Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,206 μηνύματα.
:popcorn:
Ψηφοφορία
Τρίτης 11 Οκτωβρίου

  1. Kwstac --->>> Demlogic
  2. intifada --->>> vassilis497
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97 --->>> Demlogic
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Τάσος97
  6. Tsiyo --->>> Ούρσακ
  7. Demlogic --->>> Tsiyo
  8. blue_butterfly --->>> vassilis497
  9. Drama Prinzessin --->>> Tsiyo
  10. Johnnaousa --->>> maria775m
  11. papaki93
  12. Χαρουλιτα --->>> Demlogic
  13. maria775m --->>> Τάσος97
  14. emily 6 --->>> vassilis497
  15. vassilis497 --->>> Τάσος97
  16. Aristos14
  17. Ούρσακ

  • Demlogic 3 ψήφοι
  • vassilis497 3 ψήφοι
  • Τάσος97 3 ψήφοι
  • Tsiyo 2 ψήφοι
  • maria775m 1 ψήφος
  • Ούρσακ 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.


Demlogic αθώος χμμμμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,206 μηνύματα.
Έχετε 5 λεπτά να αλλάξετε την ψήφο σας χωρίς να σχολιάζετε. Κάθε επιπλέον σχόλιο θα διαγραφεί!


Ψηφοφορία Τρίτης 11 Οκτωβρίου
  1. Kwstac --->>> Demlogic
  2. intifada --->>> vassilis497
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97 --->>> Demlogic
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Τάσος97
  6. Tsiyo --->>> Ούρσακ
  7. Demlogic --->>> Tsiyo
  8. blue_butterfly --->>> vassilis497
  9. Drama Prinzessin --->>> Tsiyo
  10. Johnnaousa --->>> maria775m
  11. papaki93
  12. Χαρουλιτα --->>> Demlogic
  13. maria775m --->>> Τάσος97
  14. emily 6 --->>> vassilis497
  15. vassilis497 --->>> Τάσος97
  16. Aristos14
  17. Ούρσακ

  • Demlogic 3 ψήφοι
  • vassilis497 3 ψήφοι
  • Τάσος97 3 ψήφοι
  • Tsiyo 2 ψήφοι
  • maria775m 1 ψήφος
  • Ούρσακ 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ψηφίζω Demlogic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,206 μηνύματα.
Με 4 ψήφους ο Demlogic αποχαιρετά προσωρινά το παιχνίδι και γίνεται φάντασμα. Μπορεί αργότερα με κάποια ιδιότητα ή κάρτα να ξαναμπεί. Έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Επίσης σήμερα χάσατε
3 αθώους πολίτες λόγω απουσιών:

Maria_lulu: Συγκάτοικος
Aristos14: Δήμαρχος

Papaki93: Πληροφοριοδότης


Οι παίκτες αυτοί αποχωρούν τελείως από το παιχνίδι και δεν μπορούν να επιστρέψουν σε αυτό.


Ψηφοφορία Τρίτης 11 Οκτωβρίου
  1. Kwstac --->>> Demlogic
  2. intifada --->>> vassilis497
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97 --->>> Demlogic
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Τάσος97
  6. Tsiyo --->>> Ούρσακ
  7. Demlogic --->>> Tsiyo
  8. blue_butterfly --->>> vassilis497
  9. Drama Prinzessin --->>> Tsiyo
  10. Johnnaousa --->>> maria775m
  11. papaki93
  12. Χαρουλιτα --->>> Demlogic
  13. maria775m --->>> Τάσος97
  14. emily 6 --->>> vassilis497
  15. vassilis497 --->>> Τάσος97
  16. Aristos14
  17. Ούρσακ --->>> Demlogic

  • Demlogic 4 ψήφοι
  • vassilis497 3 ψήφοι
  • Τάσος97 3 ψήφοι
  • Tsiyo 2 ψήφοι
  • maria775m 1 ψήφος
  • Ούρσακ 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,206 μηνύματα.
Ψηφοφορία Τετάρτης 12 Οκτωβρίου
  1. Kwstac
  2. intifada
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^)
  5. Tsiyo
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m
  11. emily 6
  12. vassilis497
  13. Ούρσακ
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα
[Demlogic] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
απο ποτε ψηφιζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,206 μηνύματα.
Από τώρα ως αύριο στις 20:00. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
απο τωρα αμα θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Προσπάθησα να στείλω το παρακάτω μύνημα, αλλά φένεται άργησα και στάλθηκε ακριβώς την στιγμή που κλείδωσε το φόρουμ, με αποτέλεσμα να φαίνομαι σαν μια άκυρη που ψηφίζει τελευταία στιγμή. Ενώ επί μία ώρα διάβασα όλα τα παλιά ειπωμένα.

Το μύνημα που ήθελα να στείλω ήταν:

αν οι δολοφόνοι δράσουν έξυπνα δεν πρόκειται να με δολοφονήσουν ...
σε περίπτωση που κάνουν κάτι τέτοιο θα είναι ξεκάθαρο οτι θα ειναι αυτοί που κατηγωρώ ...

Ή όπως είπε και πιο νωρίς ένας συμπολίτης μας, αν δίχνουμε φανερά και τονίζουμε αντιθέσεις με άτομα, μπορεί να το χρησιμοποιήσουν οι δολοφόνοι. Τώρα για πα΄ρδιγμα θα μπορούσαν να σε βγάλουν από την μέση για να φανεί πως ο [FONT=&quot]vassilis[/FONT][FONT=&quot]497 [/FONT][FONT=&quot]δολοφόνος. Δεν λέω πως θα το πιστέψουν οι συμπολίτες, αλλά είναι πιθανό.
αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω Ουρσακ διοτι πριν που εφυγε ο φαντασμενος και μετα απο την νυχτα εκανε ερωτησεις ενοχης!

Μην με κατηγορειται που αλλαζω ψηφους απλα προσπαθω να ψυχολογησω κυριως ατομα
Επειδή είμαι ΤΟΣΟ καλή κοπέλα, δεν θα σε ψηφίσω Τ[/FONT][FONT=&quot]siyo[/FONT], καθώς συμμετέχεις και κάνεις το παιχνίδι πιο διασκεδαστικό.
Δεν ξέρω τώρα γιατί δεν μπορώ να κάνω και άλλη παράθεση αλλα συμφωνώ και εγώ με τον Taso
τεέιωσα... βλεπω δεν εγινε τιποτα σε ολο αυτο το διαστημα...
Λοιπον εγώ δίνω την ψήφο μου στον Demlogic
δε συμμετέχει σχεδον καθόλου και χθες μολις ηρθε μεσα καθαρισε αμεσως τον φαντασμενο. Επίσης στο προηγουμενο παλερμο έπιαζε πάααααρα πολύ ενω τωρα δεν παιζει σχεδον καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ψηφίζω τον Johnnaousa γιατί έχω μια υποψία ότι το παίζει αθώος, ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι...
Είναι φανερό άλλωστε από την όλη του παρουσία στο παιχνίδι ( μία ύποπτη κατ' εμέ απουσία που κρύβει πολλά καθώς και το γεγονός ότι θεωρεί εμένα ύποπτη :angel: ποιόν εμένα που δεν μπορώ ούτε μυρμηγκάκι να πειράξω...)
Τεσπα να ξέρεις Γιάννη με πλήγωσε πάρα πολύ αυτό!! :'( :P και ξέρεις ε, όταν έχω εγώ προαίσθημα πάντα πέφτω μέσα!! :whistle:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,206 μηνύματα.
Ψηφοφορία Τετάρτης 12 Οκτωβρίου
  1. Kwstac
  2. intifada
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^)
  5. Tsiyo
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m --->>> Johnnaousa
  11. emily 6
  12. vassilis497
  13. Ούρσακ

  • Johnnaousa 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα
[Demlogic] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τώρα μάλιστα που έφυγαν και 4 πολίτες...:|

Εγώ πάντως θα επιμείνω στην Tsiyo, για τον λόγο που ανέφερα και σε προηγούμενο ποστ. Είναι υπερβολικά ενθουσιασμένη και αλλάζει συνεχώς ψήφους για να μας μπερδέψει. Αυτό κι αν δεν είναι ύποπτο. :hmm:

Προς τους συμπολίτες : Μην αφήνετε τους δολοφόνους-μαφιόζους να σας παρασύρουν! Έχετε δική σας άποψη και κριτική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Προσπάθησα να στείλω το παρακάτω μύνημα, αλλά φένεται άργησα και στάλθηκε ακριβώς την στιγμή που κλείδωσε το φόρουμ, με αποτέλεσμα να φαίνομαι σαν μια άκυρη που ψηφίζει τελευταία στιγμή. Ενώ επί μία ώρα διάβασα όλα τα παλιά ειπωμένα.

Το μύνημα που ήθελα να στείλω ήταν:

Ή όπως είπε και πιο νωρίς ένας συμπολίτης μας, αν δίχνουμε φανερά και τονίζουμε αντιθέσεις με άτομα, μπορεί να το χρησιμοποιήσουν οι δολοφόνοι. Τώρα για πα΄ρδιγμα θα μπορούσαν να σε βγάλουν από την μέση για να φανεί πως ο [FONT=&quot]vassilis[/FONT][FONT=&quot]497 [/FONT][FONT=&quot]δολοφόνος. Δεν λέω πως θα το πιστέψουν οι συμπολίτες, αλλά είναι πιθανό.

Επειδή είμαι ΤΟΣΟ καλή κοπέλα, δεν θα σε ψηφίσω Τ[/FONT][FONT=&quot]siyo[/FONT], καθώς συμμετέχεις και κάνεις το παιχνίδι πιο διασκεδαστικό.
Δεν ξέρω τώρα γιατί δεν μπορώ να κάνω και άλλη παράθεση αλλα συμφωνώ και εγώ με τον Taso

Λοιπόν, βλέπω πως συμφωνείς με αυτά που λέω.. Χμμ θα δείξει..
Ψηφίζω τον Johnnaousa γιατί έχω μια υποψία ότι το παίζει αθώος, ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι...
Είναι φανερό άλλωστε από την όλη του παρουσία στο παιχνίδι ( μία ύποπτη κατ' εμέ απουσία που κρύβει πολλά καθώς και το γεγονός ότι θεωρεί εμένα ύποπτη :angel: ποιόν εμένα που δεν μπορώ ούτε μυρμηγκάκι να πειράξω...)
Τεσπα να ξέρεις Γιάννη με πλήγωσε πάρα πολύ αυτό!! :'( :P και ξέρεις ε, όταν έχω εγώ προαίσθημα πάντα πέφτω μέσα!! :whistle:
:P

Μαρια775μετρα... Ένας διφορούμενος παιχτης.. Θέλω να δω πως θα συνεχίσεις.. Ειλικρινα δε μπορω να σε ψυχολογήσω:hmm:

Τώρα μάλιστα που έφυγαν και 4 πολίτες...:|

Εγώ πάντως θα επιμείνω στην Tsiyo, για τον λόγο που ανέφερα και σε προηγούμενο ποστ. Είναι υπερβολικά ενθουσιασμένη και αλλάζει συνεχώς ψήφους για να μας μπερδέψει. Αυτό κι αν δεν είναι ύποπτο. :hmm:

Προς τους συμπολίτες : Μην αφήνετε τους δολοφόνους-μαφιόζους να σας παρασύρουν! Έχετε δική σας άποψη και κριτική!

Έχεις δίκιο Κλεοπάτρα! Πρίν ακούσετε καθε αποψη σκεφτείτε λογικά! Όχι ό,τι πει ένας ακολουθούμε όλοι! Λογικά σκεφτειτε αλλιώς μας φάγαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μαρια775μετρα... Ένας διφορούμενος παιχτης.. Θέλω να δω πως θα συνεχίσεις.. Ειλικρινα δε μπορω να σε ψυχολογήσω:hmm:

Αυτοο της ειπα και εγω χτες;p Ψηφιζω για την ωρα Tsiyo γιατι προσπαθει να μας μπερδεψει..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ψηφίζω τον Johnnaousa γιατί έχω μια υποψία ότι το παίζει αθώος, ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι...
Είναι φανερό άλλωστε από την όλη του παρουσία στο παιχνίδι ( μία ύποπτη κατ' εμέ απουσία που κρύβει πολλά καθώς και το γεγονός ότι θεωρεί εμένα ύποπτη :angel: ποιόν εμένα που δεν μπορώ ούτε μυρμηγκάκι να πειράξω...)
Τεσπα να ξέρεις Γιάννη με πλήγωσε πάρα πολύ αυτό!! :'( :P και ξέρεις ε, όταν έχω εγώ προαίσθημα πάντα πέφτω μέσα!! :whistle:


:P
χαχα εισαι πολυ αστεια για δολοφονος μαρακι:) συγγνωμη αν σε πληγωσα αλλα εσυ οταν με σκοτωσεις νομιζω θα ειναι χειροτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αυτοο της ειπα και εγω χτες;p Ψηφιζω για την ωρα Tsiyo γιατι προσπαθει να μας μπερδεψει..:hmm:
Αυτό ακριβώς λέω για τους αθώους πολίτες!
Ακούνε ένα επιχείρημα και μετά το χρησιμοποιούνε, επειδή δεν ξέρουν τι να ψηφίσουν. :/

Τέλος πάντων, κάνετε ό,τι νομίζετε. Δεν θα δημιουργηθεί έτσι μια συγκροτημένη και συνεννοημένη ομάδα πολιτών.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μαρια775μετρα... Ένας διφορούμενος παιχτης.. Θέλω να δω πως θα συνεχίσεις.. Ειλικρινα δε μπορω να σε ψυχολογήσω:hmm:

Ενώ ας πούμε όλους τους άλλους μπορείς εεε; Γιατί άραγες; Μήπως γιατί ξέρεις, λέω εγώ τώρα...:whistle: ποιοί είναι οι άλλοι -πέρα από σένα εννοώ!!- δολοφόνοι; Και κατά συνέπεια γνωρίζεις τους πολίτες; εεε;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,206 μηνύματα.
Ψηφοφορία Τετάρτης 12 Οκτωβρίου
  1. Kwstac
  2. intifada
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^) --->>> Tsiyo
  5. Tsiyo
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin --->>> Tsiyo
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m --->>> Johnnaousa
  11. emily 6
  12. vassilis497
  13. Ούρσακ

  • Tsiyo 2 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα
[Demlogic] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ενώ ας πούμε όλους τους άλλους μπορείς εεε; Γιατί άραγες; Μήπως γιατί ξέρεις, λέω εγώ τώρα...:whistle: ποιοί είναι οι άλλοι -πέρα από σένα εννοώ!!- δολοφόνοι; Και κατά συνέπεια γνωρίζεις τους πολίτες; εεε;
:P

Χα.. ναι ειλικρινα τους άλλους καταφέρνω και τους ψυχολογω, τους ενεργους παντα. Εσυ έρχεσαι λες κατι(τωρα δεν ξερω κατα ποσο σε παιρνει ο χρονος) και μετα βουρ εξω.. Για μενα θεωρεισαι υποπτη όπως και μερικοι άλλοι τους οποίους θα αποκαλύψω αργότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top