Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 27/09

  1. aporw -
  2. athene -
  3. bill13 -
  4. CiNeFiL -
  5. Edmund -
  6. elenaki_arnea08 -
  7. Eupatridis -
  8. foreverfreak -
  9. Himela -
  10. jj! -
  11. JellyFish -
  12. Kleop -
  13. Κλεοπάτρα - Myrtle
  14. lacky -
  15. love_angel -
  16. maria_lulu -
  17. Μάρω -
  18. MissKit -
  19. Myrtle -
  20. Phoebe -
  21. tsarachaf -
  22. Wild_Boy -
Ψήφοι
1 myrtle

Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Επειδή δεν θα έχω ξυπνήσει μέχρι τη μία που γίνεται η πισώπλατη δολοφονία -και μάλιστα χωρίς famous last words- θα ήθελα να έχω ψηφίσει από τώρα ώστε η ψήφος μου να μετράει ως το βράδυ (γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται!)

Ακόμα άκρη δεν έχω βγάλει αλλά υπάρχει μία τετράδα που έχω βάλει στο μάτι ως πιθανούς δολοφόνους και ανάμεσα σε αυτούς είναι και η aporw που είναι η ψήφος μου για αύριο.

Αν δεν έχω δολοφονηθεί θα επανέλθω αύριο και μπορεί να αλλάξω και την ψήφο μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μαλιστα... Εχω καποιες υποψιες-σιγουριες... Περιμενω να δω κινησουλες για να σβησω το υποψιες... Δεν θα τις πω ομως ανοιχτα ακομη, γιατι θα πειτε πως δεν εχω στοιχεια...

Παρολο που παιζει να μην προλαβω αυριο, δεν θα ψηφισω... Αλλα θα περιμενω να γινει και η δολοφονια και να ψηφισω το μεσημερι... Μπας και ξεδιαλυνει το τοπιο κι αρχισουν να πεφτουν οι μασκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Λοιπόν, τώρα που έχω λίγο χρόνο επιτέλους, μπορώ να αναπτύξω τις σκέψεις μου...

Κατ'αρχήν πιστεύω ότι η πρώτης μου ψήφος ήταν εντελώς άστοχη. Δεν νομίζω ότι η Μαρία Λουλού είναι ένοχη, γιατί παρ'όλο που έχει αλλάξει ο τρόπος παιχνιδιού της σχετικά με το προηγούμενο Παλέρμο που σπάμαρε διαρκώς, πιστεύω ότι είναι πραγματικά λόγω του διαβάσματος καθώς δεν σπαμάρει πια στο φόρουμ γενικώς... Επίσης, δεν νομίζω ότι θα μπλόφαρε τόσο ώστε να ρωτήσει πόσοι είναι οι δολοφόνοι στην αρχή του παιχνιδιού, ενώ είναι δολοφόνος...

Το ότι η Χιμέλα φέρεται λίγο περίεργα είναι αλήθεια κι όχι μόνο επειδή δεν κάνει ερωτήσεις παρόλο που όπως μας είπε είναι η πρώτη φορά που παίζει παλέρμο, αλλά επίσης σε κάποια ποστς της βλέπω να υπερασπίζεται υπερβολικά την μαρία λουλού σε σημείο που να μαντεύει και ποια είναι τα αισθήματά της για το ότι την ψηφίσανε πολλά άτομα: "Αυτό σημαίνει οτι είναι πολίτης κι απλά δεν τη νοιάζει να φύγει γιατί στεναχωρήθηκε." Πως μπορεί να είναι τόσο σίγουρη ότι είναι πολίτης και στεναχωρήθηκε; Περίεργο...

Επίσης, αυτό που μου φάνηκε ύποπτο και -νομίζω πως- δεν το έχει αναφέρει κανείς ειναι η αλλαγή ψήφου του foreverfreak. Θα μπορούσε δηλαδή κάλλιστα να είναι συνδολοφόνος με τον tsarachaf και να τον ψήφισε για να μας ρίξει στάχτη στα μάτια αλλά όταν είδες ότι τελικά το παράδειγμά του το ακολουθούν πολλοί και ο tsarachaf κινδυνεύει να βγει αλλάζει την ψήφο του σε κάποιον ακίνδυνο και λέει χαρακτηριστικά ότι "για σήμερα δεν πρόκειται να αλλάξει την ψήφο του". Γιατί τόσο απόλυτος;

Επιπλέον, ύποπτη μου φαίνεται και η lacky! Προσπαθεί όσο μπορεί να μείνει στην αφάνεια (κλασσική συμπεριφορά δολοφόνου). Δεν μιλάει σχεδόν καθόλου, αλλά μπαίνει μέσα μόνο και μόνο για να δώσει την ψήφο της (χωρίς να έχει διαβάσει όλα τα ποστς όπως λέει) σε αυτόν που ήδη προηγείται στις ψήφους, με την δικαιολογία ότι "της φαίνονται λίγο ύποπτες οι κινήσεις του" έτσι γενικά κι αόριστα...

Για τους ίδιους λόγους (της αφάνειας), ύποπτοι μου φαίνονται κι ο Ευπατρίδης και η kleop.

Απλοί συλλογισμοί είναι όλοι αυτοί βέβαια. Δεν έχω τίποτα σίγουρο στο μυαλό μου ακόμα, γι'αυτό και θα περιμένω να ψηφίσω αύριο πριν τη 1 για να μετρήσει και η ψήφος μου σε περίπτωση που τα τινάξω! :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, επειδη μολις γυρισα σπιτι και μιας και μεχρι αυριο το μεσημερι λογικα δε θα εχω ξυπνησει, πρεπει να ψηφισω τωρα!! Τα ατομα τα οποια υποπτευομαι καθως και τους λογους για τους οποιους τους υποπτευομαι, τα εχω αναλυσει σε προηγουμενα posts, οποτε δεν υπαρχει λογος να επαναλαμβανομαι... Οποιος θελει να παιξει σοβαρα και δεν ειναι καιροσκοπος, μπορει να κοιταξει μερικες σελιδες πισω!! Ειμαι αναμεσα σε Jellyfish και Himela λοιπον, αν και πιστευω πως υπαρχει πιθανοτητα να εχουν και οι δυο τους κακο ρολο... Ομως μιας και τη Himela την εχω περισσοτερο "σιγουρη", το ενστικτο μου μου λεει να ψηφισω τη Jellyfish, μιας και σημερα εχουμε αποκαλυψη ιδιοτητας και θελω να δω κατα ποσο εχω πεσει μεσα!! Με απεριοριστη αγαπη λοιπον, η ψηφος μου παει σ'εκεινη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πολυ μιλάτε παιδιά.... ενας- ένας... :P
Μόνο εγώ είμαι που βαριέμαι ε; :redface::P

Για εμένα βασικοί ύποπτοι είναι η Himela και η marialulu!

Η πρώτη γιατί ενώ παρακολουθεί το θέμα, την έχω ρωτήσει κάτι πολύ συγκεκριμένο, δεν έχει απαντήσει ακόμη! Περιμένω...
Επίσης χθες ήταν λαλίστατη, ενώ σήμερα όχι! Βέβαια κάθε μέρα δεν είναι το ίδιο και λογικά είναι στην δουλειά, οπότε δεν μπορεί να είναι εδώ 24/7!

Από την άλλη, η marialulu συμμετέχει στα άλλα θέματα, μόνο αυτό το έχει σνομπάρει τόσο πολύ! Γιατί;
Κάποιος που έχει φαγωθεί να ξεκινήσει το παιχνίδι, έστω και λίγο χρόνο να είχε, δεν θα συμμετείχε στο παιχνίδι; Είναι λες και δεν υπάρχει! Βέβαια δεν την έχω ξαναδει σαν παίχτρια και δεν ξέρω τον τρόπο που παίζει... μπορεί να παίζει πάντα έτσι...

Για τους άλλους δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί είτε δεν μου κινούν τόσο τις υποψίες, είτε δεν έχουν μιλήσει σχεδόν καθόλου!

Η ψήφος μου πάει στην Himela!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 27/09

  1. aporw -
  2. athene -
  3. bill13 -
  4. CiNeFiL -
  5. Edmund -
  6. elenaki_arnea08 -
  7. Eupatridis -
  8. foreverfreak - JellyFish
  9. Himela -
  10. jj! -
  11. JellyFish -
  12. Kleop -
  13. Κλεοπάτρα - Myrtle
  14. lacky -
  15. love_angel -
  16. maria_lulu -
  17. Μάρω - aporw
  18. MissKit -
  19. Myrtle -
  20. Phoebe - Himela
  21. tsarachaf -
  22. Wild_Boy -
Ψήφοι
1 myrtle
1 aporw

1 JellyFish
1 Himela

Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Συμφωνώ στο ότι η maria_lulu συμμετέχει αρκετά στα άλλα θέματα και όχι εδώ..Αυτό φανερώνει 2 πράγματα:

Πάντα ήταν πολύ ενθουσιασμένη με το Παλέρμο,οπότε δεν είναι λογικό να το σνομπάρει έτσι..Άρα είτε είναι 1.δολοφόνος,συνεπώς κινείται "υπογείως",είτε 2.είναι απλός πολίτης και ξενέρωσε,συνεπώς δεν κινείται καθόλου!

Εγώ κλίνω προς το 2.Γιατί σε προηγούμενο Παλέρμο είχε πει ότι επιτέλους θέλει κάποια στιγμή να γίνει δολοφόνα(από ότι θυμάμαι).Επομένως,τώρα που δεν είναι(υποθετικά μιλάω πάντα) βαριέται να παίξει.Να δείτε που θα 'ναι πολίτης και τσάμπα θα την βγάλουμε:P

Από την άλλη η Himela μου φαίνεται ιδιαιτέρως ύποπτη.Κι εγώ ψηφίζω Himela!

Αν είναι να βγει,να την ψηφίσουμε σήμερα..Έχω πολύ περιέργεια να δω τι είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψηφιζω παλι himela, οπως χθες. τον tsarachaf, δε τον θεωρω ενοχο, και πιστευω πως και ο edmund πολιτης ηταν. ψηφιζω προσωρινα τη himela, μεχρι να γινει η δολοφονια. μετα αν ζω ακομη μπορει και να αλλαξω γνωμη διαβαζοντας ποστς.

επομενες στη λιστα υποπτων μου ειναι η μαρω και η phoebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κατ'αρχήν πιστεύω ότι η πρώτης μου ψήφος ήταν εντελώς άστοχη. Δεν νομίζω ότι η Μαρία Λουλού είναι ένοχη, γιατί παρ'όλο που έχει αλλάξει ο τρόπος παιχνιδιού της σχετικά με το προηγούμενο Παλέρμο που σπάμαρε διαρκώς, πιστεύω ότι είναι πραγματικά λόγω του διαβάσματος καθώς δεν σπαμάρει πια στο φόρουμ γενικώς... Επίσης, δεν νομίζω ότι θα μπλόφαρε τόσο ώστε να ρωτήσει πόσοι είναι οι δολοφόνοι στην αρχή του παιχνιδιού, ενώ είναι δολοφόνος...

Τώρα που το πρόσεξα...
Δεν ρώτησε πόσοι δολοφόνοι είναι μέσα, απλά παρατήρησε ένα λάθος του φόκου!
:confused::eek::hmm: αποφασιστε! 3 ή 4! :P
στο κειμενο λεει 3 ως δολοφονους και κατω λεει 4 ως δολοφονους...:/:

Με το δικό μου σκεπτικό, μου φαίνεται λίγο ύποπτο που το παρατήρησε... μπορεί βέβαια να υπερβάλλω εγώ! :P

Εσύ, από την άλλη, γιατί μπερδεύτηκες; Με μια απλή ανάγνωση εύκολα καταλαβαίνεις οτι δεν ρώτησε τον αριθμό των δολοφόνων, αλλά έκανε μια απλή διευκρίνιση! Μήπως πας να την προστατεύψεις; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγώ σήμερα λέω να ψηφίσω τη Χιμέλα γιατί για να την ψήφισαν τόσοι από αυτούς που παρακολουθούν το παιχνίδι κάτι θα ξέρουν !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 27/09

  1. aporw -
  2. athene - Himela
  3. bill13 -
  4. CiNeFiL -
  5. Edmund -
  6. elenaki_arnea08 -
  7. Eupatridis -
  8. foreverfreak - JellyFish
  9. Himela -
  10. jj! -
  11. JellyFish - Himela
  12. Kleop -
  13. Κλεοπάτρα - Myrtle
  14. lacky -
  15. love_angel - Himela
  16. maria_lulu -
  17. Μάρω - aporw
  18. MissKit -
  19. Myrtle -
  20. Phoebe - Himela
  21. tsarachaf -
  22. Wild_Boy -
Ψήφοι
4 Himela
1 myrtle
1 aporw

1 JellyFish


Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ σήμερα λέω να ψηφίσω τη Χιμέλα γιατί για να την ψήφισαν τόσοι από αυτούς που παρακολουθούν το παιχνίδι κάτι θα ξέρουν !!!:P

Α; :confused:
Για να το λες εσύ κάτι θα ξέρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει ακόμα τι έχετε πει σήμερα. Θα σας εξηγήσω λοιπόν το σκεπτικό μου από χτες:
Δημιουργήθηκε στην αρχή μια κλίκα που έλεγε «διώξτε τη marialulu γιατί μιλάει πολύ». Αυτή η κλίκα ήταν οι tsarachaf, athene και jellyfish.
Μετά ο Edmund ψηφίζει τη phoebe κι εγώ αναρωτιέμαι αν το κάνει απλά επειδή ότι είχε πει από την αρχή ή αν του έχει κάτσει καλά η συγκυρία. Μετά από αυτό, κάποιοι συμφωνούν μαζί μου και ψηφίζουν τον Edmund (οι kleop, wild boy).
Η Τρίτη κλίκα είναι αυτοί που ψηφίζουν tsarachaf χωρίς ουσιαστικό λόγο (οι foreverfreak, jj, aporw, maria_lulu). O tsarachaf θυμίζω είναι αυτός που ψήφισε από την αρχή τη marialulu για άσχετο λόγο. Πάνε να τον τιμωρήσουν οι συνδολοφόνοι της;;;;
Από αυτές τις ομάδες θεωρώ ότι πιο ύποπτη ήταν η τελευταία κλίκα γιʼ αυτό και ψήφισα τον foreverfreak.
Τώρα λογικό είναι όλοι οι συλλογισμοί μου να φάνηκαν ύποπτοι σε κάποιους, ενώ εγώ το μόνο που έκανα ήταν να εκφράσω τις σκέψεις μου, κάτι που πολλοί δεν έκαναν. Αν είναι να γφω γιʼ αυτό το λόγο, so be it. Μου φαίνεται όμως πολύ εύκολη η δικαιολογία που έδωσαν κάποιοι για να με ψηφίσουν «ψηφίζω τη χιμέλα γιατί κινείται ύποπτα» ενώ εγώ μόνο εκφράζω απόψεις. Μήπως οι δολοφόνοι εκμεταλλεύονται το ότι εγώ μιλάω για να δημιουργήσουν ρεύμα εναντίο μου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Οκ τώρα διάβασα κι αυτά που είπατε σήμερα (είμαι στη δουλειά και δεν μπόρεσα να μπω πιο πριν) και νομίζω οτι απάντησα στη phoebe γιατί ψηφισα χτες τον foreverfreak.

Η άποψή μου είναι οτι ο edmund ήταν όντως πολίτης, οπότε κακώς του την έπεσα χτες. Αυτό που πρέπει να δούμε είναι το ποιοι εκμεταλλεύονται το γεγονός οτι εγώ το ψάχνω και με ψηφίζουν, ποιος "ενοχλώ" δηλαδή με τις σκέψεις μου.

H athene μου φαίνεται ύποπτη μαζί με τη love που απλά μπήκε χτες για να ψηφίσει χωρίς δικαιολογία τελικά. Στους υπόπτους τώρα προστέθηκε κι η phoebe που την είχα από χτες υποψιαστεί όταν την ψήφισε ο edmund κι αυτή δεν ανταπέδωσε, οπότε δεν ήθελε να πάει χαμένη η ψήφος της, ήθελε να τη δώσει κάπου συγκεκριμένα. Στην aporw (που εκείνη τη στιγμή ήταν άσχετο γιατί η aporw δεν είχε μιλήσει καθόλου).

Η jellyfish περιέργως και χωρίς αιτία ακολουθεί το ρεύμα εναντίον μου, δε δικαιολογεί όμως τίποτα. Η jellyfish κι η athene βρίσκονται στην πρώτη κλίκα που σας είπα που θέλανε να διώξουν τη marialulu. Επομένως κι ο tsarachaf (που ήταν στην κλικα τους) περιμενω να με ψηφίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Στους υπόπτους τώρα προστέθηκε κι η phoebe που την είχα από χτες υποψιαστεί όταν την ψήφισε ο edmund κι αυτή δεν ανταπέδωσε, οπότε δεν ήθελε να πάει χαμένη η ψήφος της, ήθελε να τη δώσει κάπου συγκεκριμένα. Στην aporw (που εκείνη τη στιγμή ήταν άσχετο γιατί η aporw δεν είχε μιλήσει καθόλου).

Το είπα και θα το ξαναπω! Δεν έδωσα την ψήφο μου στον Edmund γιατί δεν δρω εκδικητικά!
Συγκεκριμένα; Ναι, είχα βάλει από την αρχή στο μάτι την aporw και θέλω να την ξεπαστρέψω όσο το δυνατόν γρηγορότερα! :devil: :P
Η πρώτη ψήφος είναι πάντα στην τύχη! Άμα ήθελα να μην καρφωθώ θα ψήφιζα Edmund και δεν θα καθόμουν να το αναλύσω παραπάνω!


Ποιος δολοφονήθηκε θα μάθουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Η δολοφονία γιατί δεν έχει γίνει ακόμη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Α και κάτι άλλο θέλω να σας πω. Με βλέπετε να έχω κάποια κλίκα που με υποστηρίζει;;; Αν ήμουν δολοφόνος, δε θα με στήριζε κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Που είναι ο δολοφονημένος οεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ακόμα ο δολοφονημένος;;;Και ξύπνησα νωρίς για να δω αν με ξεπαστρέψατε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top