Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εριξα μια ματια στα γεγονοτα παιδια και επειδη δε θελω να παρω παλι απουσια θα ψηφισω το ατομο που εξ αρχης δε μου καθοταν καλα , το Γιαννη.
Ο jj οπως ειδα παρακατω αποδειχτηκε πορνη.Ειπε στην καρτα πως ο Γιαννης ειναι αθωος , προφανως ηθελε να τον καλυψει και να στρεψει αλλου τα βλεματα.
Ψιφιζω λοιπον τον Johnnaousa καθως ειναι φανερη πλεον η ταυτοτητα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αυτό που λες φρικ δε το είδα, το ομολογώ.Όμως τα ηλίθια επιχειρήματά σου για τη δήθεν ενοχή μου με έστρεψαν εναντίον σου, έλεος, δε το βλέπεις αυτό;Αντίπαλος μαφιόζος ποιος είναι είπαμε;Αλλάζω τη ψήφο μου σε Ναουσαίο χωρίς να σε αθωώνω πλήρως φρικ και φεύγω για Ξάνθη, αδιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φούσκωσα, δεν τρώω άλλα ποπ κορν. :P

Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen -> foreverfreak
  2. Alchemist -> Johnnaousa
  3. blue_butterfly -> Eileen
  4. Catalyst
  5. Demlogic -> Alchemist
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr -> Johnnaousa
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> Johnnaousa
  10. Johnnaousa
  11. Libertus -> tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS -> tsarachaf
  14. ~Melania~ -> Johnnaousa
  15. Noisette
  16. SparklingGrey -> Johnnaousa
  17. tsarachaf
Ψήφοι
6 Johnnaousa
2 tsarachaf
1 Alchemist
1 Eileen
1 foreverfreak
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και τωρα που τελειωσα το διαβασμα, φυσικα αλλαζω την ψηφο μου και τη δινω στο Johnnaousa.
Ειλικρινα, κακως που σε πιστεψα μετα την καρτα του jj!! Οπως φαινεται οσα ελεγα στον πρωτο γυρο μονο ανοησιες δεν ηταν...

Επισης φιλε Alchemist, οταν με το καλο βγεις και αποδειχθει πως ησουν δολοφονος, θελω να δω με τι μουτρα θα με "αντικρυσεις", αφου σε ολο μτο παιχνιδι φρουτο με ανεβαζεις, φρουτο με κατεβαζεις:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εχετε υπόψιν οτι η carpe ηταν πολίτης :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αυτό που προέχει αυτή τη στιγμή είναι να φύγουν οι: Catalyst, Johnnaousa, tsarachaf
Μωρ' τι μας λες;:P
Χάρη, πρόσεξε πολύ με τις διαπιστώσεις σου. Ο Γιάννης υπάρχει περίπτωση να είναι ο Αντίπαλος Μαφιόζος. Δεν ξέρω αν θα φύγει απόψε από την ψηφοφορία, ίσως είναι η εύκολη λύση για κάποιους να τον ψηφίσουν λόγω πιθανοτήτων. Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι ένοχος πάντως. Ο jj μπορεί να έμαθε από την ΣΕ ότι είναι δολοφόνος, να το πίστεψε, δηλαδή να μην σκέφτηκε το ενδεχόμενο του Αντίπαλου Μαφιόζου και να έσπευσε να τον παρουσιάσει ως αθώο πιστεύοντας πως έτσι θα κάλυπτε έναν μαφιόζο και ταυτόχρονα θα τα έριχνε στον spark.
Νομίζω πως συσσώρευσες αρκετά πράγματα όσο ήσουν απών, αλλά στηρίζεσαι σε 2 ονόματα που είχες θεωρήσει ενόχους πριν φύγεις και κόλλησες εκεί.

Catalyst:
Θα 'θελα να 'ξερα, μάτια δεν έχετε να δείτε;Τον είχα ήδη στους υπόπτους μου, όταν ψήφισε Eileen στον πρώτο γύρο και εξήγησα τότε τους λόγους, αλλά όταν την ξαναψήφισε στον δεύτερο γύρο, επιβεβαιώθηκα!Η Eileen παρεμπιπτόντως, ούτε που συμμετείχε στο δεύτερο γύρο.Γιατί τέτοια επιμονή με την Eileen Βάιε, δεν έχεις ποιον άλλον να ψηφίσεις;Ύστερα που ήρθε και ψήφισε Demlogic ήταν το αποκορύφωμα.Δεν πιστεύω ότι ο Βάιος θα έδινε τόσο άκυρες ψήφους, εάν ήταν πολίτης.Επιπροσθέτως, στη δημοσκόπηση SparklingGrey-Johnnaousa, ο Βάιος μας λέει: "εάν ψήφιζα, θα ψήφιζα Johnnaousa".Γιατί δεν τον ψήφισε τελικά;Τέλος, κατηγορεί ανά διαστήματα τον Johnnaousa, αλλά ποτέ σε σημείο να τον ψηφίσει ή να στρέψει τα βλέμματα όλων πάνω του, για να δείξει ότι βρίσκονται σε διαφορετικά στρατόπεδα.
Εσύ γιατί επιμένεις τόσο πολύ με μένα;
ΣΕ, αν δεν κάνω λάθος, είχα ψηφίσει τον Demlogic και δεν τον προσθέσατε. Αλλάζω ψήφο. Χωρίς φόβο για το τι θα πει ο Χάρης, αλλά με πολύ πάθος, τη δίνω στην Eileen, γιατί πλέον έχει αραιώσει επικίνδυνα την συμμετοχή της και εξακολουθεί να μου φαίνεται ύποπτη. Άραγε θα γίνουν κινήσεις της τελευταίας στιγμής για να σωθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Χα!!!
Πρόλαβα την Κϊτ!!

Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen -> foreverfreak
  2. Alchemist -> Johnnaousa
  3. blue_butterfly -> Eileen
  4. Catalyst->Eileen
  5. Demlogic -> Alchemist
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr -> Johnnaousa
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> Johnnaousa
  10. Johnnaousa
  11. Libertus -> tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS -> tsarachaf
  14. ~Melania~ -> Johnnaousa
  15. Noisette
  16. SparklingGrey -> Johnnaousa
  17. tsarachaf
Ψήφοι
6 Johnnaousa
2 Eileen
2 tsarachaf
1 Alchemist
1 foreverfreak
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αυτό που λες φρικ δε το είδα, το ομολογώ.Όμως τα ηλίθια επιχειρήματά σου για τη δήθεν ενοχή μου με έστρεψαν εναντίον σου, έλεος, δε το βλέπεις αυτό;Αντίπαλος μαφιόζος ποιος είναι είπαμε;Αλλάζω τη ψήφο μου σε Ναουσαίο χωρίς να σε αθωώνω πλήρως φρικ και φεύγω για Ξάνθη, αδιος.
Ποιος ειναι?? Kαπου εδω αρχιζω και σε χανω... Καλο ταξιδι:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Οι δολοφονοι ψηφιζουν δολοφονο για να μη χρεωθουν :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ειλικρινά;Δεν ξέρω.

Αλλά για μένα είσαι σίγουρος;; Οκ...


Λοιπόν. Άλλη μία παρατήρηση... Ρε συ, Demlogic πες και κανένα επιχείρημα όμως... Μην λες μόνο ονόματα...


Και μίλησα με την Ζωή στο τηλέφωνο, η όποια ζητά συγγνώμη αλλά έχει και δεν θα μπορέσει να μπει σήμερα...


Και ήρθε και ο Βάιος που τον περίμενα πολύ... Και επιμένει στην Ζωή... Πολύ ενδιαφέρον... Μάλιστα σχολίασε ακριβώς το ίδιο με μένα, περί αντίπαλου μαφιόζου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και μια ακομα παρατηρηση:

Αν οντως ο johnnaousa ειναι δολοφονος, τοτε ο MAYROULIS ειναι αθωος τελικα. Θυμαστε που ηθελα να παιξει ονειρο στον πρωτο γυρο για τον Γιαννη και τελικα δε μπορεσε γιατι εκανε γκαφα?? Αν λοιπον ηταν προμελετημενο, με σκοπο να αθωωσει το Γιαννη, τοτε οι συνδολοφονοι του θα τον δασκαλευανε να το κανει σωστα τουλαχιστον:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και όλοι πάμε ωραία με το κύμα του Χάρη που επί 2 μέρες δεν ήξερε τι γινόταν στο παιχνίδι :D
Θα περιμένω τα σχόλια σας όταν δείτε ότι έχω δίκιο για τον Δ.Α...κωλοτούμπες πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και συμπληρωνω:

Χαρη δυγνωμη αν σου τη σπαω, αλλα ακομα δεν καταλαβα γιατι καηγορεις tsarachaf και Catalyst. Εμενα μεχρι στιγμης αθωοι μου φαινονται, ειδικα ο δευτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και όλοι πάμε ωραία με το κύμα του Χάρη που επί 2 μέρες δεν ήξερε τι γινόταν στο παιχνίδι :D
Θα περιμένω τα σχόλια σας όταν δείτε ότι έχω δίκιο για τον Δ.Α...κωλοτούμπες πάλι

Πώς μπορείς να ξέρεις ρε συ Γιάννη ποιος είναι ο ΔΑ;;; Πώς μπορείς να έχεις τόση σιγουριά... Δε μπορω να καταλάβω την συμπεριφορά σου... Δηλαδή τι να πω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Μωρ' τι μας λες;:P
Χάρη, πρόσεξε πολύ με τις διαπιστώσεις σου. Ο Γιάννης υπάρχει περίπτωση να είναι ο Αντίπαλος Μαφιόζος. Δεν ξέρω αν θα φύγει απόψε από την ψηφοφορία, ίσως είναι η εύκολη λύση για κάποιους να τον ψηφίσουν λόγω πιθανοτήτων. Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι ένοχος πάντως. Ο jj μπορεί να έμαθε από την ΣΕ ότι είναι δολοφόνος, να το πίστεψε, δηλαδή να μην σκέφτηκε το ενδεχόμενο του Αντίπαλου Μαφιόζου και να έσπευσε να τον παρουσιάσει ως αθώο πιστεύοντας πως έτσι θα κάλυπτε έναν μαφιόζο και ταυτόχρονα θα τα έριχνε στον spark.
Νομίζω πως συσσώρευσες αρκετά πράγματα όσο ήσουν απών, αλλά στηρίζεσαι σε 2 ονόματα που είχες θεωρήσει ενόχους πριν φύγεις και κόλλησες εκεί.
Εσύ γιατί επιμένεις τόσο πολύ με μένα;
Να προσέχω τις διαπιστώσεις μου, έχω κολλήσει στα ίδια άτομα, ο Γιάννης μπορεί να είναι ο αντίπαλος μαφιόζος...
Τα ίδια έχετε κανονίσει να μου λέτε με τον τσάρα και τον Γιάννη; :P
ΣΕ, αν δεν κάνω λάθος, είχα ψηφίσει τον Demlogic και δεν τον προσθέσατε. Αλλάζω ψήφο. Χωρίς φόβο για το τι θα πει ο Χάρης, αλλά με πολύ πάθος, τη δίνω στην Eileen, γιατί πλέον έχει αραιώσει επικίνδυνα την συμμετοχή της και εξακολουθεί να μου φαίνεται ύποπτη. Άραγε θα γίνουν κινήσεις της τελευταίας στιγμής για να σωθεί;
Χωρίς φόβο για το τι θα πω εγώ, ε; :P
Εμένα η ετυμηγορία μου είναι η εξής:
Είσαι ένας διακριτικός δολοφόνος που προσπαθεί να μην έρθει σε αντιπαράθεση με εμένα, για να μείνει στην αφάνεια.Θεωρώ, επίσης, ότι το να ψηφίζεις 3η φορά Eileen σε ενοχοποιεί ακόμη περισσότερο.Εάν ήσουν κάποιος εκ των: Πληροφοριοδότης, Αντίπαλος μαφιόζος, ντετέκτιβ και είχες μάθει ότι η Eileen είναι δολοφόνος, δε θα την ψήφιζες τρεις συνεχόμενες φορές, με πάθος κιόλας, όπως λες, γιατί θα σε καταλάβαινε.Και το ότι δε σχολίασες καθόλου όλα όσα συνέβησαν σήμερα με τον τζέι, τον Γιάννη και τον τσάρα δεν είναι εντάξει.Επιδιώκεις να μη φαίνεσαι.
Και συμπληρωνω:

Χαρη δυγνωμη αν σου τη σπαω, αλλα ακομα δεν καταλαβα γιατι καηγορεις tsarachaf και Catalyst. Εμενα μεχρι στιγμης αθωοι μου φαινονται, ειδικα ο δευτερος.
Τα έχω εξηγήσει στο μεγάλο ποστ που έκανα, όταν επανήλθα.Μη με αναγκάζεις να γράφω τα ίδια.:P
Και απ' ότι φαίνεται, με την αποκάλυψη του τζέι, όσο πάω και δικαιώνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Να προσέχω τις διαπιστώσεις μου, έχω κολλήσει στα ίδια άτομα, ο Γιάννης μπορεί να είναι ο αντίπαλος μαφιόζος...
Τα ίδια έχετε κανονίσει να μου λέτε με τον τσάρα και τον Γιάννη; :P

Χωρίς φόβο για το τι θα πω εγώ, ε; :P
Εμένα η ετυμηγορία μου είναι η εξής:
Είσαι ένας διακριτικός δολοφόνος που προσπαθεί να μην έρθει σε αντιπαράθεση με εμένα, για να μείνει στην αφάνεια.Θεωρώ, επίσης, ότι το να ψηφίζεις 3η φορά Eileen σε ενοχοποιεί ακόμη περισσότερο.Εάν ήσουν κάποιος εκ των: Πληροφοριοδότης, Αντίπαλος μαφιόζος, ντετέκτιβ και είχες μάθει ότι η Eileen είναι δολοφόνος, δε θα την ψήφιζες τρεις συνεχόμενες φορές, με πάθος κιόλας, όπως λες, γιατί θα σε καταλάβαινε.Και το ότι δε σχολίασες καθόλου όλα όσα συνέβησαν σήμερα με τον τζέι, τον Γιάννη και τον τσάρα δεν είναι εντάξει.Επιδιώκεις να μη φαίνεσαι.
Come on, το πρωί εξέφρασα την πλήρη άποψή μου για τον Τζέι και το μόνο λάθος μου είναι που δεν σκέφτηκα την εκδοχή της πόρνης. Ήταν καθαρό από τον τρόπο παιχνιδιού του Τζέι ότι προσπαθούσε να αποπροσανατολίσει και όντως ο σκοπός του ήταν να τον αντιληφθούν οι μαφιόζοι και να καταλάβουν ποιος είναι. Αν ήμουν συνδολοφόνος με τον Τζον, δεν θα ήμουν από τους πρώτους που θα έβγαιναν να εκφράσουν την αμφιβολία τους για την εγκυρότητα των όσων είπε ο Τζέι με την κάρτα του.
Ίσως το ότι ψηφίζω την Eileen φανερώνει την πλήρη άγνοιά μου λοιπόν. Αυτό θα το δεχόμουν, αλλά όχι τα όσα μου προσάπτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ θα το επαναλάβω αυτό που είπα πριν,γιατί μερικοί μάλλον δεν το είδατε!

Πως στο καλό ο Τάσος μερικές ώρες πριν την αποχώρηση του, ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ τον Libertus,μου λέτε;;;
Λες και το ήξερε ο Τάσος ότι θα βγεί έκανε!
Tέτοια συνεννόηση δεν υπάρχει! Αυτό δηλαδή δεν κίνησε σε κανέναν την προσοχή;;;
Freak εσύ που οι μισοί δολοφόνοι που κατηγορείς,είναι επειδή δεν συμμετέχουν πολύ -δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κάνει κάποιος 800 πόστς για να είναι αθώος,λες και δεν μπορεί να κρύβεται δολοφόνος σε κάποιον που μιλάει όλη μα όλη την ώρα,έτσι;- δεν έχεις να κάνεις κάποιο σχόλιo;;

Δηλαδή θεωρείς πως ήταν ένα σχέδιο των δολοφόνων αυτό;
Σκοτώνουν έναν δολοφόνο στην αρχή (Χάρη) και μετά αποφασίζουν να σκοτώσουν και δεύτερο δολοφόνο (Τάσο), ο οποίος λίγο πριν τη δολοφονία επαναφέρει τον πρώτο;
Πιστεύω πως θα ήταν ένα σούπερ γαμάτο σχέδιο καθώς με αυτό ο Χάρης παρουσιάζεται εντελώς μα εντελώς αθώος, αφού δολοφονήθηκε κι επανήλθε από έναν αθώο.
Αλλά μήπως είναι υπερβολικό και τρομερά ριψοκίνδυνο για τους μαφιόζους;
Δύσκολο μου φαίνεται...
Είναι τραβηγμένη τακτική,αλλά ναι μου φαίνεται περίεργο!
Και θεωρώ πως με ευκολία θα έκανε κάτι τέτοιο κάποιος πολύ πολύ έμπειρος πάικτης από εδώ μέσα που είναι δολοφόνος.
Γιατί; Είναι η τέλεια κάλυψη και εξηγεί το λόγο που σφαζόμαστε μεταξύ μας εδώ και πόσους γύρους οι πολίτες.
Ίσως επειδή ο Liber βγήκε μπροστά εξ αρχής και εκτέθηκε,σαν ένας καινούργιος "πεφωτισμένος" όπως έχω ξαναπεί και είπαν να τον βγάλουν και να τον επαναφέρουν αργότερα,αφού ήταν σίγουροι ότι είχαν κάρτα που επανέφερε άτομο στο παιχνίδι!

Αυτό εξηγεί και το γεγονός ότι ο Liber άλλαξε ΠΟΛΎ την τακτική του σε αυτό το παιχνίδι και ότι κατηγορεί τύπους σαν τον Βάιο,που και εμένα σχετικά αθώοι μου φαίνονται.

Όσο για τον Νάουσα,και δολοφόνος να'ναι,τώρα πλέον κανείς δεν μπορεί να βγάλει κανένα συμπέρασμα από αυτούς που τον ψηφίζουν,γιατί έχει ΤΌΣΟ μεγάλο ρεύμα,που μπορεί ακόμα και συνδολοφόνοι του να τον ψηφίζουν για να βγούν "αθώοι". Παλιά τακτική. Eπίσης Dem σε παρακαλώ παίξε πιο σοβαρά επιτέλους! Αν ξέρεις κάτι,πες το και κάν'το σωστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Αφού επιμένω και επιμένω χωρίς να με ακούει κανείς...παίζω την κάρτα για τον dimjim...νομίζω πως απλά μπορείτε να πειστείτε αν λέω αλήθεια ή όχι...αν πάλι παίξτε ακύρωση...οκ να μου τα πείτε στο τέλος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Come on, το πρωί εξέφρασα την πλήρη άποψή μου για τον Τζέι και το μόνο λάθος μου είναι που δεν σκέφτηκα την εκδοχή της πόρνης. Ήταν καθαρό από τον τρόπο παιχνιδιού του Τζέι ότι προσπαθούσε να αποπροσανατολίσει και όντως ο σκοπός του ήταν να τον αντιληφθούν οι μαφιόζοι και να καταλάβουν ποιος είναι. Αν ήμουν συνδολοφόνος με τον Τζον, δεν θα ήμουν από τους πρώτους που θα έβγαιναν να εκφράσουν την αμφιβολία τους για την εγκυρότητα των όσων είπε ο Τζέι με την κάρτα του.
Ίσως το ότι ψηφίζω την Eileen φανερώνει την πλήρη άγνοιά μου λοιπόν. Αυτό θα το δεχόμουν, αλλά όχι τα όσα μου προσάπτεις.
Προσπαθείς να πηγαίνεις με τα μέτρα των πολιτών.Γι' αυτό και δε σε υποπτεύεται κανείς.Στην πράξη όμως, είσαι διαφορετικός.Για παράδειγμα, ο Johnnaousa έχεις γράψει πολλάκις ότι σου φάινεται ύποπτος, όμως δεν τον ψήφισες ποτέ και ούτε προέτρεψες κάποιον να το κάνει.Σύμπτωση, ε; :P
Το ενδεχόμενο να είσαι βυθισμένος στην άγνοια και να ψηφίζεις συνεχώς Eileen, το βρίσκεις φυσιολογικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top