Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Υπάρχει αντίρρηση Τασούλη; Όχι γιατί αν υπάρχει πες την μου.
Μπορεις και χειροτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παρακαλω να κανετε κουραγιο και να το διαβασετε ΟΛΟ.

Ε λοιπόν το διάβασα όλο. Και περίμενα κάτι καλύτερο από εσένα.

μηπως να ειστε και συνδολοφονοι; λεω εγω τωρα ρε παιδι μου...

Αθώα ή ένοχη η Λόβερ; Μας έχεις μπερδέψει λιγάκι.

α επειδη σου κανουν προπαγαΝΤα τον ψηφιζεις. Good choice. Αντι να προσπαθησεις να πεισεις για την αθωοτητα σου..

Το ενδεχόμενο η μικρή απλά να μας αποφεύγει γιατί δεν ξέρει πώς να αμυνθεί το αποκλείουμε;:confused:

Οι πολλες συμφωνιες με τη Χιμελα μου μυριζουν βοθρο btw mr Καρντάκοφ

Όταν εγώ τα λέω, μου λένε ότι δεν ξέρω να παίζω.

Σε εβαλε σε σκεψεις ε; Πολλη συμφωνια ρε παιδι μου, μα παρα πολλη...

Επίσης όταν τα λέμε αυτά εγώ και η Φαίρυ, κανένας δεν κάνει τον κόπο να το σχολιάσει.Κι ο Άκης απαντάει ότι ''Δεν είναι κακό να συμφωνείς''.

ξερω ποιον επιλεγω να εμπιστευτω αλλα και ποιον επιλεγω να "εμπιστευτω"

Σε εσένα που δήλωσες εξαρχής πώς εμπιστεύεσαι στον πρώτο γύρο την Σύλβια γιατί κανένας δεν ''ορμάει''; Ε Τάσο; Εγώ δηλώνω εξαρχής πώς δεν εμπιστεύομαι την Σύλβια, την ψηφίζω στον πρώτο γύρο και είμαι ύποπτη από πάνω.

κανεις δεν τον ακουσε..

Τι κανείς ρε Τάσο; Μας δουλεύεις;

Αχου σας μωρε.. Αχτυπητο διδυμο ειστε τα δυο σας... Να ναι καλα η φερυ που σου χωσε μια προφυλακιση..
\

Nα 'ναι καλά η φαίρυ, εγώ που παράλληλα τσακώνομαι με τον Αλχ είμαι ύποπτη. Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου. Όλοι μας έχουν για συνεργάτιδες κι εσύ την μια την αθωώνεις την άλλη την ρίχνεις στα τάρταρα.

Η Αλμα κι εμενα μετα απο το διαβασμα ολων των ποστ δε μου κολλαει.. Αλλα δε σημαινει οτι κολλας κι εσυ, ετσι;
Εξηγησα παραπανω για χθες δε θα καθομαι να αιτιολογουμαι καθε 3 και λιγο.

Εντάξει μην βαράς. Το ότι μου φάνηκε περίεργο είναι επόμενο.:confused:

δε σημαινει οτι επειδη ειστε εναντιον της εξ αρχης θα ειστε και αθωοι.. Αφου υποτιθεται οτι δεν ξερουμε τους ρολους των αλλων.. Μηπως εσυ ηξερες ποια ειναι η Χιμελα, ε Μελανια;

Δεν τον ήξερα τον ρόλο της, είχα μια υποψία. Έτσι το λέμε. :)

ξεχασα να προσθεσω στους υποπτους και τον Akis_Megara.

Πάλι καλά που είπες και αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μπορεις και χειροτερα

Μήπως θέλεις να στρέψω την ψήφο μου κάπου αλλού ή να φορτώσω και με τα χτεσινά μου επιχειρήματα την ψήφο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
H κάρτα ακύρωση Άμεσης Προφυλάκισης μπορεί να παιχτεί μέχρι τις 20:00.
Αν δεν παιχτεί, τότε η ψηφοφορία αναβάλλεται.
Αν παιχτεί όμως, η ψηφοφορία θα γίνει κανονικά κι ο mvp θα φύγει στις 20:00.
Συνεχίζετε να ψηφίζετε, αφενός γιατί η ψηφοφορία μπορεί να επανέλθει, αφετέρου γιατί κι εμείς πρέπει να πάρουμε παρουσίες. Όποιος δεν ψηφίσει, θα χρεωθεί απουσία.

Ψηφοφορία για Μ. Τρίτη 30/4
  1. Akis_Megara --> Deutsch... Lover
  2. Alma Libre --> Deutsch... Lover
  3. Demlogic --> Akis_Megara
  4. Deutsch... Lover
  5. Eupatridis
  6. Himela --> Deutsch... Lover
  7. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  8. Joaquin --> PieMaker
  9. johnietraf
  10. Loreley --> Deutsch... Lover
  11. Nefeli Graf ---> Τάσος97
  12. PieMaker --> Joaquin
  13. Guest 278211 --> Akis_Megara
  14. vassilis498 --> Deutsch... Lover
  15. Τάσος97
  16. _fairygirl_ --> Akis_Megara
  17. ~Melania~ --> Akis_Megara

Ψήφοι
6 Deutsch... Lover
4 Akis_Megara
1 PieMaker
1 Τάσος97

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Πατρεύς - Ψηφοφορία 29/4
Joaquin - Άμεση Προφυλάκιση

Οριστικές Αποχωρήσεις
Himela (Διεφθαρμένος Αστυνομικός) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
#1 Τάσος97

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από _fairygirl_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μελανια μια ερωτηση θα σου κανω: Μεταξύ Akis_Megara και Alma Libre ποιος σου φαινεται πιο υποπτος και γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είπαμε, η κοπέλα παίζει στην τύχη, η Deutsch, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συνεχίζετε να την ψηφίζετε. Αυτή η εμμονή θα μπορούσε να θεωρηθεί ύποπτη.

Τάσσο, αυτό το διάβασες; ελάχιστα λεπτά πριν ανακοινωθεί η δολοφονία, απέρριψα το σενάριο που είχα. Έτσι κι αλλιώς, με θεωρείς μαφιόζα, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι, ότι κι αν πω θα θεωρηθεί μη αξιόπιστο. Το είπα ότι θα στοχοποιηθώ. Η αλήθεια είναι ότι η ψήφος μου εξαρτήθηκε από την παράξενη κίνηση της Deutsch, αν είχες δει πιο πριν, είχα ψηφίσει λίγο με άκυρο τρόπο, όπως κάνω σε κάθε πρώτο γύρο.

Dem, γιατί με θεωρείς ύποπτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Είπαμε, η κοπέλα παίζει στην τύχη, η Deutsch, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συνεχίζετε να την ψηφίζετε. Αυτή η εμμονή θα μπορούσε να θεωρηθεί ύποπτη.

Τάσσο, αυτό το διάβασες; ελάχιστα λεπτά πριν ανακοινωθεί η δολοφονία, απέρριψα το σενάριο που είχα. Έτσι κι αλλιώς, με θεωρείς μαφιόζα, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι, ότι κι αν πω θα θεωρηθεί μη αξιόπιστο. Το είπα ότι θα στοχοποιηθώ. Η αλήθεια είναι ότι η ψήφος μου εξαρτήθηκε από την παράξενη κίνηση της Deutsch, αν είχες δει πιο πριν, είχα ψηφίσει λίγο με άκυρο τρόπο, όπως κάνω σε κάθε πρώτο γύρο.

Dem, γιατί με θεωρείς ύποπτη;
κανεις λαθος και ποτε ο,τι λεω δεν ειναι σταθερο. Εκφραζω μια αποψη. Και η σταση που κρατας δηλαδη ο,τι και να κανεις δε θα αλλαξω γνωμη ειναι λαθος. Μπορει τωρα να κατηγορω καποιον και μετα απο 10λεπτα να με δεις να συνεργαζομαι το ιδιο ατομο.

αν εχει καποιος το κουραγιο ας κατσει να δει ολα τα ποστ απο την αρχη παλι να μπορεσουμε να συνεννοηθουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ποτε δεν ειμαι ενθουσιωδης με τα παιχνιδια παλερμο. Παντα, μα παντα, νευριαζω οπως και τωρα. Ετσι γινεται. Και ψηφος σε μενα με μια τετοια δικαιολογια για μενα μονο γελιο προκαλει. Keep going.

Για ποιο λόγο δεν είσαι ενθουσιώδης με το Παλέρμο αλλά κατά τ'άλλα παίρνεις μέρος;:):):P
Χαίρομαι που γέλασες είναι προσόν μου να κάνω τους άλλους να γελούν:hehe::whistle:,απλά συνέχισε να γελάς:P.


Αλμάκι μπορεί να έχει δουλειές η Ντόιτς είναι Πάσχα και κάποιοι από εμάς δεχόμαστε φίλους και συγγενείς.Μπορεί να κάνω και λάθος,αλλά πιστεύω ότι μάλλον αυτό σε οφείλεται η απουσία της.Τώρα αυτό θα έρθει να μας το επιβεβαιώσει η ίδια..

ΣΕ ισχύει η αλλαγή ψήφου εκείνα τα 5 λεπτά μετά τις 8 σήμερα;;;;Απλά ρωτάω για να ξέρω και επειδή κανείς δεν ρώτησε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
λοιπον δεν εγραψα και κατι το σημαντικο απο την αρχη του παλερμο
η χιμελα δολοφονηθηκε απο τους δολοφονους και ηταν και η ιδια στους κακους
βλεπω οτι υπαρχει μια συμμαχια αναμεσα στην μελανια και στην φερυ ενω αν λενε οτι ειναι καλοι τοτε δεν θα το ξερανε μηπως ειναι κακοι?
ο τασος για μενα ειναι καλος μιας και αν ηταν κακος θα ειχε κανει περισσοτερα
η ντοιτσ αν και στην αρχη μου φανηκε οτι ηταν με τους κακους στην πορεια φανηκε ξεκαθαρα οτι δεν ξερει να παιζει ( οπως και εγω) και ειπε να μπει πιο μεσα ο ενθουσιασμος δεν νομιζω να κοβοταν με ενα μυνημα . τωρα μιας και μπορω να την παρακολουθησω δεν την εχω δει και καθολου μεσα ουτε στο φβ ( ισως να μην την πηρε το ματι μου) και η τελευταια φορα που μπηκε ηταν στις 11 χθες στο ισχουλ αρα δεν νομιζω να κρηβεται
ο ακης μεγαρα ειναι ενας κυριος υποπτος μου γτ υποστηριξε πολυ εναν απο αυτους που εφυγε αλλα δεν ψηφιζω ακομη για να δω την συμπεριφορα καποιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Για ποιο λόγο δεν είσαι ενθουσιώδης με το Παλέρμο αλλά κατά τ'άλλα παίρνεις μέρος;
Ενθουσιωδης θεωρω καποιον που με το που ανοιγε το θεμα Παλερμο θα εκανε ετσι:

Αααααχ τι ωραιααααααααααα! Καλοοοοοοοο μας παιχνιιιιιιιιιιιιιδι !! !! !! <3 <3 <3

---sorry for da spam
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αλμάκι μπορεί να έχει δουλειές η Ντόιτς είναι Πάσχα και κάποιοι από εμάς δεχόμαστε φίλους και συγγενείς.Μπορεί να κάνω και λάθος,αλλά πιστεύω ότι μάλλον αυτό οφείλεται στην απουσία της.Τώρα αυτό θα έρθει να μας το επιβεβαιώσει η ίδια.

Δεν διαφωνώ. Ξέρω πως έχει κάποια φροντιστήρια και βεβαίως πως είναι γιορτές τώρα, αλλά δεν έχει μπει όλη μέρα. Ούτε έστω για να δει την κίνηση. Μπορεί πάλι κάποιος να την συμβούλευσε να μην μπει. :sly:
Πάντως εγώ την ψηφίζω και για τους χτεσινούς λόγους. που την ρωτάγαμε κάτι και ΞΑΦΝΙΚΑ είχε κάποια δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για ποιο λόγο δεν είσαι ενθουσιώδης με το Παλέρμο αλλά κατά τ'άλλα παίρνεις μέρος;:):):P
Χαίρομαι που γέλασες είναι προσόν μου να κάνω τους άλλους να γελούν:hehe::whistle:,απλά συνέχισε να γελάς:P.


Αλμάκι μπορεί να έχει δουλειές η Ντόιτς είναι Πάσχα και κάποιοι από εμάς δεχόμαστε φίλους και συγγενείς.Μπορεί να κάνω και λάθος,αλλά πιστεύω ότι μάλλον αυτό σε οφείλεται στην απουσία της.Τώρα αυτό θα έρθει να μας το επιβεβαιώσει η ίδια..

ΣΕ ισχύει η αλλαγή ψήφου εκείνα τα 5 λεπτά μετά τις 8 σήμερα;;;;Απλά ρωτάω για να ξέρω και επειδή κανείς δεν ρώτησε:)

Αν παιχτεί η ακύρωση προφυλάκισης θα υπάρξουν αυτα τα έξτρα 5 λεπτά αν δεν παιχτεί δε θα υπάρξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο ακης μεγαρα ειναι ενας κυριος υποπτος μου γτ υποστηριξε πολυ εναν απο αυτους που εφυγε


Τάδε έφη ο τύπος που έχει ποστάρει 2-3 φορές με μηδενική συνεισφορά στην εξέλιξη του παιχνιδιού. Αιτιολόγηση δεν άκουσα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Τάδε έφη ο τύπος που έχει ποστάρει 2-3 φορές με μηδενική συνεισφορά στην εξέλιξη του παιχνιδιού. Αιτιολόγηση δεν άκουσα :hmm:
και οπως ειπα ο καθενας δεν εχει τον ιδιο χρονο
τελως παντων δεν εχω να κανω τπτ απο δω και περα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και οπως ειπα ο καθενας δεν εχει τον ιδιο χρονο
τελως παντων δεν εχω να κανω τπτ απο δω και περα


Φίλε μου δικαίωμά σου να ψηφίζεις όποιον θες και να μπαίνεις όποτε θες. Εγώ ρωτάω την αιτία που με θεωρείς ύποπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Τάδε έφη ο τύπος που έχει ποστάρει 2-3 φορές με μηδενική συνεισφορά στην εξέλιξη του παιχνιδιού. Αιτιολόγηση δεν άκουσα :hmm:

α ναι ξεχασα να γραψω την αιτιολογηση
λοιπον για μενα εισαι ενας απο τους κυριους υποπτους που ( οκ θα μου πεις ετρωγες και εγραφες απο κινητο) διοτι με τον χαμο της χιμελας εσυ εξαφανιστηκες
αν ετρωγες σπιτι σου κοντα ηταν ο υπολογιστης για να δεις τι γινοταν 1 το μεσημερι ( βλακεια αυτο που εγραψα οκ :P)
αλλα οπως ειπα ειμαι σε διλημμα η μαλλον σε τριλημα και δεν εχω αποφασισει ποιον θα ψηφισω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ενθουσιωδης θεωρω καποιον που με το που ανοιγε το θεμα Παλερμο θα εκανε ετσι:

Αααααχ τι ωραιααααααααααα! Καλοοοοοοοο μας παιχνιιιιιιιιιιιιιδι !! !! !! <3 <3 <3

---sorry for da spam
Εντάξει Τάσο,ευχαριστώ για την εξήγηση:):P.

Δεν διαφωνώ. Ξέρω πως έχει κάποια φροντιστήρια και βεβαίως πως είναι γιορτές τώρα, αλλά δεν έχει μπει όλη μέρα. Ούτε έστω για να δει την κίνηση. Μπορεί πάλι κάποιος να την συμβούλευσε να μην μπει. :sly:
Πάντως εγώ την ψηφίζω και για τους χτεσινούς λόγους. που την ρωτάγαμε κάτι και ΞΑΦΝΙΚΑ είχε κάποια δουλειά.
Κοίτα δεν ψάχνω δικαιολογίες για να καλύψω την απουσία της Αλμάκι μου αλλά υπήρχαν φορές που είχα εργασία ή πολλά ιδιαίτερα και καθυστερούσα και δεν είχα καν όρεξη να μπω :).Ξαναλέω θα δούμε όταν θα ξαναμπεί σήμερα ή αύριο την αιτιολόγηση της για την απουσία της!:):hmm:
Αν παιχτεί η ακύρωση προφυλάκισης θα υπάρξουν αυτα τα έξτρα 5 λεπτά αν δεν παιχτεί δε θα υπάρξουν.
Ευχαριστώ ΣΕ για την γρήγορη απάντηση:P:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
α ναι ξεχασα να γραψω την αιτιολογηση
λοιπον για μενα εισαι ενας απο τους κυριους υποπτους που ( οκ θα μου πεις ετρωγες και εγραφες απο κινητο) διοτι με τον χαμο της χιμελας εσυ εξαφανιστηκες
αν ετρωγες σπιτι σου κοντα ηταν ο υπολογιστης για να δεις τι γινοταν 1 το μεσημερι ( βλακεια αυτο που εγραψα οκ :P)
αλλα οπως ειπα ειμαι σε διλημμα η μαλλον σε τριλημα και δεν εχω αποφασισει ποιον θα ψηφισω :hmm:


Οκ κάνω πως δεν το διάβασα όλο αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μελανια μην ξεχασεις να μου απαντησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κοίτα δεν ψάχνω δικαιολογίες για να καλύψω την απουσία της Αλμάκι μου αλλά υπήρχαν φορές που είχα εργασία ή πολλά ιδιαίτερα και καθυστερούσα και δεν είχα καν όρεξη να μπω :).Ξαναλέω θα δούμε όταν θα ξαναμπεί σήμερα ή αύριο την αιτιολόγηση της για την απουσία της!:):hmm:

Δεν είπα κάτι τέτοιο. Και εγώ έχω ύλη να βγάλω, και αφήνω ανοιχτό το πισί για να βλέπω την κίνηση. Αλλά αυτό δεν με καθιστά και αθώα ούτε όμως ένοχη. Δεν ξέρω τις υποχρεώσεις του καθενός εδώ μέσα, αλλά μπορεί και να την έχουν συμβουλέψει να μην έχει μπει. Δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει ο καθένας. :P Εγώ πάντως σου ξεκαθαρίζω οτι την ψηφίζω και για τους λόγους που θα την ψήφιζα χτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top