Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

10/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa: jj!
  3. fantasmenos
  4. marialuluf
  5. tsarachaf
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. jj!: z0itCa
  8. CiNeFiL jj!
  9. foreverfreak: jj!
  10. JaneWin

ψήφοι:

3 jj!
1 z0itCa
1 fantasmenos

απουσίες
1 fantasmenos
1 jj!
1 Z0itCa


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Jj!, γιατί πάντα φεύγεις νωρίς? Πως το πετυχαίνεις αυτό? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δεν με αγαπάνε:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ψηφίζω fantasmeno, κακώς άλλαξα χτες την ψήφο μου..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον αλλαξα κι εγω γνωμη παιδια ειδα οτι δολοφονηθηκαν οι athene και ο rascal_gd που χθες ψηφισαν fantasmeno...οποτε ισως τους καθαρισαν γι'αυτο το λογο...ψηφιζω fantasmeno κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μη στενοχωριέσαι, jj!... Θα φτιάξουν τα πράγματα... Κι επειδή μου κόλλησε, σας λέω κι ένα τραγούδι... "εμπρός! Εμπρός! Είναι ο παππούς εκεί? Πείτε μου ποια τον ζητεί? Μπεμπε Lilly! Μπεμπε Lilly! Η μικρούλα η μπεμπε Lilly!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εφτασε η ωρα να ψηφισω!
θα ψηφιζω παλι fantasmeno γιατι ο γουαλντ μποι μπορει να ηταν ρουφιανος και να ηθελε να μας δειξει κατι... ισως μπορει να ηταν τσιρακι. αλλα δεν ξερω! φαινετε πολυ ενοχα. σε αλλα παλερμο η συμμετοχη του ηταν πολυ πιο ενεργη! τωρα κατι ετοιμαζει... δεν μιλαει σχεδον καθολου....

ισως και να κανω λαθος! αναλογα τι θα δω κατα την διαρκεια της ημερας μπορει να αλλαξω ψηφο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μη στενοχωριέσαι, jj!... Θα φτιάξουν τα πράγματα... Κι επειδή μου κόλλησε, σας λέω κι ένα τραγούδι... "εμπρός! Εμπρός! Είναι ο παππούς εκεί? Πείτε μου ποια τον ζητεί? Μπεμπε Lilly! Μπεμπε Lilly! Η μικρούλα η μπεμπε Lilly!!"
Έλεος, άλλη φορά δε μωρουδίζω. Σχολιάζετε τα πάντα, καμία αίσθηση του χιούμορ:pfff::pfff:(:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
λοιπον αλλαξα κι εγω γνωμη παιδια ειδα οτι δολοφονηθηκαν οι athene και ο rascal_gd που χθες ψηφισαν fantasmeno...οποτε ισως τους καθαρισαν γι'αυτο το λογο...ψηφιζω fantasmeno κι εγω

απο την αλλη μπορει να ειναι μεθοδος για να τον ενοχοποιησουν!το ιδιο κανεμε και εμεις οταν ημασταν δολοφονοι!:hmm::hmm::hmm::hmm: ο σ.κ δεν ειναι με κανεναν προσπαθει να σκοτωσει πολιτες και δολοφονους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Έλεος, άλλη φορά δε μωρουδίζω. Σχολιάζετε τα πάντα, καμία αίσθηση του χιούμορ:pfff::pfff:(:P:P)

:confused:νομίζω πως το αφιέρωσα σε όλους τους Παλερμιτες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
απο την αλλη μπορει να ειναι μεθοδος για να τον ενοχοποιησουν!το ιδιο κανεμε και εμεις οταν ημασταν δολοφονοι!:hmm::hmm::hmm::hmm: ο σ.κ δεν ειναι με κανεναν προσπαθει να σκοτωσει πολιτες και δολοφονους!:)
ισως και να ειναι κι ετσι...τεσπα ισως να αλλαξω ψηφο μετα αν δω κατι πιο υποπτο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Προσπαθούσες να μου αλλάξεις γνώμη, γι' αυτό σε υποψιάζομαι. Τώρα δυστυχώς δεν μπορώ να αλλάξω ψήφο (διάβασε τι έγραψα χτες:P), εκτός και αν υπάρχει πολύ πολύ μεγάλη ανάγκη:D:D

Συγνώμη, αλλά δεν προσπαθώ να αλλάξω την γνώμη ΚΑΝΕΝΟΣ!!!
Το ότι λέω ακριβώς αυτά που σκέφτομαι δεν το κάνω για να πείσω κανέναν. Το κάνω για να δώσω το ερέθισμα και στους υπόλοιπους, και ίσα - ίσα έτσι πρέπει να γίνεται. Γιατί κάτι που το σκέφτηκες εσύ, μπορεί εγώ να μην το σκέφτηκα και τούμπαλιν!

Αν και τώρα που είπατε αυτό για τον rascal και την athene με προβληματίσατε...:hmm:
Πιστεύετε όμως ότι ο fantasmenos θα καρφωνόταν τόσο πολύ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πφφφ δυσκολα τα πραγαματα....:(
Λοιπον...Ω ναι θα ειμαι και εγω μια απο αυτους που θα ψηφισουν τον φαντα...:redface:
Βασικα μου φανηκε καπως οτι ειναι ο μονος που εκανε αναφορα στον σιριαλ κιλερ στο ποστ του....σαν να θελει να δειξει οτι δεν ειναι αυτος....:hmm:
Fantasmenos και απο εμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από marialuluf1;2411263[B:
απο την αλλη μπορει να ειναι μεθοδος για να τον ενοχοποιησουν![/b]το ιδιο κανεμε και εμεις οταν ημασταν δολοφονοι!:hmm::hmm::hmm::hmm: ο σ.κ δεν ειναι με κανεναν προσπαθει να σκοτωσει πολιτες και δολοφονους!:)

ναι...αυτό λέω και εγώ..σκέφτομαι να αλλάξω πάλι ψήφο..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

10/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa: jj!
  3. fantasmenos
  4. marialuluf1 Fantasmenos
  5. tsarachaf
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. jj!: z0itCa
  8. CiNeFiL Fantasmenos
  9. foreverfreak: jj!
  10. JaneWin Fantasmenos

ψήφοι:

4 fantasmenos
2 jj!
1 z0itCa

απουσίες
1 fantasmenos
1 jj!
1 Z0itCa


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αχα... Με μπερδεψατε... Πιστευω πως ακομη δεν εχουμε αγγιξει κανεναν δολοφονο...

Κραταω τον jj! σαν υποψια για τον φανερο δολοφονο, γιατι παιζει με τον τροπο που εχω δει απο δολοφονο στο προηγουμενο Παλερμο...

Επισης πιστευω πρεπει να στρεψουμε το βλεμμα μας σε ατομα που δεν φαινονται πολυ στο παιχνιδι...

Δεν θα ψηφισω ακομα... Θελω να δω που το πατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
tsarachaf, κι εσυ συντοπίτης βρε?? Τώρα το πρόσεξα!! :D επί του θέματος... Τώρα που το συζητάτε με προβληματίζετε πάρα πολύ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Συντοπιτης που τρεχει να αλλαξει τοπο ειμαι!!!

Πολυ μουδιασμενα κινουμαστε σ'αυτο το Παλερμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
γιατι κλειδωσαν τις φυλακες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
καταρχήν, δεν βάλατε στην λίστα την δική μου ψήφο.δεύτερον την αλλάζω και ψηφίζω jj!

αύριο έχει δολοφονία; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top