Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
πίστευε εσύ:whistle: εγώ πάω στοίχημα πως οι δολοφόνοι θα γελάνε τώρα μαζί μας

Εγώ αντίθετα πιστεύω ότι τους έχει κοπεί εδώ και καιρό το γέλιο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Η Ριρικα αν ειναι οντος κακια τοτε το εκανε αυτο καθως ηξερε οτι η Ερις θα βγει , θα αποκαλυφθει ο ρολος της οτι ειναι πολιτης και τοτε αυτοματα η Ριρικα θα αθωονοταν και αυτη .
Για εμενα ο Δημητρης ηταν για το Γιαννη εξηλαστηριο θυμα , ειμαι 99% σιγουρη πως ο Δημητρης ειναι πολιτακι.
Μα ναι βέβαια χάλασα ακόμα και κάρτα για να την κρατήσω μέσα και μου λες ότι το έκανα επειδή είμαι κακιά, αν ήταν έτσι θα χάλαγα την κάρτα μου για κάτι το πιο σίγουρο που θα έδειχνε ακόμα περισσότερο ότι είμαι αθώα.
Μα ναι βέβαια επειδή είμαι κακιά της έλεγα να μην παραιτηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Μα ναι βέβαια χάλασα ακόμα και κάρτα για να την κρατήσω μέσα και μου λες ότι το έκανα επειδή είμαι κακιά, αν ήταν έτσι θα χάλαγα την κάρτα μου για κάτι το πιο σίγουρο που θα έδειχνε ακόμα περισσότερο ότι είμαι αθώα.
μπορεί όμως να είσαι ΔΑ και να νόμιζες πως ήταν δολοφόνα:worry:

Εγώ αντίθετα πιστεύω ότι τους έχει κοπεί εδώ και καιρό το γέλιο :redface:
γιατί; αφού ο μόνος που ίσως έχουμε βρει είναι ο ναουσαίος:( εγώ δολοφόνος ΔΕΝ είμαι, αλλιώς κάποιος θα με υπερασπιζόταν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
γιατί; αφού ο μόνος που ίσως έχουμε βρει είναι ο ναουσαίος:( εγώ δολοφόνος ΔΕΝ είμαι, αλλιώς κάποιος θα με υπερασπιζόταν;)

Ίσως λέω εγώ τώρα ίσως σε είδαν καμένο χαρτί και σε άφησαν στην μοίρα σου για να μην καρφωθούν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά εδώ;; Άρχισε να επιχειρηματολογεί ο Μαυρούλης... Τι άλλο θα δούμε σ' αυτό το παιχνίδι ρε σεις..;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
μπορεί όμως να είσαι ΔΑ και να νόμιζες πως ήταν δολοφόνα:worry:

Και αν ήμουν ΔΑ θα άλλαζα τις ψήφους της ΕlenaKr με την carpe; Όχι βέβαια, την Έρις θα πήγαινα να σώσω. Πραγματικά καθίστε και δείτε καλά τι συνέβη σε εκείνη την ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά εδώ;; Άρχισε να επιχειρηματολογεί ο Μαυρούλης... Τι άλλο θα δούμε σ' αυτό το παιχνίδι ρε σεις..;;
θέλεις να δεις τον Μαυρούλη να τρώει όρθιος στα πίσω πόδια;:D έχω βίντεο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και αν ήμουν ΔΑ θα άλλαζα τις ψήφους της ΕlenaKr με την carpe; Όχι βέβαια, την Έρις θα πήγαινα να σώσω. Πραγματικά καθίστε και δείτε καλά τι συνέβη σε εκείνη την ψηφοφορία.

Εεεεε... Δεν ξέρω πως θα το πάρεις... Αλλά κι ο ΔΑ την Έριδα έσωσε... Άλλαξε τις ψήφους της carpe με της Έριδος, απλώς μπερδεύτηκε η Άννα στην αρχή και είπε ότι τις άλλαξε με της Έλενας...

θέλεις να δεις τον Μαυρούλη να τρώει όρθιος στα πίσω πόδια;:D έχω βίντεο:P

Θέλεις να κόψεις τις βλακείες;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Σε μισή ώρα...
Εάν βγάλουν πάλι εμένα, θα το πάρω προσωπικά το θέμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εεεεε... Δεν ξέρω πως θα το πάρεις... Αλλά κι ο ΔΑ την Έριδα έσωσε... Άλλαξε τις ψήφους της carpe με της Έριδος, απλώς μπερδεύτηκε η Άννα στην αρχή και είπε ότι τις άλλαξε με της Έλενας...

Άσχετο: [off]Βλάκα ο πυρετός με έχει διαλύσει, δε θυμάμαι καν τι συνέβη.:eek:[/off]

Ε και πιστεύεις ότι αν ήμουν ΔΑ δε θα θυμόμουν τι είχα κάνει και θα το έλεγα τώρα λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ριρίκα δεν μας τα λες καλα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άσχετο: [off]Βλάκα ο πυρετός με έχει διαλύσει, δε θυμάμαι καν τι συνέβη.:eek:[/off]

Ε και πιστεύεις ότι αν ήμουν ΔΑ δε θα θυμόμουν τι είχα κάνει και θα το έλεγα τώρα λάθος;

Δεν έχω βγάλει ακόμη άκρη για σένα...

Αλλά πάντα θα υπήρχε η πιθανότητα να τα πεις επίτηδες λάθος, για να χρησιμοποιήσεις αυτό το επιχείρημα μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή έχω να ετοιμάσω τα πράγματα μου και θέλω να έχω ψηφίσει και πριν τη δολοφονία, ψηφίζω Catalyst γιατί είναι αυτός που άρχισε τις βλακείες περί Libertus και Τάσου και ότι είναι μαφιόζοι, εγώ εξήγησα τι θεωρώ ότι είναι ο Τάσος αν εσείς δεν το καταλαβαίνετε κακό του κεφαλιού σας. Αυτά.


Δεν έχω βγάλει ακόμη άκρη για σένα...

Αλλά πάντα θα υπήρχε η πιθανότητα να τα πεις επίτηδες λάθος, για να χρησιμοποιήσεις αυτό το επιχείρημα μετά...

Μα βέβαια ναι, και πώς ήξερα ότι θα πεταχτεί κάποιος να με διορθώσει; Αν πάει έτσι και με θεωρούν ένοχη τότε ένοχος είσαι και εσύ που πετάχτηκες μετά για να με καλύψεις και να πεις ότι έκανα λάθος και έτσι να φανώ μπερδεμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αααα η δολοφονία γίνεται πάντα στις μια???


*Μαυρούλη πλέον παίζεις με όλη τη σημασία της λέξης. Μου φαίνεται τα έχεις βρει σκούρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πες μου τώρα σοβαρά,είσαι χαζός;;; Ακόμη κι αν είναι η ντετέκτιβ η Μελανία, για ποιο λόγο να το φωνάξεις στο φόρουμ όταν μπορεί να γίνει κάρφωμα;;; Εκτός κι αν θες να πεις στους δολοφόνους να το κάνουν αυτό;; Ρε προσέχετε όταν ανοίγετε το στόμα σας...
Μήπως γιατί δεν είναι και ξέρω κάτι παραπάνω;
Μήπως γιατί θεωρώ πως το να προσέξουν τα ποστ της οι πολίτες θα μας βοηθήσει πολύ περισσότερο ακόμη κι αν φύγει η ντετέκτιβ;
Μήπως γιατί δεν είμαι σίγουρος και σε συνδυασμό με τα πάνω οι δολοφόνοι μπορεί να αστοχήσουν και να φύγει κάποιος απ αυτούς;
Πάντως τόσο χαζά δεν θα την έκαιγα... :P

Αφού έλειπε την πρώτη μέρα ρε τούβλο, μη σε χαρακτηρίσω αλλιώς.:whatever: Πραγματικά τα σκέφτεσαι πριν τα γράψεις;
Επειδή έλειπε την πρώτη μέρα δεν μπόρεσε να σώσει τον Χάρο
Έτσι χρησιμοποιεί την νεκροφάνεια για να τον φέρει πίσω
Αλλά ακόμη αναπάντητο το ερώτημα: Γιατί ο Τάσος δεν έσωσε τον εαυτό του;
Μήπως ρε Ριρίκα ο πυρετός σε έχει ζαλίσει πάρα πολύ;


off:
Σε μισή ώρα...
Εάν βγάλουν πάλι εμένα, θα το πάρω προσωπικά το θέμα. :hehe:
Έλα τώρα, σε χαλάει κι όλας...
Δε φτάνει που έχουμε τον Χάρο ανάμεσά μας, θα τα πάρει κι όλας επειδή θα τον στείλουμε σπίτι του!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα βέβαια ναι, και πώς ήξερα ότι θα πεταχτεί κάποιος να με διορθώσει; Αν πάει έτσι και με θεωρούν ένοχη τότε ένοχος είσαι και εσύ που πετάχτηκες μετά για να με καλύψεις και να πεις ότι έκανα λάθος και έτσι να φανώ μπερδεμένη.

Λες κάτι λάθος, το αναμενόμενο δεν είναι να βγει κάποιος να σε διορθώσει;; :worry:

Ειδικά μετά που λες ότι παίζει να μαι κι ένοχος επειδή σε διόρθωσα... Dafuq??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Λες κάτι λάθος, το αναμενόμενο δεν είναι να βγει κάποιος να σε διορθώσει;; :worry:

Ειδικά μετά που λες ότι παίζει να μαι κι ένοχος επειδή σε διόρθωσα... Dafuq??

Ναι αλλά το να πετάγεσαι ακριβώς από κάτω είναι όντως περίεργο, λες και ήσουν έτοιμος να με καθεστήσεις ένοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, ενα γρηγορο post για να δωσω την ψηφο μου πριν τη δολοφονια.

Μεχρι χθες ημουν σιγουρος πως ο Catalyst ειναι αθωος, αλλα το τελευταιο σου μηνυμα με εβαλε σε σκεψεις ρε Βαιε. Πραγματικα, ποσες πιθανοτητες δινεις να ηταν ο Γιαννης ο αντιπαλος μαφιοζος και στηριζεις ολο το σκεπτικο σου εκει?? Επισης, ο ιδιος ο johnnaousa ειχα λυσσαξει πως ο Dimijim ειναι ΔΑ, ποτε δεν τον κατηγορησε για μαφιοζο. Ναι, μπορει να το εκανε για να μην καρφωθει, αλλα εστω και μια φορα θα μας ελεγε πως μπορει να ειναι μαφιοζος για να μας υποψιασει. Αυτος επεμενε ομως πως ειναι ΔΑ, οποτε για μενα ακυρο το σκεπτικο σου, οπως και το σεναριο πως βγαλανε μαφιοζο στον πρωτο γυρο. Επισης, οπως ειπε η Ριρικα, πιστευω πως ο Τασος ηταν η μαγισσα, το ειπα και πριν αυτο.

Η ψηφος τωρα:

Ριρικα: Την υποψιαζομαι δε λεω, αλλα δεν ειμαι σιγουρος για την ενοχη της, ισως να επεσε θυμα των περιστασεων και αυτη, οποτε δεν τη ψηφιζω ακομα.
Catalyst: Τον εχουν ψηφισει πολλοι, δε μου αρεσει αυτο και μεχρι χθες τον ειχα για αθωο, δε θα τον ψηφισω ακομα.
Alchemist: Μου χρωσταει μια απαντηση. Μου ειπε κατι στο τελευταιο post που εκανα, που δεν το πολυκαταλαβα. Δεν τον ψηφιζω ακομα.
aegloswen και Noisette: Το ιδιο υποπτες και το ιδιο επικινδυνες. Πιστευω πως ειναι και οι 2 μαφιοζες, αλλα αν εχω πεσει εξω, τουλαχιστον η μια ειναι 100%.

Για σημερα η ψηφος μου παει στην aegloswen!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μήπως γιατί δεν είναι και ξέρω κάτι παραπάνω;
Μήπως γιατί θεωρώ πως το να προσέξουν τα ποστ της οι πολίτες θα μας βοηθήσει πολύ περισσότερο ακόμη κι αν φύγει η ντετέκτιβ;
Μήπως γιατί δεν είμαι σίγουρος και σε συνδυασμό με τα πάνω οι δολοφόνοι μπορεί να αστοχήσουν και να φύγει κάποιος απ αυτούς;
Πάντως τόσο χαζά δεν θα την έκαιγα... :P

Δημήτρη, πες ό,τι θες, αλλά έκανες βλακεία... Ακόμη και σχέδιο να είχες, δεν μπορείς να σαι κι απόλυτα σίγουρος και μπορεί να κοστίσει...


Ναι αλλά το να πετάγεσαι ακριβώς από κάτω είναι όντως περίεργο, λες και ήσουν έτοιμος να με καθεστήσεις ένοχη.

Λολ, με δουλεύετε ρε... Βλέπω το ποστ και τι θες να κάνω;; Να περιμένω κανα μισάωρο για να μην φανεί ότι θέλω να σε ενοχοποιήσω;; Αρχίστε να σκέφτεστε τι λέτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επειδή έλειπε την πρώτη μέρα δεν μπόρεσε να σώσει τον Χάρο
Έτσι χρησιμοποιεί την νεκροφάνεια για να τον φέρει πίσω
Αλλά ακόμη αναπάντητο το ερώτημα: Γιατί ο Τάσος δεν έσωσε τον εαυτό του;
Μήπως ρε Ριρίκα ο πυρετός σε έχει ζαλίσει πάρα πολύ;

1ον Ο Τάσος δε θα έσωζε ποτέ το τομάρι του ενώ θα μπορούσε να σώσει κάποιον άλλον, έτσι είναι ο χαρακτήρας του. 2ον Βρήκε την ευκαιρία να βγει από το παιχνίδι μιας και το ρολάκι από ό,τι μας είχε πει δεν του άρεσε.

Ναι είμαι ζαλισμένη αλλά το προσπαθώ όσο μπορώ.



Και τώρα με συγχωρείτε, ετοιμάζω βαλίτσα να πάω στη μαμάκα μου να με κάνει καλά.:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top