Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
1ον Ο Τάσος δε θα έσωζε ποτέ το τομάρι του ενώ θα μπορούσε να σώσει κάποιον άλλον, έτσι είναι ο χαρακτήρας του. 2ον Βρήκε την ευκαιρία να βγει από το παιχνίδι μιας και το ρολάκι από ό,τι μας είχε πει δεν του άρεσε.
Δηλαδή στηρίζεις όλο το σκεπτικό σου στο ότι ο Τάσος δε θα ήθελε να σώσει τον εαυτό του;
Δεν έχεις καλά θεμέλια!
Αν ήθελε να σώσει άλλους θα έπρεπε να μείνει μέσα και να το επιχειρήσει αλλιώς!
Δε δέχομαι πως ο Τάσος ήταν η μάγισσα.
Άλλωστε η μάγισσα είναι ένας απ τους καλύτερους ρόλους του παιχνιδιού κι αμφιβάλλω αν θα άφηνε ποτέ κάποιον ασυγκίνητο... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
*Ανακοίνωση*​

Μαύρη μέρα ξημερώνει στο Παλέρμο για ένα από τα δύο μέλη της ΣΕ. Η MissKit έμεινε χήρα και ο Mercury προσπαθεί μάταια να την παρηγορήσει. «Δεν πειράζει» της λέει «είσαι νέα ακόμη, θα βρεις κάποιον να φτιάξεις τη ζωή σου, μη σε παίρνει από κάτω», όμως εκείνη είναι απαρηγόρητη.

Ο foreverfreak είναι πλέον φάντασμα. Δεν έφτανε όμως η πρώτη συγκίνηση, αλλά ήρθε και δεύτερη.
Δεύτερο λοιπόν θύμα της ημέρας: ~Melania~. Η νεαρά όμως δεν γίνεται απλώς φάντασμα, αλλά τίθεται εκτός παιχνιδιού. Την ταυτότητά της θα τη μάθετε στο τέλος.
Νομίζετε πως τελειώσαμε εδώ; Naaah. H καλή της φίλη Νουαζέτ, χάνεται επίσης την ίδια μέρα. Πόσα να αντέξει η καημένη Κιτ; Πολύ αίμα σήμερα. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Εάν με ξεκάνουν πάλι, μάλλον λέω πολλά για τους μαφιόζους και δεν τους αρέσει.Αυτό να θυμάστε. :P

Edit: Αυτό σημαίνει ότι έγινε κάρφωμα μάλλον στη Μελανία.
Αλλά και πάλι, έγιναν πολλές δολοφονίες.Θα επανέλθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόοοον...

Όπως είπα ότι θα κάνω το βράδυ, έκατσα και διάβασα ένα προς ένα τα ποστ της aegloswen (ευτυχώς ήταν μόνο 18). Δείτε είναι βέβαιο ότι κάτι περίεργο παίζει και με αυτήν, αλλά δεν μπορώ να πω με σιγουριά αν είναι δολοφόνος ή όχι... Περιμένω να δω και την συμμετοχή της στην συνέχεια, τώρα που πάει να ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο...


Να και το κάρφωμα... See?? Παιδιά κακά τα ψέματα καρφώθηκε πολύ η Μελανία και ήταν βλακεία, γιατί μπορούσε να μας βοηθήσει ακόμη...

Η δολοφονία του φρικ τώρα... Δεν ξέρω αν είχε κάτι να πει τελικά ή αν απλώς ήθελε να τραβήξει βλέμματα προς αυτούς που κατηγορούσε... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η Νουαζέτ βγαίνει οριστικά ή φάντασμα;
Πάω στους κανόνες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα πώς έγιναν τρεις δολοφονίες.Τις δύο θα τις εξηγούσα με το σενάριο να χτύπησε μαφιόζος τον αντίπαλο μαφιόζο.Anyway, πάω να το ψάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Περιμένω απάντηση σε αυτό που ρώτησα απ τη ΣΕ.
Πιστεύω είναι εξαιρετικά σημαντικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παιδιά θα είμαι εκτός σπιτιού όλη μέρα και μπαίνω από το κινητό για να ψηφίσω Καταλιστ.Παρακαλώ βάλτε μου ένα λινκ με τους κανόνες κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δηλαδή στηρίζεις όλο το σκεπτικό σου στο ότι ο Τάσος δε θα ήθελε να σώσει τον εαυτό του;
Δεν έχεις καλά θεμέλια!
Αν ήθελε να σώσει άλλους θα έπρεπε να μείνει μέσα και να το επιχειρήσει αλλιώς!
Δε δέχομαι πως ο Τάσος ήταν η μάγισσα.
Άλλωστε η μάγισσα είναι ένας απ τους καλύτερους ρόλους του παιχνιδιού κι αμφιβάλλω αν θα άφηνε ποτέ κάποιον ασυγκίνητο... :'(

Αν στο τέλος έχω δίκιο θα δεις εσύ.:ropalo: Άσε με να ξέρω τον Τάσο καλύτερα από εσένα.



Στη δολοφονία της μπιπ έγινε πάλι.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Παιδιά θα είμαι εκτός σπιτιού όλη μέρα και μπαίνω από το κινητό για να ψηφίσω Καταλιστ.Παρακαλώ βάλτε μου ένα λινκ με τους κανόνες κάποιος.
Κανόνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Παιδιά θα είμαι εκτός σπιτιού όλη μέρα και μπαίνω από το κινητό για να ψηφίσω Καταλιστ.Παρακαλώ βάλτε μου ένα λινκ με τους κανόνες κάποιος.

κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:popcorn:
Λίστα για Παρασκευή 29/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist -> Catalyst
  3. blue_butterfly -> Catalyst
  4. Catalyst -> dimijim
  5. Demlogic
  6. dimijim -> blue_butterfly
  7. ElenaKr -> Catalyst
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> aegloswen
  10. Libertus -> Catalyst
  11. love_angel
  12. MAYROULIS
  13. ~Melania~ -> Catalyst
  14. SparklingGrey
  15. tsarachaf

Ψήφοι
5 Catalyst
1 aegloswen
1 blue_butterfly
1 dimijim

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2
Noisette: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Να και το κάρφωμα... See?? Παιδιά κακά τα ψέματα καρφώθηκε πολύ η Μελανία και ήταν βλακεία, γιατί μπορούσε να μας βοηθήσει ακόμη...
Πιστεύω ότι η Μελανία ήταν είτε ντετέκτιβ είτε πληροφοριοδότης.Το κάρφωμα μας βοηθάει, γιατί μπορούμε να ψάξουμε ποιους θεωρούσε μαφιόζους(έκανε ένα ποστ για όλους τους παίκτες).Το καλό είναι ότι ψήφισε Καταλυστ.

Ερμηνεία δολοφονίας: Ένας μαφιόζος χτύπησε τον αντίπαλο μαφιόζο και επιπροσθέτως, έγινε το κάρφωμα της Μελανίας.Λογικό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, τώρα είδα το τρίτο θύμα... Παιδιά πρέπει να δολοφονήθηκε ο αντίπαλος μαφιόζος... Κι αυτό μάλλον φωτογραφίζει για την θέση αυτή τον φρικ, ο οποίος κατηγορούσε την Noisette, οπότε δεν έχει ιδιαίτερη λογική στο να την σκότωνε...

Πολύ κακή μέρα, αλλά να πω την αλήθεια, περίμενα να γίνει κάτι τέτοιο σε κάποια φάση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα πώς έγιναν τρεις δολοφονίες.Τις δύο θα τις εξηγούσα με το σενάριο να χτύπησε μαφιόζος τον αντίπαλο μαφιόζο.Anyway, πάω να το ψάξω.

Ξέρουμε ότι δεν μπορεί να έχει σκοτώσει η μάγισσα γιατί το έκανε σε προηγούμενο γύρο, επομένως κάτι έχει παιχτεί με το κάρφωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Είμαστε 100% σίγουροι ότι η μάγισσα έχει σκοτώσει;
Ή έχουμε και κανένα παραθυράκι;
Για τους φρικ-νουαζετ κι εγώ μάλλον δέχομαι το σενάριο του αντίπαλου μαφιόζου αν και θα ήθελα λίγο χρόνο να σκεφτώ μήπως θα μπορούσε να ισχύει κάτι άλλο. Να εξαντλήσουμε κάθε δυνατό σενάριο.
Όσο για τη δολοφονία της Μελανίας είναι κάρφωμα.
Απλό ή Μακελειό δεν το γνωρίζουμε αλλά είναι κάρφωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πιστεύω ότι η Μελανία ήταν είτε ντετέκτιβ είτε πληροφοριοδότης.Το κάρφωμα μας βοηθάει, γιατί μπορούμε να ψάξουμε ποιους θεωρούσε μαφιόζους(έκανε ένα ποστ για όλους τους παίκτες).Το καλό είναι ότι ψήφισε Καταλυστ.

Ερμηνεία δολοφονίας: Ένας μαφιόζος χτύπησε τον αντίπαλο μαφιόζο και επιπροσθέτως, έγινε το κάρφωμα της Μελανίας.Λογικό; :hmm:

Ακριβώς αυτό πρέπει να έγινε... Δεν έχει άλλη εξήγηση, εφόσον δεν είχαμε κι άλλη οριστική αποχώρηση...

Λοιπόν, τώρα που έφυγε, δεν έχει πια νοήμα να μην το λέω... Η Μελανία ήταν προφανώς ο ντετέκτιβ και φαινόταν πολύ, αλλά κάποιοι την κανάνε ουσιαστικά να το παραδεχτεί και να που καταλήξαμε... Το κακό είναι ότι έφαγε τον καιρό της ρωτώντας για αθώους...

Είναι φανερό ότι σε 4 νύχτες ρώτησε για τα εξής άτομα:
Ερις: Ξέρουμε τι απάντηση πήρε, πολίτης.
Χιμέλα: Επίσης πολίτης.
Μετά ρώτησε για τον Μαυρούλη και από την επιμονή της σ' αυτόν από προχθες ακόμη φαίνεται ότι έμαθε πως είναι μαφιόζος...
Χθες ρώτησε για μένα, νομίζω είναι προφανες από το πρώτο της ποστ το πρωί. Πήρε αρνητική απάντηση και γι' αυτό είπε πως μπορεί να είμαι ΔΑ, αλλά δεν νομίζει...

Οπότε έχουμε ένα βασικό course of action για την ώρα...

@dimijim: ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να έγινε Κάρφωμα- Μακελειό.... Αυτό οδηγεί σε 2 οριστικές απόχωρήσεις κι εμείς είχαμε μόνο μία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να δούμε όμως τι δουλειά είχε κάνει η Μελανία σαν ντέτεκτιβ:
Πρώτη νύχτα: Όλοι μαλώνουν γύρω απ την Έρις. Η Μελανία ρωτάει για την αθωώτητά της. Παίρνει θετική απάντηση και την υπερασπίζεται.
Δεύτερη νύχτα: Γίνεται χαμός στην ψηφοφορία. Η Μελανία ρωτάει για την αθωώτητα της Σύλβιας. Παίρνει θετική απάντηση και αλλάζει στάση την επόμενη μέρα.
Τρίτη νύχτα: Άγνωστο για ποιον ρώτησε. Ίσως για κάποιους που θεωρεί πολύ ενόχους ή πολύ αθώους. Ίσως για εμένα ή τον Μαυρούλη.
Τέταρτη νύχτα: Όλα γυρνάνε γύρω απ τον τσαφ. Ρωτάει και μαθαίνει ότι είναι αθώος. Μας το λέει την επόμενη αλλά δεν αποκλείει το ενδεχόμενο του ΔΑ. Βοηθάει αλλά καρφώνεται. Θεός 'χωρέστην κι αυτήν!

ps. ΣΕ: Η Μελανία έχει last famous words?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Είμαστε 100% σίγουροι ότι η μάγισσα έχει σκοτώσει;
Ή έχουμε και κανένα παραθυράκι;
Για τους φρικ-νουαζετ κι εγώ μάλλον δέχομαι το σενάριο του αντίπαλου μαφιόζου αν και θα ήθελα λίγο χρόνο να σκεφτώ μήπως θα μπορούσε να ισχύει κάτι άλλο. Να εξαντλήσουμε κάθε δυνατό σενάριο.
Όσο για τη δολοφονία της Μελανίας είναι κάρφωμα.
Απλό ή Μακελειό δεν το γνωρίζουμε αλλά είναι κάρφωμα...
Αν γίνει κάρφωμα μακελειό,φεύγουν 3 παίκτες ή λιγότερο; Γιατί νομίζω είναι 2 οι οριστικές αποχωρήσεις,κάτι τέτοιο.

Πάω να διαβάσω κανόνες. Πραγματικά πολλές δολοφονίες σήμερα...

Kαι παιδιά σας παρακαλώ προσέξτε τα λόγια σας,αν έχεις καλό ρόλο πρέπει πρώτα από όλα να έχεις ΤΑΚΤΙΚΗ.
Όχι να μπαίνεις και να λες όσους ξέρεις.
Η Μελάνια ήταν αθώα και την φάγαν από βλακεία και δικιά της και όσων είπαν ότι είναι ντεντέκτιβ/πληφοριοδότης.
Αυτό είναι μεγάλη απώλεια γιατί τώρα δεν ξέρω αν υπάρχει βοήθεια σίγουρη από κάπου άλλου,τέσπα θα επανέλθω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
@dimijim: ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να έγινε Κάρφωμα- Μακελειό.... Αυτό οδηγεί σε 2 οριστικές απόχωρήσεις κι εμείς είχαμε μόνο μία...
Υπάρχει.
Αν μέντιουμ και πληροφοριοδότης είναι ήδη φαντάσματα τότε η κατάστασή τους δεν αλλάζει.
Επίσης δεν είμαι σίγουρος για το αν ρώτησε για τον Μαυρούλη. Είπε κάτι σε ένα ποστ της που το απορρίπτει αυτό. Δώσε μου λίγο χρόνο να το βρω...

Edit:
MAYROULIS: Περιττά κι εδώ τα σχόλια.Αν και δεν είμαι σίγουρη για κάτι επιμένω πολύ πάνω σε αυτό το θέμα....!!!!!!!! Έχω αναπτύξει τόσα και τόσα για αυτό το γατί παρακαλώ δώστε λίγη σημασία!
Λέει δεν είναι σίγουρη.
Είτε δεν ρώτησε είτε είναι για ξεκάρφωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top