Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλησπέρα. Συγνώμη που άργησα αλλά σήμερα ήταν πολύ φορτωμένη η μέρα μου. (και όπως όλες οι μέρες μου, βλέπετε δεν είναι καλοκαίρι και έχω να διαβάσω για φροντιστήριο, πανεπιστήμιο και ιδιαίτερα)


Τώρα έχετε κατα νου πως είμαι αθώος. Αν και είστε ανόητοι και με διώξατε με ηλίθιες προφάσεις όπως αυτή του τάσου πως μπήκα δολοφόνησα έγραψα ποστ και βγήκα θα προσπαθήσω να βοηθήσω με το τελευταίο μου ποστ.

Έχετε επίσης κατα νου οτί διώχνοντας με με διώξατε δύο φορές, και πως τα θύματα των δολοφόνων ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ δεν επιδέχονται ανάσταση σώματος και ψυχής.

Ύποπτοι είναι για μένα:
ΤΑΣΟΣ

Σίγουρα αθώοι είναι οι :
blue_butterfly
intifada
Ok.. Δε διαφωνώ μαζί σου. Αλλά το μετάνιωσα όταν έμαθα πως είσαι πολίτης.. Ξερω ότι εισαι δυνατό φύλλο όπως και από το προηγουμενο Παλέρμο και με την π΄ρωτη ευκαιρία που θα έχω τη σωατή κάρτα θα σε επαναφέρω.. Επειδή εγώ θέλω να συνεργαστούμε θα ήθελα λίγο τα ποστ μου να τα κοιτάς πιο βαθιά.
Όσο και αν κάποιοι παίχτες όπως η Δράμα ο ιντιμέντια και η Τσικίτα προσπάθησαν να με εξοντώσουν δεν τα κατάφεραν.

Ξαναγύρισα και η γη θα τρέμει.

Λοιπόν να μην τα πολυλογώ. Ιντιμέντια και Δράμα είναι δολοφόνοι κατά 67.32451%

Αύριο θα ποστάρω και τους λόγους. Μέχρι τότε η Τσιουάουα να με προσέχει γιατί το λάγνο βλέμμα μου την παρακολουθεί...
Ενας πολιτης συμφωνα με τα λογια του παρελθόντος...Θέλω να ρωτήσω κάτι.. Οι πιθανότητα που έδωσες την εβγαλες εσύ ή την έβαλες έτσι στο άκυρο;;

Και τώρα θα δώσω την ψήφου διότι σήμερα έχω μάθημα 6:30-8:30 και μάλλον θα πάω και στο νοσοκομειο να κάνω μια χειρουργική επέμβαση. Για το λόγο αυτό δίνω την ψήφο μου στη Drama Priznesin
Την υποπτεύθηκα διότι σε ένα ποστ της έχει αναφέρει πως μέχρι τωρα έχουν φύγει 4 πολίτες.. Ή πέφτω πάλι έξω όπως και με τον Ντεμ ή έχεις κάποιο ρόλο που μπορεις να ξερεις ποιοι είναι πολίτες και ποιοι όχι... Σημερα μάλλον θα μασήσω δάφνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ok.. Δε διαφωνώ μαζί σου. Αλλά το μετάνιωσα όταν έμαθα πως είσαι πολίτης.. Ξερω ότι εισαι δυνατό φύλλο όπως και από το προηγουμενο Παλέρμο και με την π΄ρωτη ευκαιρία που θα έχω τη σωατή κάρτα θα σε επαναφέρω.. Επειδή εγώ θέλω να συνεργαστούμε θα ήθελα λίγο τα ποστ μου να τα κοιτάς πιο βαθιά.

Ενας πολιτης συμφωνα με τα λογια του παρελθόντος...Θέλω να ρωτήσω κάτι.. Οι πιθανότητα που έδωσες την εβγαλες εσύ ή την έβαλες έτσι στο άκυρο;;

Και τώρα θα δώσω την ψήφου διότι σήμερα έχω μάθημα 6:30-8:30 και μάλλον θα πάω και στο νοσοκομειο να κάνω μια χειρουργική επέμβαση. Σημερα μάλλον θα μασήσω δάφνη
Δάφνη? Είναι καλή? Σε ηρεμεί η' τη χρησιμοποιείς μόνο για προσωπικούς λόγους? Σε ρωτάω γιατί εχω και εγώ εδώ μια υπόθεση που όλοι αλλάζουν γνώμες ρε παιδί μου και και κάτι μου κρύβουν σε ποιον εμένα που μόνο να τους βοηθήσω θέλω. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να την κλείσω και με βασανίζει πολύ αυτό...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
γτ με λες τσικιτα μωρεεεεεε:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ δεν προσπαθησα να σε εξωντωσω προσωπικα! απλα μιλαγες με εντονο υφος λες και δεν ηθελες να βγεις οποτε σε ψηφισα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλημέρα είπα? Δεν είπα. Καλημέρααααααα:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Καλησπέρα. Συγνώμη που άργησα αλλά σήμερα ήταν πολύ φορτωμένη η μέρα μου. (και όπως όλες οι μέρες μου, βλέπετε δεν είναι καλοκαίρι και έχω να διαβάσω για φροντιστήριο, πανεπιστήμιο και ιδιαίτερα)


Τώρα έχετε κατα νου πως είμαι αθώος. Αν και είστε ανόητοι και με διώξατε με ηλίθιες προφάσεις όπως αυτή του τάσου πως μπήκα δολοφόνησα έγραψα ποστ και βγήκα θα προσπαθήσω να βοηθήσω με το τελευταίο μου ποστ.

Έχετε επίσης κατα νου οτί διώχνοντας με με διώξατε δύο φορές, και πως τα θύματα των δολοφόνων ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ δεν επιδέχονται ανάσταση σώματος και ψυχής.

Ύποπτοι είναι για μένα:
ΤΑΣΟΣ

Σίγουρα αθώοι είναι οι :
blue_butterfly
intifada


Πως τους εχεις και σιγουρους αθωωους ρε συ :S ......πες μας να το καταλαβουμε δηλαδη! επειδη επανεφεραν καποια ατομα η κατι τετοιο?....και ποιος μου λεει εμενα πως εσυ μαζι με αυτους δεν ειστε το τριο ---> μαφιοζος / δολοφονος/ τσιρακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πως τους εχεις και σιγουρους αθωωους ρε συ :S ......πες μας να το καταλαβουμε δηλαδη! επειδη επανεφεραν καποια ατομα η κατι τετοιο?....και ποιος μου λεει εμενα πως εσυ μαζι με αυτους δεν ειστε το τριο ---> μαφιοζος / δολοφονος/ τσιρακι
1) Δεν μπορεί να ξαναμιλησει εκτός αν κάποιος χρησιμοποιησει κάρτα ίντριγκας.
2) Αχ γιατί μιλάω αν είναι κάνεις να μη βλέπει αυτά που γράφω? Πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Αχ το παιχνίδι αρχίζει να αποκτά ενδιαφέρον... Χαλάλι το άγχος που περνάω σε κάθε ψηφοφορία!:clapup:
Τάσο η Drama Prinzessin έχει εξαίρεση ψηφοφορίας, δεν μπορείς να την ψηφίσεις. Παρακαλώ να αλλάξεις την ψήφο σου.
Σπυράκο παρακαλώ να αλλάξεις την ψήφο σου γιατί και η Tsiyo έχει εξαίρεση ψηφοφορίας.


Ψηφοφορία
Τετάρτης 12 Οκτωβρίου

  1. Kwstac
  2. intifada --->>> blue_butterfly
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^)
  5. Tsiyo --->>> blue_butterfly
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m --->>> Johnnaousa
  11. emily 6
  12. vassilis497
  13. Ούρσακ
  14. fantasmenos

  • blue_butterfly 2 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Χαρουλιτα 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα -> Ενεργός
[Demlogic] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]

Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Tsiyo εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Drama Prinzessin εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Νεκροφάνειας" Επιστροφή του fantasmenos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλημέραα! :D
Τάσο δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σου,που βρίσκεις το περίεργο και το ύποπτο πάνω σε αυτό που είπα; Όλοι μας ξέρουμε από το ποστ της Himela ότι ήταν πολίτες αυτοί που αποχώρησαν από απουσίες. :S
Και εγώ έχω την ίδια απορία προς τον φαντα. Αυτό το ποσοστό από που προέκυψε;
Διαβάστε ξανά σας παρακαλώ τα προηγούμενα ποστς μου και βγάλτε μετά ένα λογικό συμπέρασμα για τον ρόλο που έχω! Ξαναλέω σε αυτούς που με θεωρούν δολοφόνο, δεν είμαι χαζή για να δίνω συμβουλές στους αντιπάλους μου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ψηφίζω blue butterfly ως κυριως υποπτη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Τάσο η Drama Prinzessin έχει εξαίρεση ψηφοφορίας, δεν μπορείς να την ψηφίσεις. Παρακαλώ να αλλάξεις την ψήφο σου.
Ψηφοφορία Τετάρτης 12 Οκτωβρίου

  1. Kwstac
  2. intifada --->>> blue_butterfly
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^) --->>> blue_butterfly
  5. Tsiyo --->>> blue_butterfly
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m --->>> Johnnaousa
  11. emily 6
  12. vassilis497
  13. Ούρσακ
  14. fantasmenos

  • blue_butterfly 3 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Χαρουλιτα 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα -> Ενεργός
[Demlogic] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]

Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Tsiyo εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Drama Prinzessin εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Νεκροφάνειας" Επιστροφή του fantasmenos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μπορείς να μου αιτιολογήσεις σε παρακαλώ?:)
Νομιζω δεν χρειαζεται..εσυ ειδικα γνωριζεις τον λογο.Πες το προαισθημα ;)..Οπως ειπες θα δουμε..στο τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Νομιζω δεν χρειαζεται..εσυ ειδικα γνωριζεις τον λογο.Πες το προαισθημα ;)..Οπως ειπες θα δουμε..στο τελος!

Εξηγήσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Απλα μεχρι σημερα η Ριρικα δεν ηταν ποτε υποπτη και γενικα σχολιαζει αλλα υπαρχουν λιγες υποψιες εις βαρος της.Εγω την εχω υποψιαστει απο την πρωτη μερα γιατι κινηται αργα και υπουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Τάσο η Drama Prinzessin έχει εξαίρεση ψηφοφορίας, δεν μπορείς να την ψηφίσεις. Παρακαλώ να αλλάξεις την ψήφο σου.
Ψηφοφορία Τετάρτης 12 Οκτωβρίου


  1. Kwstac
  2. intifada --->>> blue_butterfly
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^) --->>> blue_butterfly
  5. Tsiyo --->>> blue_butterfly
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m --->>> Johnnaousa
  11. emily 6
  12. vassilis497
  13. Ούρσακ
  14. fantasmenos

  • blue_butterfly 3 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Χαρουλιτα 1 ψήφος

Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Tsiyo εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Drama Prinzessin εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Νεκροφάνειας" Επιστροφή του [fantasmenos]

Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα -> Ενεργός
[Demlogic] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Άλλο ένα πρωί ξημέρωσε στην πόλη μας, και οι πολίτες της μαζεύτηκαν στην πλατείας της διχασμένοι και μη ξέροντας ποιον να εμπιστευτούνε. Όμως οι απουσίες ορισμένων πολιτών ίσως να άλλαζαν τώρα τα δεδομένα των άλλων πολιτών. Μήπως αρχίζει σιγά σιγά να διαλευκάνεται η υπόθεση που βασανίζει την πόλη μας ή μήπως πρέπει να ξαναξεκινήσουν οι πολίτες μας από το μηδέν, για να βγάλουν καλύτερα συμπεράσματα? Ο χρόνος όμως κυλάει και ήδη έχουν βρεθεί τα πτώματα από την χθεσινή φεγγαρόφωτη μαγική νύχτα...

Μετά το χθεσινό-βραδυνό μακελειό βρέθηκαν

2 πτώματα !!!


τα οποία αναγνωρίστηκαν ως

τα πτώματα των

intifada
και
vassilis497
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ελα νταξει με αυτές τις δολοφονίες πέφτουν όλα τα βλέμματα πάνω μου ε δεν είμαι και τόσο ηλίθια να το κάνω αυτό. Άντε μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
intifada και vassilis497 δεν ξαναμιλάτε.
Η ψήφος του intifada μένει
.
Τάσο η Drama Prinzessin έχει εξαίρεση ψηφοφορίας, δεν μπορείς να την ψηφίσεις. Παρακαλώ να αλλάξεις την ψήφο σου.
Ψηφοφορία Τετάρτης 12 Οκτωβρίου


  1. Kwstac
  2. intifada --->>> blue_butterfly
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^) --->>> blue_butterfly
  5. Tsiyo --->>> blue_butterfly
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m --->>> Johnnaousa
  11. emily 6
  12. Ούρσακ
  13. fantasmenos

  • blue_butterfly 3 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Χαρουλιτα 1 ψήφος

Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Tsiyo εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Drama Prinzessin εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Νεκροφάνειας" Επιστροφή του [fantasmenos]

Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα -> Ενεργός
[Demlogic] - Φάντασμα

[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας


Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Απλα μεχρι σημερα η Ριρικα δεν ηταν ποτε υποπτη και γενικα σχολιαζει αλλα υπαρχουν λιγες υποψιες εις βαρος της.Εγω την εχω υποψιαστει απο την πρωτη μερα γιατι κινηται αργα και υπουλα.
Τι εννοείς αργά και ύπουλα? Τι κάνω δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
εγω ψηφιζω τον σπυρακο :hmm: :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top