Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Λοιπον, η περιγραφη της Himela ηταν το κατι αλλο!!! Ευχαριστουμε πολυ που μοιραστηκες μαζι μας τα παρασκηνια;)...
Κοιτα να δεις, με την αποτυχημενη αποπειρα σου να κατηγορησεις τη Phoebe, ησουν το πρωτο ατομο που υποπτευθηκα και μαλιστα σε τετοιο βαθμο που σε θεωρουσα σιγουρη δολοφονο!! Ετσι, την πρωτη νυχτα ετυχε να ρωτησω για σενα:P... Αφου εμαθα πως εισαι μαφιοζος, μετα αρχισα να παρακολουθω τις κινησεις των υπολοιπων, ποιοι σε υποστηριζουν, με ποιους δεν εχεις ανταλλαξει ψηφο, με ποιους ετυχε να ψηφισεις το ιδιο ατομο και σιγα σιγα εφτασα και στους υπολοιπους;)!! Επισης ρωτησα και εμαθα πως η Αννα και η _elena_ δεν ειναι μαφιοζοι, οποτε απο τον τροπο που παιζανε ημουν πλεον σιγουρος πως μια απο αυτες ηταν το μπατσονι (πιο πολυ πονταρα στην _elena_)...
Τι αλλο θες να μαθεις:P??

Ξέρω οτι πιο αστείο κι από το παιχνίδι είναι τα παρασκήνια, οπότε κράτησα ημερολόγιο!;)

Εγώ νόμιζα οτι με κυνηγούσες γιατί με θέλεις κολασμένα!:pfff:

:P:P:P:P

Δε θυμάμαι τώρα κάτι άλλο, θα επανέλθω αν είναι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ψιλογκαντεμης δηλαδη Σπυρακο... Με τοσους ρολους, οι πιθανοτητες να εισαι απλως πολιτης ηταν ελαχιστες:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ψιλογκαντεμης δηλαδη Σπυρακο... Με τοσους ρολους, οι πιθανοτητες να εισαι απλως πολιτης ηταν ελαχιστες:P!!
Ασεεε:'(
Ωωω καλά..εγώ πάντως έκαμα πρόοδο από το προηγούμενο παλέρμο;)
Παράκληση προς ΣΕ:Μην μας ξεχάσετε ρε παιδιά..μπορεί να είναι λίγο νωρίς αλλά δεν παίζουμε κάνα Παλέρμο σε 5-6 μέρες;Κάντε καινούριο thread *.* Πολλοί βγήκαν από απουσίες..άλλοι δεν είχαν χρόνο..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα οτι με κυνηγούσες γιατί με θέλεις κολασμένα!:pfff:

:P:P:P:P
Ελα τωρα, καποια πραγματα ειναι καλο να τα πουμε οι δυο μας, ΜΟΝΟΙ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Καλύτερα δεν ήταν που το τελειώσαμε τώρα βρε παιδιά; Μην σας έχουμε στους υπολογιστές χριστουγεννιάτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ελα τωρα, καποια πραγματα ειναι καλο να τα πουμε οι δυο μας, ΜΟΝΟΙ;):P
:clapup::clapup::clapup::clapup::whistle::whistle::slourp::slourp::loveangel:panwkatw::laugh::sly::-*

Καλύτερα δεν ήταν που το τελειώσαμε τώρα βρε παιδιά; Μην σας έχουμε στους υπολογιστές χριστουγεννιάτικα...
όχιιι να κανουμε και αλλοοοο:'(:boxing::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ήμουν Μαφιόζος, αλλά απ' τους καλούς!
Φοίβη, νομίζω ότι κατάλαβα γιατί με υποπτευόσουν!:P

Φρικ τι ήσουν; Πληροφοριοδότης; Λάθος, εσύ νόμιζες ότι ήμουν πληροφοριοδότης! Αυτό ήθελα κι εγώ να πιστέψουν όλοι, γι' αυτό δεν έδειχνα να υποπτεύομαι τι Χιμελα!


Catalyst με την καρτα Ονειρο, που πηρα, ησουν αυτος που ρωτησα για την ιδιοτητα και εκει μπερδευτηκα! Μετα την αποκαλυψη ιδιοτητας της Μαριας, καταλαβα τι ησουν, αλλα δεν μπορουσα να ειμαι και τελειως σιγουρη! Εχουν δει τα ματια μου στο Παλερμο ουκ ολιγα! :D

Εγω ημουν συγκατοικος μαζι με τον soter! Πολυ με βοηθησε (ΝΟΤ)! :P

Τελικα στο Παλερμο παντα αχρηστη ειμαι! Μα να συμφερει η παραμονη μου τους δολοφονους; Χαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Πάντως όλη αυτή τη βδομάδα ούτε και ξέρω πόσες ώρες έχω φάει στο παλέρμο. Αφού έπεφτα για ύπνο και σκεφτόμουν στρατηγικές. Ειδικά αυτούς τους κανόνες για το κάρφωμα ούτε ξέρω πόσες φορές τους διάβασα!:worry:

Πάντως Σπυράκο όντως βελτιώθηκες! Άντε, την άλλη φορά και μαφιόζος!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλύτερα δεν ήταν που το τελειώσαμε τώρα βρε παιδιά; Μην σας έχουμε στους υπολογιστές χριστουγεννιάτικα...
Ναι, εσεις καλα κανατε και μας αφησατε να κανουμε τις διακοπες μας με την ησυχια μας, απλα εμενα δε μου εφτασε:P... Ενθουσιαστηκα τοσο με αυτη την εκδοχη, που αν μπορουσε η καλη μας ΣΕ (:inlove::inlove:), εγω θα επαιζα ανετα ακομα ενα πριν την εξεταστικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Catalyst με την καρτα Ονειρο, που πηρα, ησουν αυτος που ρωτησα για την ιδιοτητα και εκει μπερδευτηκα! Μετα την αποκαλυψη ιδιοτητας της Μαριας, καταλαβα τι ησουν, αλλα δεν μπορουσα να ειμαι και τελειως σιγουρη! Εχουν δει τα ματια μου στο Παλερμο ουκ ολιγα! :D

Εγω ημουν συγκατοικος μαζι με τον soter! Πολυ με βοηθησε (ΝΟΤ)! :P
Omg...κι ήμουν βέβαιος ότι ήσουν η ντετεκτιβ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Catalyst με την καρτα Ονειρο, που πηρα, ησουν αυτος που ρωτησα για την ιδιοτητα και εκει μπερδευτηκα! Μετα την αποκαλυψη ιδιοτητας της Μαριας, καταλαβα τι ησουν, αλλα δεν μπορουσα να ειμαι και τελειως σιγουρη! Εχουν δει τα ματια μου στο Παλερμο ουκ ολιγα! :D

Εγω ημουν συγκατοικος μαζι με τον soter! Πολυ με βοηθησε (ΝΟΤ)! :P
Ναιιι μιλαμε εκανε τα παντααα για σενααα:clapup::clapup:Ασεεε σου λεω..αυτοθυσιεςςςςς:whistle::whistle:
Τελικα στο Παλερμο παντα αχρηστη ειμαι! Μα να συμφερει η παραμονη μου τους δολοφονους; Χαχαχα!!!

Πάντως όλη αυτή τη βδομάδα ούτε και ξέρω πόσες ώρες έχω φάει στο παλέρμο. Αφού έπεφτα για ύπνο και σκεφτόμουν στρατηγικές. Ειδικά αυτούς τους κανόνες για το κάρφωμα ούτε ξέρω πόσες φορές τους διάβασα!:worry:

Πάντως Σπυράκο όντως βελτιώθηκες! Άντε, την άλλη φορά και μαφιόζος!:clapup:
Awwww μωρεεε;);)Σ'ΑΓΑΠΑΩΩΩΩ:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ από πλευράς μου έχω να πω θερμά συγχαρητήρια σε όλους σας!!!
Ήταν κάτι τόσο διαφορετικό να το βλέπουμε από την πλευρά της ΣΕ, να βλέπουμε κάθε μέρα να πλησιάζουν όλο και περισσότερο στο νήμα... Περιμέναμε πραγματικά με αγωνία τις επόμενες κινήσεις σας, τις δημοσιεύσεις και τις θεωρίες που είχατε!

Θερμά συγχαρητήρια στον foreverfreak - πολύ πολύ γρήγορος, μόνο μία λεπτομέρεια του είχε ξεφύγει!
Βάιε, και εσύ ήσουν πολύ πολύ καλός!!! Θέλω να κάνουμε δολοφόνοι μαζί μια μέρα!

Ο Τάσος ήταν υπέροχος - κάθε μέρα με τα εμπνευσμένα μηνύματά του!

Ένα όμως από τα πιο εκπληκτικά σημεία ήταν το τελευταίο μήνυμα του Πατρέα - τόσο καλογραμμένο και συγκινητικό!
Αυτό που έχω να πω είναι ότι πραγματικά πιστεύω ότι οι δολοφόνοι μας στάθηκαν και άτυχοι, που είναι κρίμα!

Anywayz... Νομίζω μιλάω εκ μέρους και της Myrtle όταν λέω ότι χαρήκαμε πολύ που ήμασταν στα παρασκήνια του παιχνιδιού σας!! Thank you παιδιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Αστεία επίσης ήταν η αντίδρασή μου τη Δευτέρα που είδα το ρόλο μου: "Όχι ρε πούστη, είμαι δολοφόνος! Δημήτρη τα λέμε μετά τις γιορτές! Έχω να δολοφονήσω!"

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αστεία επίσης ήταν η αντίδρασή μου τη Δευτέρα που είδα το ρόλο μου: "Όχι ρε πούστη, είμαι δολοφόνος! Δημήτρη τα λέμε μετά τις γιορτές! Έχω να δολοφονήσω!"

:D:D:D
Κακούργααα:P ΧΑΧΟ0ΑΧΟ0ΑΧΟ0ΑΧΟ0ΑΧΟ0Ο0ΑΧΟ0ΑΧ;P

Εγώ από πλευράς μου έχω να πω θερμά συγχαρητήρια σε όλους σας!!!
Ήταν κάτι τόσο διαφορετικό να το βλέπουμε από την πλευρά της ΣΕ, να βλέπουμε κάθε μέρα να πλησιάζουν όλο και περισσότερο στο νήμα... Περιμέναμε πραγματικά με αγωνία τις επόμενες κινήσεις σας, τις δημοσιεύσεις και τις θεωρίες που είχατε!

Θερμά συγχαρητήρια στον foreverfreak - πολύ πολύ γρήγορος, μόνο μία λεπτομέρεια του είχε ξεφύγει!
Βάιε, και εσύ ήσουν πολύ πολύ καλός!!! Θέλω να κάνουμε δολοφόνοι μαζί μια μέρα!

Ο Τάσος ήταν υπέροχος - κάθε μέρα με τα εμπνευσμένα μηνύματά του!

Ένα όμως από τα πιο εκπληκτικά σημεία ήταν το τελευταίο μήνυμα του Πατρέα - τόσο καλογραμμένο και συγκινητικό!
Αυτό που έχω να πω είναι ότι πραγματικά πιστεύω ότι οι δολοφόνοι μας στάθηκαν και άτυχοι, που είναι κρίμα!

Anywayz... Νομίζω μιλάω εκ μέρους και της Myrtle όταν λέω ότι χαρήκαμε πολύ που ήμασταν στα παρασκήνια του παιχνιδιού σας!! Thank you παιδιά! :D

Τίποτα βρε;)
Και εσείς κάνατε εξαιρετική δουλειά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αστεία επίσης ήταν η αντίδρασή μου τη Δευτέρα που είδα το ρόλο μου: "Όχι ρε πούστη, είμαι δολοφόνος! Δημήτρη τα λέμε μετά τις γιορτές! Έχω να δολοφονήσω!"

:D:D:D

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Α, εγω παλι το καταχαρηκα... Επιτελους κατι διαφορετικο λεω:)!! Εμενα ειχε πολυ πλακα η επικοινωνια μου με την Eileen... Της δηλωσα εξ'αρχης πως εγω θα της λεω τη θεωρια μου θελει δε θελει και ας μη μπορει να απαντησει:P:P!! Μπορει να σας παραθεσει και καποια κομματια αν θελει;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Γιατί όλα τα ωραία να τελειωνουν τόσο γρήγορα;
Ωραίο παιχνίδι, ωραίες παρέες, γενικά περάσαμε πολύ καλά

Δυστυχως ημασταν παρα πολυ ατυχοι
Καρτες δεν ερχοταν αυτες π θελαμε και οι καλοι ρολοι ειχαν δωθει στους παραδοσιακα δυνατους παιχτες
Δε βοηθησε και η πρωτη μερα οποτε βρεθηκαμε με την πλατη στον τοιχο
Ξοδεψα πολλες ωρες στο μσν με τη συλβια να συζηταμε στρατηγικες
Θυμαμαι ριχνω την ιδεα για το 2πλο καρφωμα και μετα δεν ησυχασαμε
Ψαχναμε τους κανονες, ζαλιζαμε την eileen αλλα δεν πετυχε η ιδεα μας
Σπυρακο μας εκαψες
Ειπες τοσα αστοχα πραγματα αλλα αυτη η ηχω σου μας ξεκανε
Εκει που πηγαμε να φερουμε τα πανω κατω μας καθαρισες
Στο τελος αποφασισαμε την παραιτηση γτ ερχονται γιορτες
Μην καουμε τετοιες μερες

Ηταν ενα πραγματικα ωραιο παιχνιδι
Να δωσω συγχαρητηρια στους πολιτες που μας στριμωξαν για τα καλα
Να ευχαριστησω το team των δολοφονων και ειδικα τη χιμελα για τις ατελειωτες ωρες π περασαμε συζητοντας το παιχνιδι
Να ευχαριστησω και τη ΣΕ για την αψογη δουλεια της και να ζητησω και μια συγνωμη γιατι ωρες ωρες γινομουνα πολυ κουραστικος με τα μηνυματα μου

Αυτα
Ψηθειτε να στησουμε ακομη ενα τωρα
Να αρχισουμε με το που θα μπει το νεο ετος, αλλα να μην μας πιασει με τα σχολεια
Ηδη εμεινα πισω στ διαβασμα...

ΥΓ. Συλβια πολυ ωραιο το ημερολογιο
Περιμενω ν δω κι ενα απ τη ΣΕ, οπως θελω ν δω και τα δικα τους σχολια
Σαν ουδετεροι παρατηρητες θα εχουν ενδιαφερον αυτα που θα πουνε!

ΥΓ2. Βραβεια θα δοθουνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Α!!! Κάτι που μου ξέφυγε και είμαι απαράδεκτη...
Θυμάμαι χαρακτηριστικά την πρώτη δολοφονία, που θύμα θα ήταν η Ιωάννα, την αντίδραση της Ριρίκας - κατευθείαν είπε ότι θα την φέρει στο παιχνίδι, και ας ήταν νωρίς για αυτή την ιδιότητα...
Και εν τέλει αργότερα, δε μπορούσε να σώσει τον εαυτό της επειδή είχε σώσει την Ιωάννα... Και έρχεται η Ιωάννα με την κάρτα να την φέρει πίσω. :cry_x:
Αλληλοσυμπληρώνουν η μία την άλλη! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Πείτε όλους τους ρόλους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Γιατί όλα τα ωραία να τελειωνουν τόσο γρήγορα;
Ωραίο παιχνίδι, ωραίες παρέες, γενικά περάσαμε πολύ καλά

Δυστυχως ημασταν παρα πολυ ατυχοι
Καρτες δεν ερχοταν αυτες π θελαμε και οι καλοι ρολοι ειχαν δωθει στους παραδοσιακα δυνατους παιχτες
Δε βοηθησε και η πρωτη μερα οποτε βρεθηκαμε με την πλατη στον τοιχο
Ξοδεψα πολλες ωρες στο μσν με τη συλβια να συζηταμε στρατηγικες
Θυμαμαι ριχνω την ιδεα για το 2πλο καρφωμα και μετα δεν ησυχασαμε
Ψαχναμε τους κανονες, ζαλιζαμε την eileen αλλα δεν πετυχε η ιδεα μας
Σπυρακο μας εκαψες
Ειπες τοσα αστοχα πραγματα αλλα αυτη η ηχω σου μας ξεκανε
Εκει που πηγαμε να φερουμε τα πανω κατω μας καθαρισες
Στο τελος αποφασισαμε την παραιτηση γτ ερχονται γιορτες
Μην καουμε τετοιες μερες

Ηταν ενα πραγματικα ωραιο παιχνιδι
Να δωσω συγχαρητηρια στους πολιτες που μας στριμωξαν για τα καλα
Να ευχαριστησω το team των δολοφονων και ειδικα τη χιμελα για τις ατελειωτες ωρες π περασαμε συζητοντας το παιχνιδι
Να ευχαριστησω και τη ΣΕ για την αψογη δουλεια της και να ζητησω και μια συγνωμη γιατι ωρες ωρες γινομουνα πολυ κουραστικος με τα μηνυματα μου

Αυτα
Ψηθειτε να στησουμε ακομη ενα τωρα
Να αρχισουμε με το που θα μπει το νεο ετος, αλλα να μην μας πιασει με τα σχολεια
Ηδη εμεινα πισω στ διαβασμα...

ΥΓ. Συλβια πολυ ωραιο το ημερολογιο
Περιμενω ν δω κι ενα απ τη ΣΕ, οπως θελω ν δω και τα δικα τους σχολια
Σαν ουδετεροι παρατηρητες θα εχουν ενδιαφερον αυτα που θα πουνε!

ΥΓ2. Βραβεια θα δοθουνε;
Ναιιι να αρχισουμε 1 Ιανουαριουυ:clapup::clapup:
Ε καλαα το καμα το καλο μου.. ΗΧΩΩΩΩ..:D:D
Θελω ημερολογιακι απο ΣΕ και εγωω:P:P Ελαα ανεβαστε:clapup:
βραβειααα οχιι γιατι θα παρω τον ρολο του χειροτερου παιχτη παλι..:// Ενω προσπαθησα :/:


Α!!! Κάτι που μου ξέφυγε και είμαι απαράδεκτη...
Θυμάμαι χαρακτηριστικά την πρώτη δολοφονία, που θύμα θα ήταν η Ιωάννα, την αντίδραση της Ριρίκας - κατευθείαν είπε ότι θα την φέρει στο παιχνίδι, και ας ήταν νωρίς για αυτή την ιδιότητα...
Και εν τέλει αργότερα, δε μπορούσε να σώσει τον εαυτό της επειδή είχε σώσει την Ιωάννα... Και έρχεται η Ιωάννα με την κάρτα να την φέρει πίσω. :cry_x:
Αλληλοσυμπληρώνουν η μία την άλλη! :redface:
Αωωωωωωωωωωωω:redface::redface:Τι γλυκοοο *.*
..και μετα η Ριρικα εκανε κουταμαρα και εφυγε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και μια απορια μου ακομη:
Ρε misskit δε διαβαζες, δεν καταλαβαινες τι γινοταν;
2 φορες σου ζητησα εμμεσως να δρασεις
Σε 2 μου ποστ στο φωναξα αλλα τιποτε
Μεχρι και μηνυμα θα βγαζαμε για παρτυ σου (myrtle δημοσιευσε το γκραφιτι που θελαμε να κανουμε τωρα στ τελος!)
Περιμεναμε να μας σωσεις σημερα αλλα...
Τελικα εφταιγε ο χρονος ή δεν μας καταλαβες;


* Θα μας ανακοινωσετε κι ολους τους ρολους σε μια λιστα αγαπητη μας ΣΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top