Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.


Αφού επιμένω και επιμένω χωρίς να με ακούει κανείς...παίζω την κάρτα για τον dimjim...νομίζω πως απλά μπορείτε να πειστείτε αν λέω αλήθεια ή όχι...αν πάλι παίξτε ακύρωση...οκ να μου τα πείτε στο τέλος ;)

Όχι τόσο γρήγορα, Γιάννη...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ακυρωνω την προφυλακηση
edit
δεν την ακυρωνω, τελικα :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ωραία θα είσαι ο πρωτος στο τελος που πειρμενω να μου πεις για τον Δ.Α :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γρήγορος ο Precious... Demlogic, πάρε την κάρτα σου πίσω.

Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen -> foreverfreak
  2. Alchemist -> Johnnaousa
  3. blue_butterfly -> Eileen
  4. Catalyst->Eileen
  5. Demlogic -> Alchemist
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr -> Johnnaousa
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> Johnnaousa
  10. Johnnaousa
  11. Libertus -> tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS -> tsarachaf
  14. ~Melania~ -> Johnnaousa
  15. Noisette
  16. SparklingGrey -> Johnnaousa
  17. tsarachaf
Ψήφοι
6 Johnnaousa
2 Eileen
2 tsarachaf
1 Alchemist
1 foreverfreak

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ωραία θα είσαι ο πρωτος στο τελος που πειρμενω να μου πεις για τον Δ.Α :)

Σε ξαναρωτάω... Πώς μπορείς να ξέρεις ότι είναι ο ΔΑ;; Με κάρτα; Όχι... Από ιδιότητα του ρόλου σου;; Όχι...

Να κατηγορούσες κάποιον για δολοφόνο θα το συζητούσα... Τώρα όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σε ξαναρωτάω... Πώς μπορείς να ξέρεις ότι είναι ο ΔΑ;; Με κάρτα; Όχι... Από ιδιότητα του ρόλου σου;; Όχι...

Να κατηγορούσες κάποιον για δολοφόνο θα το συζητούσα... Τώρα όχι...
Θα περιμένω μήνυμα στο κινητό μάλιστα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Προσπαθείς να πηγαίνεις με τα μέτρα των πολιτών.Γι' αυτό και δε σε υποπτεύεται κανείς.Στην πράξη όμως, είσαι διαφορετικός.Για παράδειγμα, ο Johnnaousa έχεις γράψει πολλάκις ότι σου φάινεται ύποπτος, όμως δεν τον ψήφισες ποτέ και ούτε προέτρεψες κάποιον να το κάνει.Σύμπτωση, ε; :P
Το ενδεχόμενο να είσαι βυθισμένος στην άγνοια και να ψηφίζεις συνεχώς Eileen, το βρίσκεις φυσιολογικό;
Αν ο Γιάννης αποδειχθεί αθώος, θέλω πολύ να σε δω τι θα πεις...:P Θεωρείς απίθανο να είναι ο Αντίπαλος Μαφιόζος και να πάσχιζε απελπισμένα να παραμείνει στο παιχνίδι; Και τώρα, αυτή η κάρτα που έπαιξε ο Γιάννης, μήπως μας υποδεικνύει τον δολοφόνο που γνώριζε;:hmm: Ξαναλέω ότι δεν πηγαίνω με το ρεύμα και αυτό με δικαίωσε και στην περίπτωση της Μαρίας και στην περίπτωση του Τζέι, που οι περισσότεροι τον θεώρησαν αθώο. Δεν θα προσπαθήσω να σε μεταπείσω ότι έχω δίκιο κι αυτή τη φορά, γιατί προφανώς δεν είμαι σίγουρος.
Πάντως, αν ήμουν μαφιόζος, δεν θα ξαναψήφιζα την Eileen πάνω που με κατηγόρησες ότι επιμένω σε αυτήν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
σιγα σιγα αποδεικνυεται πως σε ολα οσα ελεγα ειχα δικιο :X


στο τελος του παιχνιδιου μπορουμε να θυσιασουμε τους δολοφονους στους παλιους και καινουργιους θεους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Θα περιμένω μήνυμα στο κινητό μάλιστα:clapup:

Θα απαντήσεις ρε γι' αυτό που σε ρωτάω;;

Κι αν έχεις δίκιο, θα σου στείλω και γράμμα αν θες να το κάνεις κορνίζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα απαντήσεις ρε γι' αυτό που σε ρωτάω;;

Κι αν έχεις δίκιο, θα σου στείλω και γράμμα αν θες να το κάνεις κορνίζα...
Ο τρόπος του και η αποφυγή όλων των ποστ μου που αναφερόταν σε αυτό, ναι τώρα το παίζει ότι απάντησε και ότι ήταν μονο 1-2 αλλά εντάξει,,,δεν τα πιστεύει άλλωστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Εγώ θα το επαναλάβω αυτό που είπα πριν,γιατί μερικοί μάλλον δεν το είδατε!

Πως στο καλό ο Τάσος μερικές ώρες πριν την αποχώρηση του, ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ τον Libertus,μου λέτε;;;
Λες και το ήξερε ο Τάσος ότι θα βγεί έκανε!
Tέτοια συνεννόηση δεν υπάρχει! Αυτό δηλαδή δεν κίνησε σε κανέναν την προσοχή;;;
[...]
Γιατί; Είναι η τέλεια κάλυψη και εξηγεί το λόγο που σφαζόμαστε μεταξύ μας εδώ και πόσους γύρους οι πολίτες.
Ίσως επειδή ο Liber βγήκε μπροστά εξ αρχής και εκτέθηκε,σαν ένας καινούργιος "πεφωτισμένος" όπως έχω ξαναπεί και είπαν να τον βγάλουν και να τον επαναφέρουν αργότερα,αφού ήταν σίγουροι ότι είχαν κάρτα που επανέφερε άτομο στο παιχνίδι!
Βρε βρε, καλώς τη.
aegloswen,Catalyst,Johnnaousa,tsarachaf και Alchemist(ή Noisette) είναι η πεντάδα τελικά; :P
Σου φαίνεται φυσιολογικό να δολοφονηθεί μαφιόζος απ' τον πρώτο γύρο, ε;
Και ακόμη πιο φυσιολογικό σου φαίνεται να δολοφονηθεί και δεύτερο μαφιόζος(Τάσος) και να με επαναφέρει πρώτα.
Ναι,το βρήκες, congrag. :P




Αφού επιμένω και επιμένω χωρίς να με ακούει κανείς...παίζω την κάρτα για τον dimjim...νομίζω πως απλά μπορείτε να πειστείτε αν λέω αλήθεια ή όχι...αν πάλι παίξτε ακύρωση...οκ να μου τα πείτε στο τέλος ;)

Όχι τόσο γρήγορα, Γιάννη...

Πόσο στημένο ρε; :P
Εγώ είμαι σίγουρος ότι είστε δολοφόνοι και δε θα ησυχάσω αν δε βγείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πω ρε Τάσο ευχαριστούμε για το γέλιο της τελευταίας μέρας χααχχαχαχα
Tsarachaf ...
Πρώτα από όλα γιατί θα βγώ και δεύτερον γιατί το ότι δεν μου άφησε να σας αποδείξω κάτι που πιστεύω αρκετά μου κίνησε υποψίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Αν ο Γιάννης αποδειχθεί αθώος, θέλω πολύ να σε δω τι θα πεις...:P Θεωρείς απίθανο να είναι ο Αντίπαλος Μαφιόζος και να πάσχιζε απελπισμένα να παραμείνει στο παιχνίδι; Και τώρα, αυτή η κάρτα που έπαιξε ο Γιάννης, μήπως μας υποδεικνύει τον δολοφόνο που γνώριζε;:hmm: Ξαναλέω ότι δεν πηγαίνω με το ρεύμα και αυτό με δικαίωσε και στην περίπτωση της Μαρίας και στην περίπτωση του Τζέι, που οι περισσότεροι τον θεώρησαν αθώο. Δεν θα προσπαθήσω να σε μεταπείσω ότι έχω δίκιο κι αυτή τη φορά, γιατί προφανώς δεν είμαι σίγουρος.
Πάντως, αν ήμουν μαφιόζος, δεν θα ξαναψήφιζα την Eileen πάνω που με κατηγόρησες ότι επιμένω σε αυτήν.;)
Εσένα σε έστειλαν, μετά την ακύρωση προφυλάκισης, για να ενισχύσεις το ενδεχόμενο να είναι ο Johnnaousa αντίπαλος μαφιόζος, ε;Οφείλω, πάντως, να πω ότι είστε πολύ ύπουλοι μαφιόζοι σ' αυτό το παλέρμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Βρε βρε, καλώς τη.
aegloswen,Catalyst,Johnnaousa,tsarachaf και Alchemist(ή Noisette) είναι η πεντάδα τελικά; :P
Σου φαίνεται φυσιολογικό να δολοφονηθεί μαφιόζος απ' τον πρώτο γύρο, ε;
Και ακόμη πιο φυσιολογικό σου φαίνεται να δολοφονηθεί και δεύτερο μαφιόζος(Τάσος) και να με επαναφέρει πρώτα.
Ναι,το βρήκες, congrag. :P
Πάντως πιο φυσιολογικό από το να σε βάλουν στο παιχνίδι 2 ώρες ΠΡΙΝ φύγει ο Τάσος!
Μoreover,κανένας δεν σχολίασε το γεγονός,λες και ήταν το πιο φυσιολογικό πράγμα του κόσμου. :whistle:
Σόρρυ αλλά ποιον πάς να κοροιδέψεις εδώ πέρα;
Aσχολίαστη η όλη σου αυτοπεποίθηση ότι βρήκες όλους τους δολοφόνους εξ'αρχής έτσι;
Σε σκότωσαν και επανήλθες για να αποκαλύψεις τους δολοφόνους στους άμοιρους πολίτες,ποιος τα κάνει αυτά;;
Εκτός αν ήσουν αθώος και υπήρξε συννενόηση με τον Τάσο για να σε φέρει πάλι,που again είναι εκτός των κανόνων που παιχνιδιού.

Eίχες λάθος τακτική και μπήκες με φόρα εξ'αρχής,την πάτησες και σε έβγαλαν έχοντας στο μυαλό τους να σε φέρουν ξανά πίσω με κάρτα,και αυτή τη φορά χωρίς καμία ευθύνη επάνω σου! Τώρα μπήκες να τους σώσεις όλους.
Και επίσης ο τρόπος που παίζεις δεν μου θυμίζει σε τίποτα τον bluestas του παρελθόντος. :whistle:

Αυτά,πάω άτα. Byez. Και προσέξτε τους "σωτήρες"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πωωωωω, ένα μισάωρο έλειψα και κόντεψα να γίνω φάντασμα
Δηλαδή έγινα αλλά για πολύ λίγο...
Είναι προφανές τι έγινε παιδιά!
Ο Τζον είναι μαφιόζος και βλέποντας ότι θα αποχωρήσει βάζει έναν αθώο μέσα και παράλληλα ακυρώνει την ψηφοφορία.
Ευτυχώς υπάρχουν ακόμη λογικά άτομα εκεί έξω που θέλουν να φύγει ένας μαφιόζος.
Dem και tsaf τείνουν προς το αθώοι μετά απ αυτό, όχι τόσο γιατί έσωσαν εμένα αλλά γιατί δεν επέτρεψαν να μείνει για έναν γύρο ακόμη ένας δολοφόνος μέσα.
Χάρε δε νομίζω να ήταν σχέδιο των μαφιόζων αυτό.
Εγώ αν είχα τέτοιες κάρτες δε θα τις έκαιγα για πλάκα...
Ο Τζον ήθελε να σώσει τον εαυτό του και να κλείσει έναν αθώο μέσα.
Οποιοσδήποτε μετά θα μπορούσε να παίξει παρόμοια κάρτα για τον τζον.
Και τότε ποιος θα τον έσωζε αν ο συνδολοφόνος του Ακριβός (όπως λες) είχε κάψει κι αυτός την κάρτα του;
Ή μήπως όλες οι ακυρώσεις άμεσων προφυλακίσεων είναι στο στρατόπεδο των μαφιόζων;
Δε το θεωρώ στημένο λοιπόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πόσο στημένο ρε; :P
Εγώ είμαι σίγουρος ότι είστε δολοφόνοι και δε θα ησυχάσω αν δε βγείτε!

Καλά, τι να πω... Ό,τι και να κάνω θα το δεις σαν προσπάθεια να σώσω το τομάρι μου αύριο... Τι να σου πω τώρα... Εγώ είπα γιατί το έκανα, την συνείδησή μου την έχω καθαρή και το κρίμα στον λαιμό σου...

Κάνω μπανάκι και επιστρέφω για το τέλος της ψηφοφορίας και την δική μου ψήφο...

ΥΓ. Μάλιστα, εξαιρετικά ενδιαφέρουσα η ψήφος του Γιάννη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen -> foreverfreak
  2. Alchemist -> Johnnaousa
  3. blue_butterfly -> Eileen
  4. Catalyst->Eileen
  5. Demlogic -> Alchemist
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr -> Johnnaousa
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> Johnnaousa
  10. Johnnaousa -> tsarachaf
  11. Libertus -> tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS -> tsarachaf
  14. ~Melania~ -> Johnnaousa
  15. Noisette
  16. SparklingGrey -> Johnnaousa
  17. tsarachaf
Ψήφοι
6 Johnnaousa
3 tsarachaf
2 Eileen
1 Alchemist
1 foreverfreak
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
@aegloswen: Τι ακριβως θελεις να σχολιασω, γιατι δεν κκαταλαβα... Την κινηση του Τασου να επαναφερει τον Libertus, λιγο πριν τη δολοφονια του?? Αν ναι, τοτε ναι, μιλαμε για μια τρομερη συμπτωση (??), αλλα δεν πιστευω πως κατι τετοιο ενοχοποιει τον Libertus. Αλλωστε ειναι ο πρωτος που δολοφονηθηκε...
Ενα σεναριο περναει απο το μυαλο μου. Ο Τασος ειναι η μαγισσα, μαθαινει πως θα πεθανει, εχει βγαλει ηδη απο το παιχνιδι τη Himela σε προηγουμενο γυρο, οποτε λεει να κανει ενα τελευταιο "καλο" επαναφεροντας πισω τον Libertus. Αρκετα λογικο δε φαινεται??

Edit: Παω για καφεδακι, θα τα πουμε το βραδακι:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
@aegloswen: Τι ακριβως θελεις να σχολιασω, γιατι δεν κκαταλαβα... Την κινηση του Τασου να επαναφερει τον Libertus, λιγο πριν τη δολοφονια του?? Αν ναι, τοτε ναι, μιλαμε για μια τρομερη συμπτωση (??), αλλα δεν πιστευω πως κατι τετοιο ενοχοποιει τον Libertus. Αλλωστε ειναι ο πρωτος που δολοφονηθηκε...
Ενα σεναριο περναει απο το μυαλο μου. Ο Τασος ειναι η μαγισσα, μαθαινει πως θα πεθανει, εχει βγαλει ηδη απο το παιχνιδι τη Himela σε προηγουμενο γυρο, οποτε λεει να κανει ενα τελευταιο "καλο" επαναφεροντας πισω τον Libertus. Αρκετα λογικο δε φαινεται??
Μα αν ήταν ο Τάσος θα μπορούσε να σώσει τον εαυτό του...ή οχι?
Μάγισσα
Η μάγισσα γνωρίζει ποιον προσπαθούν να σκοτώσουν οι μαφιόζοι. Στη διάρκεια της νύχτας λαμβάνει προσωπικό μήνυμα από τη ΣΕ με το όνομα του επόμενου θύματος των μαφιόζων.
Επιπλέον ιδιότητες: Μια φορά σε όλο το παιχνίδι έχει δικαίωμα σώσει το θύμα. Ακόμη, μπορεί να πραγματοποιήσει και μια δολοφονία κατά τη διάρκεια της νύχτας. Ισχύει η ίδια διαδικασία που ακολουθούν και οι μαφιόζοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Good evening fellas!
Μόλις μπήκα σπίτι, διαβάζω γρήγορα αυτά που έχω χάσει για να ψηφίσω! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top