σας άφησα και έγινε της ιερόδουλης πάλι.
.
μια πολυ καλη και σωστη κινηση που μετα θεωρηθηκε ΚΑΙ υποπτη ! ! !
A,να και'νας ακόμη που σκέφτηκε αυτό που σκέφτηκα και΄γω.

οπως μας συμφερει Ακη, ετσι δεν ειναι;
Φυσικά.
Δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένετε στην Ντόιτς που [για καλή μας τύχη] δεν έχει εμφανιστεί και ενώ έχετε ένα ωραιότατο μαφιοζάκι το παίζετε κομψί-κομψά.
Η Ντόιτς αργά ή γρήγορα θα βγει.

Αχου σας μωρε.. Αχτυπητο διδυμο ειστε τα δυο σας... Να ναι καλα η φερυ που σου χωσε μια προφυλακιση..
ΕΛΙΩΣΑ.:hehe:
Και βέβαια είμαι καλά.


Καταρχας ενας δολοφονος ψηφιζει καποιον ακυρο. Οποτε να πως σιγουρευουμε τον Αλχ (νυν Χοακιν) για δολοφονο. Μετα οι δολοφονοι διασκορπιζονται στις ψηφους του πατρευς. Guest 278211, JKardakov, Alma Libre και ισως να ειναι και μια εκ των Melania/Loreley στους δολοφονους.
Να αντιπροτείνω κάτι;
Η Μελ γιατί να καρφωθεί τόσο με τη Χιμέλα ΕΚΤΟΣ λόγων καμουφλάζ;


Μονο οι πετρες δεν το χουν φωναξει οτι ειστε δολοφονοι ετσι...
Μπα,ιδέα σου.:P
δε σημαινει οτι επειδη ειστε εναντιον της εξ αρχης θα ειστε και αθωοι.. Αφου υποτιθεται οτι δεν ξερουμε τους ρολους των αλλων.. Μηπως εσυ ηξερες ποια ειναι η Χιμελα, ε Μελανια;
Καλό θα΄ταν αν την παλεύεις να διαβάσεις τα μηνύματά της.Την απάντηση θα την πάρεις από εκεί,αν και νομίζω ότι γνωρίζεις.

ξεχασα να προσθεσω στους υποπτους και τον Akis_Megara.
Πάλι καλά το θυμήθηκες.
α
γ) Δικαίωμά μου να πιστεύω οτι θέλω. Εγώ τον θεώρησα επικίνδυνο.
Μόνο αυτό θα σχολιάσω γιατί σε κόβω για πολιτάκι.
Έφυγε ο Πέτρος γιατί; Γιατί η Χιμέλα έχει το πλεονέκτημα της πειθούς και το χρησιμοποίησε εναντίον του Πέτρου.

Το σεντονάκι του Τάσου ποιον άλλον θα κατηγορούσε; :P Προχωράω λοιπόν. Λέω όσα είναι να πω γιατί αύριο το μεσημέρι κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι το θύμα των μαφιόζων. Αρχικά για εμένα στο παιχνίδι βασικός ύποπτος ήταν ο Πέτρος. Έγινε ένα περίεργο σκηνικό στην χθεσινή ψηφοφορία. Για εμένα Ντόιτς, Πατρέας, pie maker είναι στο ίδιο στρατόπεδο και αυτό δεν είναι άλλο από εκείνο των μαφιόζων. Σήμερα η Μελανία σε συνέχεια του χθεσινού αξιώματος σχετικά με την αθωότητά μου με κατηγόρησε ξανά με επιπλέον κίνητρο το γεγονός ότι είπα πως η Χιμέλα δολοφονήθηκε από τους μαφιόζους. Αυτό δεν αλλάζει για εμένα. Την δολοφόνησαν οι μαφιόζοι επειδή ως ΔΑ δεν ήξερε ποιοι ήταν και τους την έμπαινε. Τεσπα. Για να επικυρώσει τη Μελανία ήρθε η Φαίρυ. Έτσι έχουμε την εξής ομάδα. Μαφιόζοι: Πατρέας ο οποίος έφυγε, Μελανία, φαίρυ και παι μέικερ. Η Ντόιτς είτε είναι η πόρνη και παίζει όπως της κατέβει είτε είναι μαφιόζα εκείνη και όχι η φαίρυ. Εναλλακτικά ακόμα και να μην είναι μαφιόζα δεν προσφέρει τιποτα το ουσιώδες για την εξέλιξη του παιχνιδιού. Συν ότι δεν αντικρούει τις κατηγορίες που δέχεται επιχειρηματολογώντας, παρά κρύβεται και παρακολουθεί τα ποστ των άλλων λέγοντας πως φεύγει, ή δεν εμφανίζεται καν όπως έκανε σήμερα, επειδή τη συμβούλευσαν οι συνεργάτες της να κάνει έτσι
Κούνια που σε κούναγε. Τι έγινε δολοφόνι; Επανήλθες μετά από διαταγές; Αχ ξέχασα,είσαι καλούλης.Όσο για το ποιος δολοφόνησε τη Χιμέλα θα σου πρότεινα να πας να δεις ποιοι άλλοι εκτός από μαφιόζους μπορούν να σκοτώσουν και πάψε να προσπαθείς απελπισμένα να στρέψεις τους παίκτες εναντίον μου και πολλών άλλων.
Ειπαμε 800,000 φορες οτι η Χιμελα ειναι το θυμα της μαγισσας. Θα το καταλαβεις εσυ ποτε ή θα κοιμασαι;
Κοιμάται.
Επί τη ευκαρία,να σε ευχαριστήσω για την Τυμβωρυχία.:redface:

Βρεεε... καλώς τη μάγισσα :P
Ξύπνησες;
Τότε πως ξέρεις ότι η Χιμέλα σκοτώθηκε από τη μάγισσα; :hmm:
Θα την σκοτώνατε μαφιοζάκια;
Ε,πολύ πάει.

Το ενδεχόμενο η μικρή απλά να μας αποφεύγει γιατί δεν ξέρει πώς να αμυνθεί το αποκλείουμε;:confused:
Ή μήπως επειδή έχουν βγει δύο απ΄τους μαφιόζους [ο ένας με επιφύλαξη] και δεν αναλαμβάνει κανείς από αυτούς να την καθοδηγήσουν;
Επίσης όταν τα λέμε αυτά εγώ και η Φαίρυ, κανένας δεν κάνει τον κόπο να το σχολιάσει.Κι ο Άκης απαντάει ότι ''Δεν είναι κακό να συμφωνείς''.
Ναι,γιατί όλοι είχαν πειστεί από τη Χιμέλα. Τώρα όμως που δολοφονήθηκε και που εμείς οι 2 επιμένουμε στην ενοχή του Άκη μας βγάζουν δολοφόνια και τρελές.

Nα 'ναι καλά η φαίρυ, εγώ που παράλληλα τσακώνομαι με τον Αλχ είμαι ύποπτη. Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου. Όλοι μας έχουν για συνεργάτιδες κι εσύ την μια την αθωώνεις την άλλη την ρίχνεις στα τάρταρα.
Ούτε'γω.:confused:

Μελανια μια ερωτηση θα σου κανω: Μεταξύ Akis_Megara και Alma Libre ποιος σου φαινεται πιο υποπτος και γιατι;
Αν διάβαζες πιο προσεκτικά τα γραφόμενά της θα ήξερες.
Εμπάσει περιπτώσει θα απαντήσει και η ίδια.


λοιπον δεν εγραψα και κατι το σημαντικο απο την αρχη του παλερμο
η χιμελα δολοφονηθηκε απο τους δολοφονους και ηταν και η ιδια στους κακους
βλεπω οτι υπαρχει μια συμμαχια αναμεσα στην μελανια και στην φερυ ενω αν λενε οτι ειναι καλοι τοτε δεν θα το ξερανε μηπως ειναι κακοι?
Δεν κατάλαβα τον προβληματισμό σου.
Και δεν κατάλαβα πώς θεωρείς ότι έχω κάνει κόμμα με τη Μελ.
Σύμφωνα με τα λεγόμενά μας είμαστε πολίτισσες,γκαρίζουμε έναν δολοφόνο και το περνάς στο ντούκου.

η ντοιτσ αν και στην αρχη μου φανηκε οτι ηταν με τους κακους στην πορεια φανηκε ξεκαθαρα οτι δεν ξερει να παιζει ( οπως και εγω) και ειπε να μπει πιο μεσα ο ενθουσιασμος δεν νομιζω να κοβοταν με ενα μυνημα . τωρα μιας και μπορω να την παρακολουθησω δεν την εχω δει και καθολου μεσα ουτε στο φβ ( ισως να μην την πηρε το ματι μου) και η τελευταια φορα που μπηκε ηταν στις 11 χθες στο ισχουλ αρα δεν νομιζω να κρηβεται
Τώρα πήρες χαμπάρι ότι η Ντόιτς δεν ξέρει να παίζει;
ο ακης μεγαρα ειναι ενας κυριος υποπτος μου γτ υποστηριξε πολυ εναν απο αυτους που εφυγε αλλα δεν ψηφιζω ακομη για να δω την συμπεριφορα καποιων
Μπορείς να μου πεις ποιων.
Μελανια μην ξεχασεις να μου απαντησεις
Διάβασε τα ποστ της αν βιάζεσαι.Δεν μπορεί να'ναι μέσα όλη την ώρα και επειδή δεν την βλέπω ενεργή θέλησα να το πω.

λοιπον βλεποντας και την λιστα φερυ και μελανια ειναι σαν να εχουν κανει κομμα :hmm: περιεργο :hmm: πολυ περιεργο :hmm:
ισως ξερουν μεταξυ τους τον ρολο τους
Για νεοφερμένος πολλή φαντασία έχεις;
Σας έχουμε ΠΡΗΞΕΙ υποστηρίζοντας την αθωότητά μας και μας βγάζεις μαφιόζες;
Εσύ είσαι ο ύποπτος.

Θα χαιρομουνα παρα πολυ να σε διωξω ο ιδιος, αλλα και παλι δε σε εδιωξα εγω, αλλα η Φερυ.
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Και για την ιστορια, οχι δεν ειμαι ο Α.Μ. Μαλλον μια εκ των Φερυ και Μελανια εχει αυτον το ρολο. Ισως η δευτερη.
To δικαιολογείς;:hmm:
τα εχω διαβασει αλλα λεω οτι αν ηταν καλες δεν θα ειχαν τοση υποστηριξη μεταξυ τους απο την αρχη διοτι δεν θα ξεραν μεταξυ τους τις ταυτοτητες τους
Και επιμένω.
Τράβα αγοράκι μου να διαβάσεις τι λέμε και μετά λέγε τις σαχλαμάρες σου.

Σε θεωρεί δολοφόνο για να στρέψει τις υποψίες μακριά από το παρεάκι Μελανία-Φαίρυ-Πάι Μέικερ-και μέχρι χθες Πατρεύς.
Να σου υπενθυμίσω ότι είσαι 2ος στην ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
H κάρτα ακύρωση Άμεσης Προφυλάκισης μπορεί να παιχτεί μέχρι τις 20:00.
Αν δεν παιχτεί, τότε η ψηφοφορία αναβάλλεται.
Αν παιχτεί όμως, η ψηφοφορία θα γίνει κανονικά κι ο mvp θα φύγει στις 20:00.
Συνεχίζετε να ψηφίζετε, αφενός γιατί η ψηφοφορία μπορεί να επανέλθει, αφετέρου γιατί κι εμείς πρέπει να πάρουμε παρουσίες. Όποιος δεν ψηφίσει, θα χρεωθεί απουσία.

Ψηφοφορία για Μ. Τρίτη 30/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre --> Deutsch... Lover
  3. Demlogic --> Akis_Megara
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Deutsch... Lover
  7. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  8. Joaquin --> PieMaker
  9. johnietraf --> Alma Libre
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf ---> Τάσος97
  12. PieMaker --> Akis_Megara
  13. Guest 278211 --> Akis_Megara
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Τάσος97 --> Akis_Megara
  16. _fairygirl_ --> Akis_Megara
  17. ~Melania~ --> Akis_Megara

Ψήφοι
6 Deutsch... Lover
6 Akis_Megara
1 Alma Libre
1 PieMaker
1 Τάσος97

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4
Joaquin - Άμεση Προφυλάκιση

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από _fairygirl_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι οκ φαίρυ στις κατηγορίες πρώτη είσαι, αλήθεια ποιον θα σκοτώσετε το βράδυ γιατί παίζει να είμαι φροντ αύριο το μεσημέρι και αν είναι να με φάτε να ξέρω να φορέσω κάτι της προκοπής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι οκ φαίρυ στις κατηγορίες πρώτη είσαι, αλήθεια ποιον θα σκοτώσετε το βράδυ γιατί παίζει να είμαι φροντ αύριο το μεσημέρι και αν είναι να με φάτε να ξέρω να φορέσω κάτι της προκοπής :P
Για μαφιοζάκι πολύ θράσος έχεις να την μπαίνεις έτσι σε πολίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Λοιπόν ψηφίζω johnietraf μονο και μονο για να μην πάρω απουσία . Εξηγώ οσονούπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τελικό.
Η κάρτα ακύρωση Άμεσης Προφυλάκισης δεν παίχτηκε κι άρα ο Joaquin είναι πλέον σίγουρα φάντασμα.

Ψηφοφορία για Μ. Τρίτη 30/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre --> Deutsch... Lover
  3. Demlogic --> Akis_Megara
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis --> johnietraf
  6. Himela --> Deutsch... Lover
  7. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  8. Joaquin --> PieMaker
  9. johnietraf --> Alma Libre
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf ---> Τάσος97
  12. PieMaker --> Akis_Megara
  13. Guest 278211 --> Akis_Megara
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Τάσος97 --> Akis_Megara
  16. _fairygirl_ --> Akis_Megara
  17. ~Melania~ --> Akis_Megara

Ψήφοι
6 Deutsch... Lover
6 Akis_Megara
1 Alma Libre
1 johnietraf
1 PieMaker
1 Τάσος97

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4
Joaquin - Άμεση Προφυλάκιση

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από _fairygirl_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για μαφιοζάκι πολύ θράσος έχεις να την μπαίνεις έτσι σε πολίτη.


Εσύ πολύ διατυμπανίζεις την αθωότητά σου και αυτό μόνο αθωότητα δεν δείχνει. Εν πάση περιπτώσει


:popcorn: :popcorn: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Μ. Τετάρτη 1/5
  1. Akis_Megara
  2. Alma Libre
  3. Demlogic
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. Loreley
  9. Nefeli Graf
  10. PieMaker
  11. ]Guest 278211
  12. vassilis498
  13. Τάσος97
  14. _fairygirl_
  15. ~Melania~

Ψήφοι
---

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4
Joaquin - Άμεση Προφυλάκιση

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Deutsch... Lover
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από _fairygirl_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Η ώρα 20:00 το όριο για ενεργοποίηση της κάρτας "Ακύρωση Προφυλάκισης" πέρασε άρα σήμερα αποχώρηση από ψηφοφορία δε γίνεται διότι έφυγε ο Joaquin. :)

Σε λίγο η τελική σημερινή λίστα και η νέα για αύριο.


Χαχαχα, μάλλον θα τα λέμε δύο φορές Δημήτρη για να τα πιάνουν καλύτερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ερωτηση: Καρτες παιρνουμε σημερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η ώρα 20:00 το όριο για ενεργοποίηση της κάρτας "Ακύρωση Προφυλάκισης" πέρασε άρα σήμερα αποχώρηση από ψηφοφορία δε γίνεται διότι έφυγε ο Joaquin. :)

Σε λίγο η τελική σημερινή λίστα και η νέα για αύριο.
Άργησες λίγο; :hmm:

Ερωτηση: Καρτες παιρνουμε σημερα;;
Κάρτες θα πάρετε απ βδομάδα, δηλαδή από Δευτέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Σε θεωρεί δολοφόνο για να στρέψει τις υποψίες μακριά από το παρεάκι Μελανία-Φαίρυ-Πάι Μέικερ-και μέχρι χθες Πατρεύς.
Οτι του φανει του Λωλοστεφανη.

Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει, πάι. Αλλά εξήγησε μου και εσύ γιατί με θεωρείς δολοφόνο.
Σου εχω πει τοσες φορες οτι δε μου καθισε καλα η καρτα που επαιξες στη χθεσινη ψηφοφορια. Επισης η σημερινη ψηφο σου στη Deutsch ειναι αυτη που μας οδηγησε στην ισοψηφια αν βλεπω καλα. Παρολα αυτα για σενα δεν ειμαι 100% σιγουρος.

To δικαιολογείς;:hmm:

Ο τροπος που παιζει με οδηγει στο συμπερασμα πως πρεπει να γνωριζε εξ' αρχης εναν απο τους δολοφονους. Αλλα και παλι, δεν ειναι κακο να εισαι ο Α.Μ. Με τους πολιτες ειναι στο μεγαλυτερο μερος του παιχνιδιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Λοιπόν ψηφίζω johnietraf μονο και μονο για να μην πάρω απουσία . Εξηγώ οσονούπω.
Λοιπόν η ψήφος μου ουσία δεν είχε ,μιάς και απ οτι φαίνεται η κάρτα ''Ακύρωση προφυλάκισης'' είχε πέσει σε άτομο που είχε άμεσο/έμμεσο όφελος απο την αποχώρηση του Joaquin. Κρίμα πάντως γιατί ήθελα να δώ τι θα παιζόταν σε ρόλο ισοψηφίας και εάν ο δήμαρχός είναι ακόμη ανάμεσα μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σου εχω πει τοσες φορες οτι δε μου καθισε καλα η καρτα που επαιξες στη χθεσινη ψηφοφορια. Επισης η σημερινη ψηφο σου στη Deutsch ειναι αυτη που μας οδηγησε στην ισοψηφια αν βλεπω καλα. Παρολα αυτα για σενα δεν ειμαι 100% σιγουρος.

Δηλαδή επειδή έριξα διπλή στον Πατρέα χτες είμαι ντε και καλά δολοφόνος. Ντάαααξ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή επειδή έριξα διπλή στον Πατρέα χτες είμαι ντε και καλά δολοφόνος. Ντάαααξ. :P


Ρε εδώ λένε εμένα δολοφόνο επειδή συμφώνησα σε ένα ποστ με τη Χιμέλα δεν θα πουν εσένα που έριξες διπλή στον καλύτερο παίχτη από τους μαφιόζους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ο τροπος που παιζει με οδηγει στο συμπερασμα πως πρεπει να γνωριζε εξ' αρχης εναν απο τους δολοφονους. Αλλα και παλι, δεν ειναι κακο να εισαι ο Α.Μ. Με τους πολιτες ειναι στο μεγαλυτερο μερος του παιχνιδιου.
Αναφέρεσαι στη Μελανία; Ή και σε'μενα καθώς με θεωρείς εξίσου υποψήφια για αντίπαλο μαφιόζο;Τέλος,δώσε μου τον ρόλο τον οποίο πιστεύεις ότι έχει η καθεμία μας. Μιας και΄γω έχω κατασταλλάξει στο γεγονός ότι η Μελανία είναι πολίτης με καλό ρόλο και μόνο αυτό.
Λοιπόν η ψήφος μου ουσία δεν είχε ,μιάς και απ οτι φαίνεται η κάρτα ''Ακύρωση προφυλάκισης'' είχε πέσει σε άτομο που είχε άμεσο/έμμεσο όφελος απο την αποχώρηση του Joaquin. Κρίμα πάντως γιατί ήθελα να δώ τι θα παιζόταν σε ρόλο ισοψηφίας και εάν ο δήμαρχός είναι ακόμη ανάμεσα μας :P
Και ερωτώ,μετά από την επίθεση που δέχτηκαμε και΄γω και η Μελανία στο τελευταίο ποστ του Μάκη,τον θεωρείς δήμαρχο;:confused:
Δηλαδή επειδή έριξα διπλή στον Πατρέα χτες είμαι ντε και καλά δολοφόνος. Ντάαααξ. :P
Αν ήσουν πολιτάκι Άλμα κοπέλα μου,δε θα'ριχνες διπλή.
Συμπέρασμα; Πείστηκες από τη Χιμέλα και αποτέλεσμα; Διώχθηκε ένας πολίτης με πιθανό "άσσο" στο μανίκι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

por el Amor

Νεοφερμένος

Η Amor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους και καλη συνεχεια επειδη η Μαρια για τεχνικους λογους δεν μπορει να μπει και επειδη δεν θελει να χασει την ψηφοφορια με εστειλε να ψηφισω. Η ψηφος της παει στην ΧΙΜΕΛΑ. Δεν μου αιτιολογισε κατι απο αυριο λογικα θα ειναι παλι κοντα σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους και καλη συνεχεια επειδη η Μαρια για τεχνικους λογους δεν μπορει να μπει και επειδη δεν θελει να χασει την ψηφοφορια με εστειλε να ψηφισω. Η ψηφος της παει στην ΧΙΜΕΛΑ. Δεν μου αιτιολογισε κατι απο αυριο λογικα θα ειναι παλι κοντα σας:)
Να πεις στη φιλενάδα σου ότι η Χιμέλα δολοφονήθηκε σήμερα το πρωί και λόγω ενεργοποίησης της "Άμεσης προφυλάκισης" και μη ακύρωσή της δεν πραγματοποιήθηκε η ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top