Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αυτοι ειναι διεστραμενοι! επιπλεον δεν πανε για καφε!!! εγω παωω!!! καλα να περασετε και τα λεμε σε λιγη ωριτσαααααα! βρεχει και εξω στο παλερμο γαμωτο...χαλασε και η ομπρελα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αυτοι ειναι διεστραμενοι! επιπλεον δεν πανε για καφε!!! εγω παωω!!! καλα να περασετε και τα λεμε σε λιγη ωριτσαααααα! βρεχει και εξω στο παλερμο γαμωτο...χαλασε και η ομπρελα μου!
ναι.. αντε πανε να μιλησεις με τους συν-μαφιοζους σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,063 μηνύματα.
Μην ξεχνιέστε, ψηφίζετε ως τις 20:00! :spasiklas:

Ψηφοφορία
  1. Kwstac
  2. intifada
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Ούρσακ
  6. Tsiyo --->>> fantasmenos
  7. Demlogic --->>> intifada
  8. blue_butterfly
  9. Drama Prinzessin --->>> Ούρσακ
  10. Johnnaousa
  11. papaki93
  12. Margaux
  13. maria775m --->>> Ούρσακ
  14. emily 6 --->>> fantasmenos
  15. vassilis497--->>> Margaux
  16. fantasmenos
  17. Aristos14
  18. Ούρσακ

    • Ούρσακ 3 ψήφοι
    • fantasmenos 2 ψήφοι
    • intifada 1 ψήφος
    • Margaux 1ψήφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δεν την ξεχναμε.. οι δολοφονοι την ξεχνανε που πανε για καφε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τάσο μωρό μου πήρες πολλή φόρα, χαλάρωσε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τάσο μωρό μου πήρες πολλή φόρα, χαλάρωσε.:P
αφου δεν μπαινει κανενας... με καποιον πρεπει να τσακωθω για να καταλαβω καπως την ταυτοτητα του:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αφου δεν μπαινει κανενας... με καποιον πρεπει να τσακωθω για να καταλαβω καπως την ταυτοτητα του:hmm::hmm:

Αααα ρε σαινιι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πφφ εχω αμφιβολίες για το τι θα ψηφίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
χμμμμ ωραιος ο καφες!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πφφ εχω αμφιβολίες για το τι θα ψηφίσω...

βλεπεις... πφφφ πλησιαζει και η ωρα ψηφοφοριας:hmm::hmm::hmm:

Ψηφιστε οτι να ναι στην τυχη καλυτερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πφφ εχω αμφιβολίες για το τι θα ψηφίσω...
κι εγω
χμμμμ ωραιος ο καφες!!! :)
καταλαβα.. τι καταστρωνεται δολοφονοι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γκουντ ίβνινγκ κιντζ, μπόιζ, γκερλζ, τζεντλμεν πιγκζ εντ σαμ μπίτσιζ.

Τώρα μπήκα και ήρθε η ώρα να μιλήσω.

Ο Τασούλης φαίνεται ΜΑΛΛΟΝ για πολίτης που του αρέσει να τρώγεται με τα ρούχα του και να προσπαθεί να ψαρέψει πολίτες ή δολοφόνος με άγνοια κινδύνου. Προς το παρόν θεωρώ ότι είναι το πρώτο.

Η Τοσίγιο στο άσχετο ψηφίζει εμένα και μετά χωρίς να τη ρωτήσει κανείς λέει κάτι περίεργα για να δικαιολογήσει τη ψήφο της. Ερασιτέχνης δολοφόνα και εκνευριστική. Μάλλον οι δολοφοόνοι θέλουν να βγάλουν τον καλύτερο παίχτη του παιχνιδιού γιατί φοβούνται ότι ο Σέρλοκ Χόλμς (εγώ δηλαδή) θα τους ξεσκεπάσει. Το μέλος έμιλι ναμπερ 6 με ψήφισε ακολουθώντας το ρεύμα, θεωρώ όμως ότι είναι πολύ βλακώδες να κάνει κάτι τέτοιο ένας δολοφόνος όσο άσχετος και να είναι, οπότενες την συγχωρώ αλλά θα την προσέχει το λάγνο μου μάτι ιδιαιτέρως από εδώ και πέρα

Ο Ορχάν στην αρχή με ξένισε αλλά δεν μου κάνει για δολοφόνος επειδή ξέρω ότι ποτέ σχεδόν δεν βγαίνει δολοφόνος στην πρώτη ψηφοφορία. Δεν τον θεωρώ αθώο αλλά πιστεύω ότι βρίσκεται δολοφόνος ανάμεσα σε αυτούς που τον ψήφισαν.

Οπότε μπήκαν μόνοι τους στη μαύρη λίστα οι εξής:

1. Τοσίγιο
2. Σπυρέτος
3. Δράμα
4. 775 μέτρα

Ψηφίζω Τοσίγιο με επιφύλαξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχα γαμαει το παιχνιδιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γκουντ ίβνινγκ κιντζ, μπόιζ, γκερλζ, τζεντλμεν πιγκζ εντ σαμ μπίτσιζ.

Τώρα μπήκα και ήρθε η ώρα να μιλήσω.

Ο Τασούλης φαίνεται ΜΑΛΛΟΝ για πολίτης που του αρέσει να τρώγεται με τα ρούχα του και να προσπαθεί να ψαρέψει πολίτες ή δολοφόνος με άγνοια κινδύνου. Προς το παρόν θεωρώ ότι είναι το πρώτο.

Η Τοσίγιο στο άσχετο ψηφίζει εμένα και μετά χωρίς να τη ρωτήσει κανείς λέει κάτι περίεργα για να δικαιολογήσει τη ψήφο της. Ερασιτέχνης δολοφόνα και εκνευριστική. Μάλλον οι δολοφοόνοι θέλουν να βγάλουν τον καλύτερο παίχτη του παιχνιδιού γιατί φοβούνται ότι ο Σέρλοκ Χόλμς (εγώ δηλαδή) θα τους ξεσκεπάσει. Το μέλος έμιλι ναμπερ 6 με ψήφισε ακολουθώντας το ρεύμα, θεωρώ όμως ότι είναι πολύ βλακώδες να κάνει κάτι τέτοιο ένας δολοφόνος όσο άσχετος και να είναι, οπότενες την συγχωρώ αλλά θα την προσέχει το λάγνο μου μάτι ιδιαιτέρως από εδώ και πέρα

Ο Ορχάν στην αρχή με ξένισε αλλά δεν μου κάνει για δολοφόνος επειδή ξέρω ότι ποτέ σχεδόν δεν βγαίνει δολοφόνος στην πρώτη ψηφοφορία. Δεν τον θεωρώ αθώο αλλά πιστεύω ότι βρίσκεται δολοφόνος ανάμεσα σε αυτούς που τον ψήφισαν.

Οπότε μπήκαν μόνοι τους στη μαύρη λίστα οι εξής:

1. Τοσίγιο
2. Σπυρέτος
3. Δράμα
4. 775 μέτρα

Ψηφίζω Τοσίγιο με επιφύλαξη
καλως τον! Κι εγω αυτα πιστευω για την τσιγιο.. Ειναι λιγο μεχρι να μπουν τα μαφιοζακια και να την καθοδηγησουν.
χαχαχαχαχαχαχαχα γαμαει το παιχνιδιιι!

Ναιι:hmm::hmm:

Εγώ ψηφίζω Tsiyo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
tsiyo βρε τι τοσιγιο :Ρ

τα φαινομενα απατουν!!! :) ........... μπορει να ενεργω οπως ενας παιχτης στο ποκερ που δεν εχει ουτε καν επαφη και τα παιζει ολα για την μπλοφα! :)....νομιζω φαντασμενε μου γραφοντας ολα αυτα και ριχνοντας τα σε ολους τους αλλους καλα εκανα και σε ψηφισα! :) μυγιαστηκες πολυ ασχημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,063 μηνύματα.
:hello:
Ψηφοφορία

  1. Kwstac
  2. intifada
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97 --->>> Tsiyo
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Ούρσακ
  6. Tsiyo --->>> fantasmenos
  7. Demlogic --->>> intifada
  8. blue_butterfly
  9. Drama Prinzessin --->>> Ούρσακ
  10. Johnnaousa
  11. papaki93
  12. Margaux
  13. maria775m --->>> Ούρσακ
  14. emily 6 --->>> fantasmenos
  15. vassilis497--->>> Margaux
  16. fantasmenos --->>> Tsiyo
  17. Aristos14
  18. Ούρσακ

    • Ούρσακ 3 ψήφοι
    • fantasmenos 2 ψήφοι
    • Tsiyo 2 ψήφοι
    • intifada 1 ψήφος
    • Margaux 1 ψήφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τσιγιο σως και να εχεις δικιο τωρα.. pfffffffffffff τοσο μπερδεμενος γαμωτηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
επιτελους με ψηφισε καποιος!!!! :) .....ποιος εχει παιξει κανονικα το παιχνιδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
κι εσύ ετσι ΤΥΧΑΙΑ ψηφίζεις τον φαντασμένο;;

καρατυχαια!! επειδη δεν μπορουσα να αποφασισω λεω στην αδερφη μου πες μου εναν αριθμο απο το 1 εως το 18 και μου πε το 16!!! ο αριθμος 16 ηταν ο φαντασμενος οποτε..... :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top